Skocz do zawartości

Słaba głośność rozmów


LittlFoxie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Od roku jestem szczęśliwą posiadaczką redmi note 5.

Jakiś czas temu zwróciłam uwagę że słabo słyszę swoich rozmówców przy maksymalnie podkręconej głośności. Dla upewnienia się sprawdziłam na bliźniaczym modelu rozmowę przy max ustawieniach- mało mi ucha nie urwało. Gdy do ręki znów wzięłam swoj- lipa. Każdą bez wyjątku rozmowę ledwo co słychać, muszę dociskać telefon do ucha, w głośnych okolicznościach (ruchliwa ulica, rozmowy osób obok) niemal nie da się gadać. 

Głośnik wymieniony- bez poprawy

Ustawienia fabryczne przywrocone- bez poprawy. 

Jakieś pomysły? Zostało mi jeszcze minimum rok użytkowania tego telefonu i boje się że w nagłym przypływie złości po tysięcznym powiedzeniu "powtórz proszę" pierykne nim o ścianę z głośnym "k*#*@ mać"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Hej

Miałem identyczny problem, jako że kupowałem w MediaExpert to oddałem na gwarancję, wada u mnie też się pojawiła po ok. roku użytkowania. Ku mojemu zaskoczeniu wymienili mi moduł wyświetlacza. Nie wiem jaki to ma związek z głosem ale telefon został naprawiony i już doskonale słyszę rozmówcę, więć w sumie nie wiem czego to była wina. Widziałem przed chwilą inny temat na forum że ktoś wymienił ekran w naszym telefonie i w ten sposób też ma bardzo cichy głośnik (przed wymianą miał OK).
Może to jest wina tej siateczki w tym otworze? Może się brudzi czy coś? 

Edytowane przez ralko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...