Skocz do zawartości
  • 0

Mi9 Lite czy RN8 PRO


akej

Pytanie

Witam. Chciałbym zakupić jeden z powyższych telefonów. Waham się miedzy Mi9 Lite a RN8 Pro. Co do RN8 Pro to wydaje mi się że jest zbyt duży no i mediatek, co do którego mam uprzedzenie po moim byłym już RN4 na mediateku, który okropnie się grzał. Co byście polecili z powyższych modeli ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 26.10.2019 o 14:39, akej napisał:

Witam. Chciałbym zakupić jeden z powyższych telefonów. Waham się miedzy Mi9 Lite a RN8 Pro. Co do RN8 Pro to wydaje mi się że jest zbyt duży no i mediatek, co do którego mam uprzedzenie po moim byłym już RN4 na mediateku, który okropnie się grzał. Co byście polecili z powyższych modeli ? Pozdrawiam

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9862&idPhone2=9812#diff-

Tu masz wyszczegolnione roznice. Ja bym chyba szedl w mi9 lite, przez amoleda i czujnik linii na froncie. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, PurpleHaze napisał:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9862&idPhone2=9812#diff-

Tu masz wyszczegolnione roznice. Ja bym chyba szedl w mi9 lite, przez amoleda i czujnik linii na froncie. 

Tylko przez ten obrzy...y czujnik w ekranie kupiłem RN8Pro.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego JamCiTo jeśli posiadasz RN8Pro to mam pytanie jak ten mediatek się sprawuje, czy nie grzeje się ? Bo miałem kiedyś RN4 na mediateku który okropnie się grzał i mam jakiś uraz do tego procesora. A co do czujnika na ekranie ? to chyba idzie się do tego przyzwyczaić. Gorzej z diodą powiadomień, kto to wymyślił by była z tyłu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...