Jump to content

Telefon wyłącza się


szyna93
 Share

Recommended Posts

Czy komuś przydarza się problem z "wyłączającym" się telefonem? Od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza mi się telefon. Myślałem, że może wina romu xiaomi.eu. Wgrałem globala, dalej to samo. Z rzeczy niestandardowych miałem tylko insta beta oraz yt vanced non root. Może ktoś spotkał się z tym problemem i ma to powiązanie z softem, apk, a może sam telefon nadaje się do oddania na gwarancję? Tel to rn5 whyred. YT prawie ciagle chodził w tle + nawigacja, po wyjsciu z auta telefon już był "martwy" restart pomagał na bardzo krótko.

Link to comment
Share on other sites

No bety Instagrama oraz Vanceda używam od lat niepamiętnych, więc to na pewno nie ich wina. :razz: Skoro próbowałeś xiaomi.eu i stable to biednie to wygląda trochę, a oddanie na gwarancje może być różne, zależnie gdzie kupiłeś. Możesz jeszcze przez miflasha globca zrobić, ale pewnie nic to nie da. 

Edited by snCk
Link to comment
Share on other sites

Global przez miflasha nic nie dawał, eu nie dawało, z ciekawosci dalem rom evolution z xda i dzisiaj znów zaczął się wyłączać. Sprobuje najnowsze eu bez vanceda i bety instagrama. Orientujecie się czy przy oddaniu na gwarancje musze dac miflashem stable+lock bootloader, czy bootloader moze byc odblokowany? Telefon zakupiony w media expert.

Edited by szyna93
Link to comment
Share on other sites

Specjalnie założyłem tu konto aby ci odpisać! Od jakiegoś tygodnia telefon tak samo wyłącza się sam bez powodu. Nie brakuje mu baterii ani nic.. Nie chodzi też o zimno ponieważ robi to często w domu czy biurze. Nie mam pojęcia o co chodzi a nie instalowałem żadnych dziwnych aplikacji. Soft mam MIUI Polska regularnie aktualizowany wszystko cacy..

 

@ Zapomniałem dodać, że nie mogę go czasem włączyć z powrotem... Trzeba odczekać losową ilość czasu, spróbować i działa. Tak samo wyłączanie zdarza się kompletnie losowo.

Edited by bizonMWK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...