Skocz do zawartości

Szkło / Folia - opinie


r0siu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakładam nowy temat ponieważ potrzebuje pomocy w doborze szkła / folii na mojego Redmi Note 8 Pro. 

Chciałbym aby posiadacze tego smartfona wypowiedzieli się jakie szkło folię polecają.

Obecnie jestem w poszukiwaniu szkła dla mojego egzemplarza, zastanawiałem się już nad iMesh, 3MK, Nillkin, jednak nie wiem które zakrywa największe powierzchnię ekranu. 

Może ktoś coś poleci i pochwali się zdjęciami jak wygląda wasze szkło/folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam naklejone od paru dni flexible glass od 3mk. Montaż banalnie prosty, docięte idealnie na ekran i pasuje do etui dołączonego do telefonu w zestawie, nic nie podważa. Po montażu nie ma żadnych bąbli, szkło się nie palcuje i dotyk działa tak jak powinien, nie ma efektu dotykania plastiku. Na allegro idzie wyrwać za +- 30 zł, chociaż ja osobiście kupowałem razem z telefonem w x-komie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam telefonu,ale w między czasie zamówiłem szkło komplet od nilkina,oraz dodatkowo szkło z obwódką metalową na aparaty, niestety muszę mieć ekran nie zamykany bo telefon będzie używany do pracy jako kurier, zobaczymy jak się spiszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JamCiTo napisał:

A do mojego, który człon wie kiedy wróci z reklamacji... Chinole zdążyli dosłać szkła i etui... Dam znać co i jak, jak będę miał na co założyć... 

@JamCiTo tel poszedł na reklamacje?? Możesz coś więcej napisać? 

Co do etui również mam RING HOLDER XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO dobrze leży aczkolwiek powiększa i dociąża nie mały i nie lekki już tel :) po trzech tygodniach używania RN8pro teraz biorąc do ręki huaweia P9 wydaje się taki malutki, cieniutki i lekki :) jednym słowem kawał ciężkiej cegły szczególnie w tym pokrowcu z naszych tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pawel.w1989 napisał:

@JamCiTo tel poszedł na reklamacje?? Możesz coś więcej napisać? 

Co do etui również mam RING HOLDER XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO dobrze leży aczkolwiek powiększa i dociąża nie mały i nie lekki już tel :) po trzech tygodniach używania RN8pro teraz biorąc do ręki huaweia P9 wydaje się taki malutki, cieniutki i lekki :) jednym słowem kawał ciężkiej cegły szczególnie w tym pokrowcu z naszych tel :)

https://miuipolska.pl/forum/topic/46300-redmi-note-8-już-wkrótce/?do=findComment&comment=533664 od tąd w dół masz wsio opisane... Ogólnie zrypany Sot... I babol IMHO płyta-chłodzenie, bo smark leżąc nieużywany, po wzięciu w rękę, oparzył mi palucha przy próbie odblokowania... A tak chłodny był w użytkowaniu... Nie licząc jednego razu gdy podczas rozmowy chciałem coś sprawdzić i nagle górna prawa strona się zrobiła ciepła na chwilę.... Jakiś feler w wykonaniu miał... Oczywiście z jewro się szarpię... Ale to długi temat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakieś chińskie najtańsze szkło z allegro. Używałem go tydzień, było trochę małe więc zamówiłem 3mk HardGlass Max Lite. Naklejone idealnie równo tak jak powinno być. Przestał mi od razu dziać czujnik zbliżeniowy. Nie gaśnie ekran przy odbiorze połączenie i dołożenia do ucha.

Nie polecam tego szkła. Obstawiam że to jego wina ponieważ wszystko wcześniej przed jego naklejenie działało prawidło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszło mi etui ringke. Wydaje się solidne. Najlepsze, że ma przezroczyste plecki wiec ładnie widać oryginalny zielony kolor. Obawiam się jednak, że w pracy szybko się porysuje ten tył. Na ekranie mam 3mk flexible glas. Póki co ladnie wyglada, jest cieńkie a czujnik o którym wspomina kolega wyżej działa.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, polecicie jakieś szkło i etui do MI9 ?

Używałem etui MSVII  - fajna, bo chudzitka, szczuplutka, telefon nie był pogrubiony, ale za to nie był śliski - problem pojawił się taki, że kawałek przy przycisku włącz/wyłącz telefon się ułamał i chciałem potestować inne etui.

Szkło kupiłem pierwsze lepsze, ale jest uszkodzone i chciałbym je wymienić (nie było na cały ekran)

Czytam na necie, że są jakieś 2,5D, 3D, 5D, milion D i nie bardzo wiem czym jedno różni się od drugiego.

Podpowiecie ? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matf napisał:

W porównaniu do MSVII, to te etui jest grubaśne :) Szczególnie widac to na aparacie, który i tak wystaje, a etui jest jeszcze bardziej wystające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...