Skocz do zawartości

Migotanie białych pasków na czarnym tle


Tobi84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem migotanie poprzecznych pasków na czarnym tle pojawia się to rzadko ale jest czy to wina softu czy samego wyświetlacza ? Ktoś coś zauważył podobnego ? 

możecie sprawdzić swoje modele ? wystarczy wejsc w wiadomoci i włączyć czarny motyw i tam dobrze widać i trochę cierpliwości jak cos górna cześć ekranu  MIUI Global 10.4.5

DOBRA NOWINA JEST TAKA ZE PISZA NA XDA ZE TO WINA OPROGRAMOWANIA I AKTUALIZACJA POMAGA 

znalazłem ten sam problem na XDA

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-8-pro/help/strobing-horizontal-stripes-rn8-pro-t3990077/page2

Edytowane przez Tobi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tobi84 napisał:

Jestem ciekawy strasznie i dlatego tak dopytuje czy to wina mojego wyświetlacza czy ogólnie wina softu bo chodzi mi po głowie to reklamować 

 

Proponuję obserwować to jeszcze na innych apkach, póki co nie zauważyłem na żadnej innej poza nieszczęsnymi wiadomościami w ciemnym wydaniu. I to dość często latają te paski, gdyby to była wina wyświetlacza zauważalne by było wszędzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.

Widać również np na ciemnym motywie w Chrome.

Poobserwowałem trochę i skłaniam się ku temu, że to jakiś problem z wyświetlaniem ciemnoszarego koloru, bo jak się wyświetli coś całkiem czarnego, to pasków nie widzę.

Edytowane przez qereidid
dopisanie treści
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, minek200 napisał:

I u mnie, paski na szarym tle co jakiś czas, w lewym górnym rogu ekranu. Telefon mam od 2 tygodni. Trzeba obserwować, jak się nie uspokoi to pewnie gwarancja.

Albo czekac za jakieś chyba dwa miesiące ma być aktualizacja do 10 jak się nie zmieni to chyba trzeba będzie na gwarancję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, minek200 napisał:

Ktoś coś może ma już jakiś pomysł? Myślicie, że puszczać na gwarancję czy poczekać na nowe MIUI?

Ja czekam na nowe i się okaże ale to wychodzi że masa ludzi to musi mieć nieliczni piszą że nie mają tego albo no nie wiem nie widzą tak wychodzi na XDA 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...