Skocz do zawartości

Mi 9 Lite - Powiadomienia AOD


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pojawiaja sie powiadomiena o sms i nieodebranych połaczeniach na AoD. Wszystko przez to, że zamiast stockowych apek od sms i połaczeń od MIUI,  defaultowo są teraz Wiadomości i Telefon od Google. 

Pojawia się powiadomienia z Whatapp i FBM. 

Pozostaje czekać az Xiaomi to naprawi albo wrzucić rom od Xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78 Na xiaomi.eu są aplikacje od Xiaomi nie od googla na szczęście. Jeśli chodzi o dialer i sms.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

@Pitero Nie mam pojęcia czemu nie mam ikonek na ekranie AOD, mimo czystej instalacji i włączonych powiadomień na ekranie blokady.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
On 12/21/2019 at 10:32 PM, kubica said:

czytaj post wyżej, mam globala 11.3.3.0 stabilna

Możesz napisać jak sprawić by "Always on AMOLED | Edge Lighting" wyświetlał powiadomienia o nieodebranych połączeniach telefonicznych?

Bo nie jestem go w stanie zmusić do działania, notyfikacje z aplikacji wyświetla ale powiadomienia o połączeniach nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach tej aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newgen.alwayson&hl=pl poustawiać, teraz ciężko mi jest to opisać bo trochę przy tym siedziałem ale po kolei klikaj i czytaj, jest po angielsku ale jak nie znasz england to i tak sie domyslisz, jak nie pojdzie to napisz i powysylam screny ustawien

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kubica said:

W ustawieniach tej aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newgen.alwayson&hl=pl poustawiać, teraz ciężko mi jest to opisać bo trochę przy tym siedziałem ale po kolei klikaj i czytaj, jest po angielsku ale jak nie znasz england to i tak sie domyslisz, jak nie pojdzie to napisz i powysylam screny ustawien

 

Niestety walczyłem z tym dzisiaj z godzinę i nie udało mi się. SMSy wyświetlają się tak jak powinny ale nieodebrane połączenia nie. Może jest jakieś ustawienie tego dotyczące?

Mam mi9 Lite 64GB z softem 11.3.4.0 (PFCMIXM) Global i jak tak dalej będzie to sprzęt idzie do ludzi. Nie dam rady bez w pełni sprawnych powiadomień AOD kiedy diodę LED jakiś debil umieścił w miejscu w jakim umieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piquadrat @ewjp Po aktualizacji najnowszej dzisiaj wstawionej na apkmirror Miui AOD  już pokazują się ikony sms i nieodebranego połączenia na globalu. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, FromWP napisał:

@piquadrat @ewjp Po aktualizacji najnowszej dzisiaj wstawionej na apkmirror Miui AOD  już pokazują się ikony sms i nieodebranego połączenia na globalu. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/

jak to aktualizować tak normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, FromWP napisał:

Tak normalnie. Pobierasz apk, potem w eksploratorze plików klikasz i uruchomi się aktualizacja. Może zapytać czy aktualizować z innego źródła, albo ostrzec o tym.

u niestety nie działa posiadam EEA Stable ROM czy to jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, FromWP said:

Nie wiem, możliwe. Ja mam globala globalnego stable 11.3.4, nie EEA. 

Napisz czy działają Ci call reminders. To jest zakopane w ustawieniach apki Telefonu. Możesz ustawić ile razy po nieodebranym połączeniu fon będzie przypominał o tym fakcie (z przerwami co 5 minut).

U mnie na Globalu 11.3.4.0 nic z tego nie działa. No po prostu rozwala mnie ten sprzęt. Zdecydowanie Xiaomi bardzo chce bym się z nim rozstał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zadziałał wspomniany wyżej call reminders  oprócz ustawienia przypomnienia o nieodebranych połączeniach w ustawieniach telefonu trzeba ustawić jeszcze powiadomienia nieodebrane  w dialerze od googla przytrzymując na dialerze  wyświetlą się informacje o aplikacji i tam ustawiamy dźwięki do poiwadomienia cyklicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry źle to ująłem  , są tam ustawienia połączeń nieodebranych i tam ustawiamy dźwięk powiadomień i wtedy przypomina nam cyklicznie co 5 min o nieodebranym połączeniu. MIUI Global 11.3.5 eea

20200104_232158.jpg

Edytowane przez evilljnr
Dołączenie załącznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, evilljnr napisał:

są tam ustawienia połączeń nieodebranych i tam ustawiamy dźwięk powiadomień

Mam tam dźwięk ustawiony, ale funkcja niestety nie działa. Dodatkowo nie wiem co zrobiłem (poza zainstalowaniem innego motywu, a potem powrotem do domyślnego) bo ikony powiadomień na aod zrobiły mi się szare, a były kolorowe.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, evilljnr napisał:

Sorry źle to ująłem  , są tam ustawienia połączeń nieodebranych i tam ustawiamy dźwięk powiadomień i wtedy przypomina nam cyklicznie co 5 min o nieodebranym połączeniu. MIUI Global 11.3.5 eea

20200104_232158.jpg

Global EEA 11.3.5 już jest gdzie można pobrać bo ja mam 11.3.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...