Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki Dokanałowe Do 100 Pln.


BartekPob

Pytanie

Witam.

 

Wczoraj uszkodziłem jack'a w moich pistonach. Nie chce mi się bawić w wymianę, więc zdecydowałem się na zakup czegoś nowego.
Tutaj wychodzę więc do Was z pytaniem. Czy można dostać coś konkretnego w takim budżecie? A może zainwestować to jeszcze raz w pistony?

Zastosowanie to głównie słuchanie muzyki elektronicznej z telefonu.

 

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli możesz przekroczyć granicę 100zł to pomyśl o Soundmagic E10 (poczytaj recenzje, jedne z lepszych słuchawek w tej cenie)

Po przeczytaniu recenzji są okey, ale strasznie odstrasza mnie w nich ten tandetny kabel. 

Bardzo przywiązałem się do materiałowego oplotu z pistonów. Niemniej jednak chyba w tej cenie tylko te słuchawki go mają.

Edytowane przez BartekPob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bartek przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś zadowolony z pistonów (szczególnie z jakości dźwięku), bo mam wrażenie, że to jest tutaj kluczowe. Jeśli tak to nie ma co kombinować - bierz pistony i ciesz się życiem :D

 

Ja kupiłem pistony niecałe dwa tygodnie temu właśnie dla tego materiałowego oplotu, bo miałem już dość słuchawek, które wysiadają po kilku miesiącach z powodu kabla padającego przy styku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bartek przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś zadowolony z pistonów (szczególnie z jakości dźwięku), bo mam wrażenie, że to jest tutaj kluczowe. Jeśli tak to nie ma co kombinować - bierz pistony i ciesz się życiem :D

 

Ja kupiłem pistony niecałe dwa tygodnie temu właśnie dla tego materiałowego oplotu, bo miałem już dość słuchawek, które wysiadają po kilku miesiącach z powodu kabla padającego przy styku. 

 

Jestem zadowolony, ale mam wielką frajdę przy przesiadaniu się na inny sprzęt gdy poznaję inne brzmienia starych utworów. Dlatego chciałem spróbować czegoś nowego i lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do sportu na pewno nie mogą być słuchawki dokanałowe . Sam w okresie ciepłym regularnie biegam i słuchawki dokanałowe sprawiały same problemy. Za bardzo separowały otoczenie co było kilka razy niebezpieczne i do tego ten nie miły odgłos stukania kabla mnie strasznie irytował. Obecnie używam starych słuchawek od iPhone 4 i się super sprawdzają . Jeszcze nigdy nie wyleciały mi z uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchajcie...

Zdecydowałem się jednak na ponowny zakup pistonów. Jako że chciałem je mieć jak najszybciej, to postanowiłem że zamówię sobie na allegro. Okazało się jednak że to był bardzo duży błąd. Wiedziałem że bardzo łatwo natknąć się tam na podróbkę, no i tak się właśnie stało w moim przypadku....

Dosłownie przed chwilą w moje ręce trafiła paczuszka z wyczekiwanymi słuchawkami. Już po dotknięciu pudełka zorientowałem się że coś jest nie tak. Postanowiłem jednak rozwiać moje wątpliwości - rozwinąłem je, i podłączyłem do telefonu w celu przesłuchania jakiegoś kawałka. No i nie myliłem się. Różnice między oryginałem są ogromne. Nie będę nawet opisywał, bo jest to doskonale udokumentowane na innych forach.

 

Przedmiot więc nie był zgodny z opisem, i paczuszka szybko wróci do nieuczciwego sprzedawcy. Nadal nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić sprzęt z takiej aukcji.

No ale cóż... Na przyszłość będzie nauczka.

 

 

Zakupione dokładnie na tej aukcji: 

XIAOMI PISTON v2 SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE FV PROMOCJA!

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4947686536&ref=last-visited

 

STANOWCZO ODRADZAM WIĘC ZAKUPY U UŻYTKOWNIKA  promo_Gsm. BARDZO NIEUCZCIWE ZACHOWANIE!

 

Sprawę postaram się jakoś bardziej nagłośnić, żeby choć część tych 78 nieszczęśników też ubiegało się o zwrot.

 

 

_________

Teraz mam jeszcze do Was pytanie. Możecie polecić jakieś sprawdzone źródło, gdzie mógłbym zakupić oryginalne słuchawki wraz z wysyłką z PL?

Edytowane przez BartekPob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...