Sign in to follow this  
mima100000

Konto z autoryzacją xiaomi edl

Recommended Posts

Witam ostatnio uwaliłem telefon i prawdopodobnie telefon zaciął się w trybie edl (czarny ekran, zero reakcji ani fastboot ani recovery nie działa) i jak chcę wgrać rom przez miflash to podczas instalacji wyskakuje błąd i prosi o podanie loginu i hasła do konta xiaomi i niestety moje konto nie jest uprawnione do tego typu modyfikacji i szukam kogoś kto mógłby mi pomóc bo na zagranicznych forach chcą od 30usd wzwyż z pewności czy to zadziała nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już jesteś w trybie EDL to jesteś w domu i na pewno to zadziała. Jeśłi nie jesteś i telefon sam w niego nie wchodzi po podłączeniu do komputera, to możesz spróbować przytrzymać przycisk power/power+vol- by się zrestartował, może wtedy będzie widniał w menadżerze zadań jako Qualcomm QDLoader (COM10 chyba). Jeśli to nie pomaga, trzeba rozebrać telefon i zewrzeć styki. 

Co do uprawnień... nikt tutaj takich nie ma niestety. Uprawnienia mają osoby zajmujące się serwisem (czyli np. MiCenter zapewne, choć to też nie wiadomo) lub randomowe osoby, którym udało się kiedyś takie uprawnienia dostać. Najczęściej są to jacyś hindusi bądź rosjanie. Sam miałem taką sytuację, skontaktowałem się z kimś, ta osoba połączyła się z moim komputerem przez TeamViewer, zalogowała się na konto swoje i dostała za to 15 USD. ;) Niestety nie mam numeru, kontaktowałem się przez Whatsapp. 

Ogólnie proponuję Ci napisać do MiCenter w pierwszej kolejności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, lub ktokolwiek ma podobny problem oto numer do osoby, która Ci pomoże. Piszcie na whatsapp: +7 967 777-15-98 

Dzisiaj mi d*pę uratował kocham go <3 Trwało to chwilę a potem wgrywanie przez MiFlash prawie 2 godziny, trzeba cierpliwie czekać. Cena wynosi 35$ za wgrywanie, nie targujcie się z nim, i tak nie jest drogo a chętnych mu nie brakuje.

Gość ma też kanał na yt o nazwie "Unlock Unbrick" tam pokazuje tak to wszystko wygląda. Moim zdaniem mega warto. Myślę, że serwis weźmie więcej i też byle jaki Ci serwis tego nie zrobi. 

Edited by Sirodus

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sirodus

To już chyba zależy od sprzętu - gdy mi wgrywał w EDL Mode przez Mi Flash to samo flashowanie trwało może 5 minut, a cała operacja razem z połączeniem przez TeamViewer z 10 minut ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this