Skocz do zawartości

Mi 9 Lite - Działający Gcam?


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nowsza wersja 6.2.030 działa prawie prawidłowo, mały szkopuł ale ujdzie. 

Powiem tak: przy ustawieniach balansu bieli AWB na Google zamiast  słońce auto itp, zdjęcia wychodzą tzn. ich kolory takie jakie widać gołym okiem, różnica jest kolosalna. 

Systemowym tak nie zrobi sie, widziałem wstawki tych zdjec na stronie muzeum, wiekszosc jest fioletowa jak te pierwsze zdjecie.

Nr 1 AWB - auto,  Nr 2 AWB - Google

muzeum 1.jpg

Inkedmuzeum2_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Edek  zainstalowałem z tej brazylijskiej strony do se, wydaje mi się że jest to dokładnie ta sama instalka co na stronie cyanogenmods dzisiaj, ponieważ nie wiem jaka była wtedy, ponieważ telefon usunął mi instalkę. Mało tego teraz wgrałem na telefon obie, zainstalowałem tą do se po instalacji znikły obie instalki mimo że w nazwie się trochę różniły.

Natomiast jeśli chodzi o działanie to jest problem opisany przez kolegę @kubica  denerwujące jest również to że po zrobieniu zdjęcia jest komunikat  "przetwarzam HDR+" który nie znika nawet po restarcie telefonu, jak to wyłączyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ściągnięte hypercam wersja E3,wpisz w google hypercam E3 i pierwszy link jest brazylijska strona tam wybierz albo pod android 9 albo 10 instalke, do tego mam ustawienia konfiguracyjne do tego  z GB VIP club (mogę wam w wiadomości udostępnić dla testów, gdyż sam nie jestem profesjonalista fotografii), przetwarzam HDR jest dosłownie na 3-4 sekundy po zrobieniu zdjęcia, Fakt też dłużej robi zdjęcie (koło 3 sekund przetwarza) niż domyślna aplikacja ale moim zdaniem trochę lepsze zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...