yogi625

Wysyłanie sms

Recommended Posts

Część! Zaktualizowałem telefon do miui 11 (oficjalna aktualizacja, pojawiła mi się informacja o aktualizacji w ustawieniach) do wersji miui 11.0.1.0. Zaraz po aktualizacji nie mogłem wysyłać smsów. Dostaje wiadomości, ale przy próbie wysłania, dostaje informacje, że wiadomość nie została wysłana (screen w załączniku). Próbowałem już instalować ROM drugi raz, próbowałem manipulować ustawieniami SIM, ale nic nie działa. Czy miał ktoś podobny problem, czy udało się rozwiązać, czy może zna ktos rozwiązanie? Będę wdzięczny za info!

IMG_20191101_171116.jpg

Dzięki za odpowiedź. Niestety, wyczyściłem dane apki w miejscu jak w załączniku. Niestety problem dalej występuje, nie mogę wysłać smsIMG_20191101_175532.thumb.jpg.2d9904df5e3d7b718127c01c32f61c19.jpg

Edit: Pobrałem aplikacje "Wiadomości" od Googla i wszystko działa. Nie wiem czy aplikacja "SMS" od Xiaomi jest walnięta, czy tylko na MI 9 tak to działa. Mam nadzieję że to poprawia, bo wolałbym używać aplikacji systemowej, niż pobranej dodatkowo

Edited by yogi625

w takim razie może bug pierwszych wersji MIUI11, czekać na aktu samej apki, ta może nadejść dość szybko.

Też napotkałem ten problem cóż to początek zobaczymy co będzie dalej ;/

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

5 godzin temu, yogi625 napisał:
Dzięki za odpowiedź. Niestety, wyczyściłem dane apki w miejscu jak w załączniku. Niestety problem dalej występuje, nie mogę wysłać sms
Edit: Pobrałem aplikacje "Wiadomości" od Googla i wszystko działa. Nie wiem czy aplikacja "SMS" od Xiaomi jest walnięta, czy tylko na MI 9 tak to działa. Mam nadzieję że to poprawia, bo wolałbym używać aplikacji systemowej, niż pobranej dodatkowo

Spróbuj wgrać najnowsza apke ze strony
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/messaging-3/messaging-3-11-0-0-56-release/miui-messaging-11-0-0-56-android-apk-download/

W ustawieniach SMS trzeba wyłączyć opcję Użyj alfabetu GSM. bd4e9a7953b552e2f58e01d5b0bb5918.jpg

• Thanks 2

Hey, to mój pierwszy post na Waszym forum. Chyba nie macie tu czegoś w stylu obligatoryjnego "Przywitaj się" (przynajmniej nie znalazłem) - niemniej witam Wszystkich serdecznie :-).

@wolf dzięki, właśnie zadziałały mi sms-y dzięki Twojemu postowi :-). Czy to jednak oznacza, że ten dodatek jest zwalony czy służy do czegoś podstępnie innego niż wydaje się sugerować jego nazwa? Bo wyglądało obiecująco...

Guest
This topic is now closed to further replies.