Skocz do zawartości

MIUI 9.10.31


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź po całym dniu. Na RN5p też od dawna procenty, zwłaszcza początkowe, lecą w oczach. Jednak, po całym dniu jest ok. Statystyka mi się zgadza z tym co było na miui10 i tym czego się spodziewam. 

Obecnie od 100-51 mam % wyłączone, żeby mnie nie drażniło, pojawiają się dopiero przy 50. Telefon daje radę cały dzień, pomimo mylnego odczucia jakie miałem/mam od początku miui11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Sprawdź po całym dniu. Na RN5p też od dawna procenty, zwłaszcza początkowe, lecą w oczach. Jednak, po całym dniu jest ok. Statystyka mi się zgadza z tym co było na miui10 i tym czego się spodziewam. 
Obecnie od 100-51 mam % wyłączone, żeby mnie nie drażniło, pojawiają się dopiero przy 50. Telefon daje radę cały dzień, pomimo mylnego odczucia jakie miałem/mam od początku miui11.
Oki obadam po pełnym cyklu naładowania jak się zachowa w ciągu dnia i dam cynka

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi8 - Po dzisiejszej aktualizacji nie mam żadnych powiadomień na AoD :-(
Jest tylko efekt świecących boków.
Czy ktoś też tak ma?
Ja również nie mam żadnych ikon powiadomień w AOD. Nawet animacja informująca o nowym powiadomieniu nie uruchamia się.
Mowa o MI8, na innych urządzeniach też jest ten problem??

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jolly112 said:

Zrobilam na  MI8 dzisiaj aktualizacje ale zamiast uruchomic się automatycznie to otworzył sie TWRP  i co dalej. Pomocy!

To znaczy, że masz trochę stare recovery i sam ci tego nie zrobi. Wgraj sobie z poziomu recovery Orangefox'a. A jak dalej będzie cię wywalało do recovery, to pobierz z sourceforgea/androidfilehost paczke romu i ręcznie.
https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/dipper/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam ok google? U mnie działa tylko na chwilę po odinstakiwaniu aktualizacji Google i zainstalowaniu z powrotem z pozycji sklepu Google, jednak po 10/15 minutach gdy wypowiem ok google nie działa. I gdy klikam dostęp do voice natch to wyskakuje coś takiego jak na screenshocie. Pomaga to co opisałem wcześniej na 5 minut dosłownie. W ustawieniach launchera nova prime "ok google" również jest włączone. 952f9d2066ff6f172587b92739cdac2c.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2019 o 13:02, jak.tom929929 napisał:

Działa wam ok google? U mnie działa tylko na chwilę po odinstakiwaniu aktualizacji Google i zainstalowaniu z powrotem z pozycji sklepu Google, jednak po 10/15 minutach gdy wypowiem ok google nie działa. I gdy klikam dostęp do voice natch to wyskakuje coś takiego jak na screenshocie. Pomaga to co opisałem wcześniej na 5 minut dosłownie. W ustawieniach launchera nova prime "ok google" również jest włączone.

U mnie też nie dziala. Mam mi9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi 8se, tak na szybko wszystko działa, problem jest tylko z Yanosikiem. Po uruchomieniu zaraz się restartuje i tak w kółko, nie da się używać telefonu, tylko reboot pomaga, czyszczenie dany apki nic nie daje, ktoś ma taki problem?

Ok, po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu Yanosik działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...