Skocz do zawartości

MIUI 9.10.24


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dnia 28.10.2019 o 13:38, Orjon napisał:

Z tym powiadomieniem u mnie jest niestety podobnie. Badamy sytuację ale nie wiemy w czym leży problem.

Z skalowaniem u mnie problemów nie ma.

u mnie pomogło zainstalowanie alternatywnego sklepu Google mianowicie  APK puree , i aktualizacje apek w nim ,może to wam coś rozjaśni temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam Mi9

Problemy z Mapami Google u mnie także występuje (czarny ekran)

A bardziej irytujące są znikające kontakty i brak możliwości ustawienia dużego zdjęcia kontaktu. Tzn. można go ustawić ale za jakiś czas znika i pozostaje tylko miniaturka. Ten problem był już na wcześniejszych ROMach z serii Android 10 i MIUI 11.

Występuje u Was coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam Mi9
Problemy z Mapami Google u mnie także występuje (czarny ekran)
A bardziej irytujące są znikające kontakty i brak możliwości ustawienia dużego zdjęcia kontaktu. Tzn. można go ustawić ale za jakiś czas znika i pozostaje tylko miniaturka. Ten problem był już na wcześniejszych ROMach z serii Android 10 i MIUI 11.
Występuje u Was coś takiego?
U mnie znikały kontakty ale reset do ustawień fabrycznych naprawił wszelkie bolączki.

Jeżeli u innym działa tylko nie u Ciebie polecam stosować zasadę jaka opisał Acid parę postów wyżej. Można dzięki temu oszczędzić sobie trochę włosów na głowie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to mój problem od miui 11 dotyczy braku synchronizacji SMS , ktoś też z tym się boryka
Zmień język na angielski i wtedy próbuj synchronizacji i resetuj telefonu, na niektórych telefonach nie ma problemu na niektórych trzeba kilka razy próbować tej metody. U mnie poszło chyba za drugim resetem.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...