Skocz do zawartości

Lista Aplikacji


Sebiestor9tPRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam pewien problem, otóż przesiadłem się z samsunga S7 na xiomi 9t pro i bardzi brakuje mi listy aplikacji.

Owszem mogę wejść w ustawienia menażer aplikacji i tam mam listę wszystkich, jednak mi zależy na tym żeby mieć listę aplikacji pod gestem albo skrótem tak jak w samsungu klikam i mam same ikonki i search.

Gdy powiedziałem o tym dziewczynie która ma też jakieś Xiomi powiedziała że czegoś takiego nie ma i grupuje wszystkie skróty aplikacji w foldery na głównej karcie , jednak ostatnio obejrzałem filmik o tym telefonie dotyczący zmiany odświeżania na 81 hz  wyświetlacza, w pewnym momencie gestem od dołu do góry telefonu kciukiem na środku ekranu uruchomił to na czym mi zależało, gdy ja robię taki gest , wyskakuje mi search google.

Dziękuje za pomoc

F0CXr5fmj-8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc FromWP, jednak po pobraniu zainstalowaniu i uruchomieniu dalej nie mam tej opcji :-(,  w desperacji ściągnąłem jeszcze raz ubdate do 11 i dalej nic :-(

Screenshot_2019-11-11-20-43-49-870_com_miui_home.thumb.jpg.780c366620535a6b6797f4955ad53203.jpg

 

 

Mały bump, czy jakiś posiadacz xiomi mi9tpro ma szufladę aplikacji w nowym miui 11? Czy tylko ja mam takiego pecha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
8 minut temu, Ddarko112 napisał:

Pmoże ktoś rozwiązać ten pronlem

Przecież masz odpowiedzi, jedynie nowsze wersje launchera są już dostępne. Pobierz, uruchom aktualizację z pliku apk i będzie wybór szuflady https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-15-2-1444-02151830-release/miui-system-launcher-release-4-15-2-1444-02151830-android-apk-download/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adam_broda napisał:

Wygląda na to, że szuflada zasłania ekran główny.

A mi wygląda na to że masz słownie jedną ikonę na ekranie głównym i żadnej w doku. Czyli nie skonfigurowany. Nie da się dodać ikon? Po przesunięciu palcem do góry na ekranie, tak jak wskazuje strzałka nie masz wszystkich aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FromWP napisał:

Przecież masz odpowiedzi, jedynie nowsze wersje launchera są już dostępne. Pobierz, uruchom aktualizację z pliku apk i będzie wybór szuflady https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-release-4-15-2-1444-02151830-release/miui-system-launcher-release-4-15-2-1444-02151830-android-apk-download/

Dzięki działa umnie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

A mi wygląda na to że masz słownie jedną ikonę na ekranie głównym i żadnej w doku. Czyli nie skonfigurowany. Nie da się dodać ikon? Po przesunięciu palcem do góry na ekranie, tak jak wskazuje strzałka nie masz wszystkich aplikacji?

Ekran główny u mnie wygląda tak

612761227_Ekrangwny-.thumb.jpg.4e345672872b4a15784a81242780c809.jpg

Po włączeniu w ustawieniach ekranu głównego "Z szufladą aplikacji" wygląda tak jak w poście powyżej

A po przeciągnięciu tak jak wskazuje strzałka wygląda tak

Szuflada.thumb.jpg.d4de31d43765d5210e5d6f653d85d21c.jpg

Czy teraz masz już jasność w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adam_broda napisał:

Czy teraz masz już jasność w temacie?

Całkowitą. Nie umiesz po prostu skonfigurować launchera z szufladą. Ustawienia ekranu bez szuflady nie mają nic wspólnego z tymi z szufladą. Trzeba wszystko od początku poustawiać. To są dwie różne rzeczy. Przytrzymaj jakąś ikonę w szufladzie i przesuń na ekran główny. Zrób tak ze wszystkimi ikonami które chcesz mieć na ekranie głównym. Te które chcesz mieć w doku przesuń z ekranu w pole doka. To wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy jest może możliwość ustawienia aplikacji w szufladzie według mojej wizji zamiast alfabetycznie? 

Wolałbym nie mieć kategorii tylko wszystkie na jednej liście. Rozważałem nawet stworzenie jednej kategorii z apkami, ale ułożonymi w kolejności jakiej ja chcę. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba nie jest możliwe.

Te aplikacje których najczęściej używam mam na ekranie głównym, mniej popularne w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2020 o 01:13, adam_broda napisał:

Dlaczego? Można przed nazwą dodać cyfrę według własnego widzi mi się i posortuje w kolejności liczb.

Nazwę kategorii owszem. Jednak z tego co widzę nie mogę edytować nazwy aplikacji w danej kategorii, aby wyświetlała się przed innymi. Przykładowo chciałbym żeby aplikacja mBank wyświetlała mi się przed Gmail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, arttur07 napisał:

Przykładowo chciałbym żeby aplikacja mBank wyświetlała mi się przed Gmail.

Nie da się. W samsungowym launcherze chyba tak jest. Szuflada to też ekrany na których można dowolnie rozmieszczać aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FromWP napisał:

Nie da się. W samsungowym launcherze chyba tak jest. Szuflada to też ekrany na których można dowolnie rozmieszczać aplikacje.

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło! Dziękuję bardzo :)

Nigdy dotąd nie używałem szuflady. Najważniejsze aplikacje mam już na innych ekranie, zastanawiałem się tylko czy mogę modyfikować kolejność pozostałych apek w głównej szufladzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...