Banita8

Problem z ładowarką lub telefonem

Recommended Posts

Witam

Od razu mówię że szukałem ale po wpisaniu "ładowarka i problem" wyskakuje milion postów.

Mój problem polega na tym że telefon przestał się ładować na oryginalnej ładowarce, ale sytuacja jest dziwna bo ... 

Jak podepnę inną ładowarkę z moim kablem to tel się ładuje ale z ledwością, jak biorę telefon córki (moja ładowarka + jej kabel bo ma micro USB) to jej telefon także się ładuje. Czyli niby i ładowarka i kabel są sprawne. 

Mogło coś się w telefonie popsuć ??

Sprawdzilbym też czy w USB nie ma paprochów. Ale to nie pierwszy taki temat o mi9 i problemach z ładowaniem jaki tu widziałem i w innych miejscach

7 minut temu, stereo0 napisał:

Sprawdzilbym też czy w USB nie ma paprochów. Ale to nie pierwszy taki temat o mi9 i problemach z ładowaniem jaki tu widziałem i w innych miejscach

Główny problem z Mi9 to 20W indukcyjne, które działa tylko na jednym zestawie i musi być kupiony razem w całości, bo jak kupisz osobno, to nie zadziała (zarówno talerz, sieciowa jak i kabelek). Poza tym to problemów chyba nie ma. 

Edited by galakty

No kabel niby działa z inną ładowarką, a ładowarka działa z innym kablem i telefonem

Problem się rozwiązał sam po aktualizacji lub poprostu ładowarka dwa dni sobie po odpoczywała.

Do zamknięcia.

Edited by Banita8