Skocz do zawartości

Mi4 - 64Gb, Lte W Polsce.


misiekmr

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to standardowa sieć DS-HSPA+ 42Mb/s jak na wszystkich nowoczesnych telefonach, ja na MI2 wyciągnąłem 22,12Mb/s, ktoś na MI3 bodajże pisał o 24Mb/s a gdzieś coś kiedyś w necie widziałem screena z wynikiem 25Mb/s... zależy od sieci i przede wszystkim zasięgu. LTE w praktyce może będzie te 2x szybsze ale na więcej nie licz bo generalnie z tego co widzę po znajomych to aż takiego szału nie ma ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania, czy gdzieś oprócz ibuygo można kupić ten telefon (LTE 16GB ) ?

Czytam tak forum i przeleciało mi info o tym, że będzie w europie do kupienia.

 

Dzięki za info

 

p.s. jest tu jakiś użytkownik Honor 6 ? Również ciekawy telefon, w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na xiaomiforsale.com widzę, że można wybrać Mi4 z LTE 64GB w kolorze czarnym. To jakiś błąd u nich na stronie czy faktycznie jest taki wariant już dostępny?

http://www.xiaomiforsale.com/phones/29-xiaomi-mi4.html#/network_type-lte/color-black/memorysize-64gb

 

Dodam, że w opisie produktu jest napisane FDD-LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pozmieniali w tym sklepie. Teraz sa dostępne do wyboru WCDMA oraz LTE, przy czym LTE jest "Out of stock"...hmmmm..... A moze te co do tej pory sprzedawali nie były rzeczywiście LTE? 

Skoro (z tego co piszą tutaj na forum) takie nie istnieją to, raczej na pewno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wersja 4G FDD z 64GB pamieci (dla China Unicom) jest niedostepna. Dostepne sa wersje biale 16GB i 64GB biale WCDMA oraz biala 16GB 4G. Wiec niemozliwe jest aby jakas strona oferowala inne wersje, nie dajcie sie zwiesc.

 

Jesli chodzi o kolor czarny to niezwykle pozadana jest ta wersja kolorystyczna, ale jej jedyny dostepny wariant to 16GB WCDMA, a i jego jest niezwykle malo i dostepnosc jest praktycznie zerowa (sami mielismy tylko kilkanascie takich egzemplarzy). Dlaczego tak jest to juz trzebaby sie zapytac Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...