Skocz do zawartości

Brak łączności z Yi Home przez internet


androzek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu pierwszy raz i witam wszystkich. Mój problem ( temat poruszony na "elektrodzie" ale bez efektu ) - od ponad roku użytkuję kamerki Yi Home i Yi Outdoor. Kilka dni temu straciłem możliwość połączenia z zewnątrz przez internet ( o dziwo Yi Outdoor działa ). Nic nie aktualizowałem i zmieniałem Kamerki działają w domu przez sieć wifi normalnie. Oczywiście resetowałem ruter i kamerki, próbowałem alternatywnego połączenia przez inny ruter LTE ( mój podstawowy to Funbox 2 ). .. i kiszka , gdzie może być problem , dlaczego outdoor działa normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również mam podobny problem.

Mam 3 kamerki - 2x Yi Home(czarna i biała) oraz 1x Yi Outdoor - wszystkie kamerki działają z aplikacja i niby wszystko jest ok (jak jestem w domu).

Wszystkie kamerki spięte są do tej samej sieci WiFi.

Niestety jedna z nich Yi Home (czarna) nie chce się połączyć jak jestem na zewnątrz - cały czas pojawia sie ładowanie 30% i nic.

Pozostałe kamerki działają bez zarzutu... czy ktoś wie co może być przyczyna problemu....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.11.2019 o 10:54, RobertG napisał:

Witam,

ja również mam podobny problem.

Mam 3 kamerki - 2x Yi Home(czarna i biała) oraz 1x Yi Outdoor - wszystkie kamerki działają z aplikacja i niby wszystko jest ok (jak jestem w domu).

Wszystkie kamerki spięte są do tej samej sieci WiFi.

Niestety jedna z nich Yi Home (czarna) nie chce się połączyć jak jestem na zewnątrz - cały czas pojawia sie ładowanie 30% i nic.

Pozostałe kamerki działają bez zarzutu... czy ktoś wie co może być przyczyna problemu....

 

a czy ostatnio była jakaś aktualizacja ? (bo może problem jest właśnie w aktualizacji) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 20.11.2019 o 19:06, humvenator napisał:

Panowanie pisałem do pomocy przez aplikacjie i bezskutecznie nic nie odpisauja próbowałem się zalogować jako inny kraj i nic potrzeby nr telefonu z kraju a mam ten sam problem jak w sieci jestem działa a poza siecią to wywala bledy.

 

Screenshot_2019-11-20-19-02-21-24_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

Screenshot_2019-11-20-19-02-28-81_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.png

ale ty masz kamere xiaomi a nie YI,nie mylcie kamer xiaomi z YI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...