Eragon

Mi Note 10 - powrót legendy czy kotleta?

Recommended Posts

No właśnie lubię jego recenzję bo są myślę trafne i podoba mi się, że robi je w miarę jednakowo i że na początku zawsze jest spis treści i łatwo sobie przeskoczyć do tego co nas interesuje. 

IMG_20191114_123829.jpg

• Like 1

A ja tam wole zagięty ekran, mega sie używa gestu cofnięcia no i w końcu można dopasować szkło które nie odstaje... (UV).

Odnoszę wrażenie, że producenci zapomnieli, że ludzkie dłonie nie rosną proporcjonalnie do smartfonów i standardem staje się 6.67"... mi10 ma tyle mieć. Ile bym dał za taki telefon z wyższej średniej półki bądź flagowej tylko 6"...

• Like 2

17 godzin temu, Voltron napisał:

A ja tam wole zagięty ekran, mega sie używa gestu cofnięcia no i w końcu można dopasować szkło które nie odstaje... (UV).

Odnoszę wrażenie, że producenci zapomnieli, że ludzkie dłonie nie rosną proporcjonalnie do smartfonów i standardem staje się 6.67"... mi10 ma tyle mieć. Ile bym dał za taki telefon z wyższej średniej półki bądź flagowej tylko 6"...

Qrczaki a po avku sądziłem, że dłoń masz normalną ;-)

Gabarytowo, to wielkość RN8Pro... Ale w dłoni leży rewelacyjnie... I przez wyprofilowanie zaokrągleń budy bardzo łatwo się maże po ekranie.. Aparat zdjął mi buty i majtki przez głowę... możliwościami i jakością tego co tworzy... 

Że musiałem kupić obleśne RN8Pro.... Bo już bym zamawiał Notkę dychę...

Tutaj więcej: Mi Note 10 - pierwszy na świecie smartfon z pięcioma obiektywami i 108MP https://c.mi.com/thread-2624814-1-1.html

Ja się zastanawiam czy Xiaomi kiedyś zmądrzeje i zrobi coś z tym żałosnym birate przy nagrywaniu audio o wartości 96Kbps.

16 godzin temu, stereo0 napisał:

Ja się zastanawiam czy Xiaomi kiedyś zmądrzeje i zrobi coś z tym żałosnym birate przy nagrywaniu audio o wartości 96Kbps.

Tutaj, też nie rozumiem dlaczego, ale jest to podpięte pod opcje programistyczne BT... Mi nie przeszkadza ten bitrate przy nagrywaniu, wręcz jest wystarczający, a przy sprzężeniach jest mistrzowstwem świata... 

Druga recenzja z MiCommunity:

Koneser Warszawa - recenzja premiery Mi Note 10 (Pro) i Redmi Note 8T https://c.mi.com/thread-2622934-1-0.html

Trochę innych fot z Nota10 jest... 

Naprawdę wyciągał z butów aparat w nim...