Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej kupić Mi9T Pro?


fReakinbtch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie najlepiej kupić Mi9T Pro?(global czy EU) Chodzi mi o to żebym mógł bezproblemowo zainstalować soft w którym nie będę miał problemów z Always On Display(chyba że kupię gdzieś z rozwiązanym problemem), automatyczne aktualizacje MIUI i androida. Czy kupując np od bestcena na allegro będzie ok? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fReakinbtch napisał:

..Chodzi mi o to żebym mógł bezproblemowo zainstalować soft w którym nie będę miał problemów z Always On Display(chyba że kupię gdzieś z rozwiązanym problemem)....

Ale o jakim problemie mówisz? siedzę na Globalu (czekam na unlock bootloadera jeszcze 3h :D ) i AoD działa idealnie!

12 godzin temu, fReakinbtch napisał:

.... Czy kupując np od bestcena na allegro będzie ok? ..

BC ok, sam kupowałem Note9 u nich, z gwarancją nie miałem problemu na terenie polski. Pamiętaj jedynie, że masz u nich FV bez vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S3V3N napisał:

Ale o jakim problemie mówisz? siedzę na Globalu (czekam na unlock bootloadera jeszcze 3h :D ) i AoD działa idealnie!

 

Chodzi mi o problem z nie wyświetlającymi się powiadomieniami sms, połączeń czy fb. Prawda to? Mam zamiar przesiąść się z Lg G6 a tutaj to naprawdę dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...