Skocz do zawartości

Zdjęcia Na Mi4 Wykonywane Zdalnie Z Redmi 2


Endriu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję takiej aplikacji, abym:

ustawił sobie Mi4 na statywie i już dalej chciałbym w ogóle nie wywoływać jakimiś tapnięciami na nim drgań.

Chodzi coś takiego, abym miał identyczny rzut aparatu z Mi4 na RedMi 2, takie zdalne sterowanie aparatem :D

Sieci jeszcze nie przeszukiwałem, polecacie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w akcji to widziała:

 

http://www.busywww.com/cameraremote.aspx

 

Tzn jakiś koleś w parku robił zdjęcia z aparatu (smartfona) podczepionego pod dronę, a obraz podglądał na tablecie. Wyglądało to przaśnie, ale że oba urządzenia to Szamszungi to nie zaręczę, że to na Redmikach będzie smigało.

Edytowane przez Marvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję takiej aplikacji, abym:

ustawił sobie Mi4 na statywie i już dalej chciałbym w ogóle nie wywoływać jakimiś tapnięciami na nim drgań.

Chodzi coś takiego, abym miał identyczny rzut aparatu z Mi4 na RedMi 2, takie zdalne sterowanie aparatem :D

Sieci jeszcze nie przeszukiwałem, polecacie coś ?

Próbowałeś team viewier?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka apka która robi z fona kamerke internetowa :-P połącz to później z redmi i masz stream :-P

Ale takie zdalne sterowanie to nie mam pojęcia

 

Nie chcę streamu, chcę zwyczajny podgląda do zdalnego ustawiania aparatu na manualu ;)

 

mi team viewer pozwalał kontrolować komputer prze telefon, ale nie telefon i telefon

 

Dokładnie. Sterowanie PC dziś nawet testował i w odwrotną stronę również, ale dedykowanej funkcji do obsługi innego Androida nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o aplikację działającą na takiej zasadzie:

 

(...)

 

klon i cykamy :D

 

Xiaomi się właśnie ładuje, ale Marvinka właśnie sparowała sobie Szamszunga sIII z Tabletem LG 8.3 przy pomocy tej aplikacji, którą polecała w poście # 2 i bez problemu jednym kieruje drugim.

 

...No, ale rzecz jasna skoro wam chłopakom nie w smak, żeby wam baba doradzała, to se dalej szukajta rozwiązań, pffff! :wink:

Edytowane przez Marvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...