Orjon

MIUI 9.10.31

Recommended Posts

Teoretycznie tak. Stable jest przeważnie na starszym buildzie niż beta. Jeżeli wgrasz najnowsza betę to powinno ruszyć bez niczego. Sam tak robię  czasem. Zrób jednak wszystkie kopie  na wszelki wypadek.

Up: a teraz zrobiłem coś, czego robić w sumie nie wolno. Na ostatnią betę wgrałem stable(z dziś). Wszystko hula poza smsami. Wiem, nie wolno tak  blablabla... jednak może jest metoda na naprawę tego? Czyszczenie danych aplikacji nie pomaga. Wolałbym na stable zostać  ale bez robienia FW. :-D

Edited by frrancuz
  • Like 1

Zauważyłem że przestał działać hotspot na 5GHz na mi9. Na 2.4 działa poprawnie. Możecie to potwierdzić?

Zauważyłem że przestał działać hotspot na 5GHz na mi9. Na 2.4 działa poprawnie. Możecie to potwierdzić?
Działa na 5

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Czy opcja lokalnych kontaktów w Kontaktach została usunięta?

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy w opcjach Kontaktów są kontakty lokalne?

@Orjon mógłbyś sprawdzić?

Edited by acocieto

Od tej aktualizacji pojawiają się na moim mi9 cykliczne zwiechy, nic przez kilka sekund nie działa, ekran nie reaguje. Co koledzy radzicie reset czy czekanie do kolejnej?

Od tej aktualizacji pojawiają się na moim mi9 cykliczne zwiechy, nic przez kilka sekund nie działa, ekran nie reaguje.

Raczej wina coś u ciebie. Na grupie telegram czy w wątku mi9 nikt tego nie zgłasza. Sprawdź czy po clean flash problem wystepuje

• Like 1

Na Mi 8 SE śmiga bez problemów. Jedynie do baterii mógłbym się przyczepić że szybko schodzi. Trochę pogram, zadzwonię, jakieś wifi, gps, i trzeba telefon ładować w połowie dnia. Na niektórych betach MIUI 10 było o wiele lepiej pod tym względem i telefon starczał na cały dzień

Xiaomi Mi9 SE. Miui Polska 9.10.17 TWRP 3.3.1-3. Chcę zaktualizować go do wersji MIUI 9.10.31 i nie mogę. Telefon się restartuje, przechodzi do TWRP i nie pokazuje się monit o wpisanie hasła deszyfrującego. Instalacji nie widzę, ponieważ dane są zaszyfrowane. Wcześniej był aktualizowany i wszystko było ok. Da się to naprawić bez przewalania wszystkiego od nowa? 

Mix 2s też zauważyłem delikatne przycięcia przy różnych czynnościach , po restarcie chwilę działa dobrze później znów to samo, po instalacji roku wyczyściłem tylko dalvik/cache może to jest przyczyna.

Xiaomi Mi9 SE. Miui Polska 9.10.17 TWRP 3.3.1-3. Chcę zaktualizować go do wersji MIUI 9.10.31 i nie mogę. Telefon się restartuje, przechodzi do TWRP i nie pokazuje się monit o wpisanie hasła deszyfrującego. Instalacji nie widzę, ponieważ dane są zaszyfrowane. Wcześniej był aktualizowany i wszystko było ok. Da się to naprawić bez przewalania wszystkiego od nowa? 
Zaktualizuj TWRP

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Od dwóch dni przy każdej rozmowie włączają mi się same notatki.

Czy ktoś wie dlaczego tak się robi?

Dodam że uchem nie dotykam ekranu więc ja tego nie uruchamiam :(

6 godzin temu, xioe napisał:

Po aktualizacji do najnowszej wersji TWRP telefon wgl nie chce wejść do twrp? Ktoś wie jak temu zaradzić?

Jakbyś podał nazwę telefonu oraz TWRP które próbujesz wgrać + obecnie posiadane MIUI to byłoby super.

Nawiasem mówiąc, to nie miejsce na omawianie problemu z TWRP, od tego są inne wątki.

Dnia 5.11.2019 o 12:23, acocieto napisał:

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy w opcjach Kontaktów są kontakty lokalne?

Nie ma. Są takie które są na karcie ale takich bezpośrednio w pamięci telefonu - nie.

Edited by Orjon
odpowiedź do @acocieto
  • Like 3
  • Thanks 1

Przestało mi działać "Ok Google."

Wystąpił błąd. Spróbuj później.

Nie mogę ponownie go "nauczyć" głosu

Cytat

MIUI 9.10.24

SkyBanan odpisał na temat Orjon w dziale Aktualizacje MIUI

Cześć. Mam Mi9 Problemy z Mapami Google u mnie także występuje (czarny ekran) A bardziej irytujące są znikające kontakty i brak możliwości ustawienia dużego zdjęcia kontaktu. Tzn. można go ustawić ale za jakiś czas znika i pozostaje tylko miniaturka. Ten problem był już na wcześniejszych ROMach z serii Android 10 i MIUI 11. Występuje u Was coś takiego?

• Cały czas to samo co powyżej (w poprzednim ROMie). :-/ Zrobiłem czystą instalację łącznie z czyszczeniem "karty pamięci". Nie pomogło.
  • Automatyczna synchronizacja godziny/daty nie działa.
  • Lagi także występowały, głównie wtedy gdy włączane jest WiFi. Zrobiłem ponowną instalację - wygląda, że pomogło.

Ktoś ma jakieś pomysły na naprawę?

Edited by SkyBanan

12 godzin temu, zoltan78 napisał:

Wyłącz i włącz telefon i ponownie naucz głosu. Na jakiś czas pomoże 

Pomaga tylko na dosłownie chwilę.

Zaraz gubi się i znowu nie działa Ok Google.  :/

Mam podobnie z ok Google.. Albowiem przestaje rozpoznawać głos albo po jakiejś komendzie już nie reaguje na drugą. 
Mam to samo, macie jakiś pomysł jak naprawić?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Czy mógłby ktoś podrzucić APK do galerii miui?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dnia 6.11.2019 o 08:49, biczuuu napisał:

Ciekawostka. Zgrałem najnowsze miui 9.11.14 na pendrive, podłączyłem go przewodem OTG i zrestartowalem aktualizatorem. System sam się zaktualizował wchodząc do twrp. Nie przeinstalowałem Twrp, nic nie zrobiłem ani nic się nie zmieniło od czasu zgłoszenia problemu. Ważne że działa :)

Guest
This topic is now closed to further replies.