Jump to content

Mi Note 10 - powrót legendy czy kotleta?

Recommended Posts

16 godzin temu, stereo0 napisał:

Ja się zastanawiam czy Xiaomi kiedyś zmądrzeje i zrobi coś z tym żałosnym birate przy nagrywaniu audio o wartości 96Kbps.

Tutaj, też nie rozumiem dlaczego, ale jest to podpięte pod opcje programistyczne BT... Mi nie przeszkadza ten bitrate przy nagrywaniu, wręcz jest wystarczający, a przy sprzężeniach jest mistrzowstwem świata... 

Druga recenzja z MiCommunity:

Koneser Warszawa - recenzja premiery Mi Note 10 (Pro) i Redmi Note 8T https://c.mi.com/thread-2622934-1-0.html

Trochę innych fot z Nota10 jest... 

Naprawdę wyciągał z butów aparat w nim... 

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Topowy telefon powinien mieć topowy proc( jak to topowy sprzęt) Nie ma. Snap 730G jest spoko, wystarczy dla 99% ludzi, ale nie wypada go wkładać w telefonie za 500$ czy tam 2,5k. Rozumiem że to ma by

No widziałem dziś info na polskim FB Xiaomi gdzieś koło 12, więc pewnie stąd te info.

Przez tego OnePlusa teraz każdy inny telefon dla mnie tnie i animacje klatkują... Po co go kupowałem xd Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

Posted Images

Witam posiadam model Mi 10 Note i mam pytanie odnośnie odblokowania tego telefonu gdy to robię dostaję komunikat (sory nie może odblokować więcej urządzeń za pomocą tego konta w tym roku) o co tu chodzi odblokowałem kilka telefonów ostatni dwa miesiące temu i wszystko było ok spotkał się ktoś z takim problemem

• 4 months later...