Skocz do zawartości

MIUI 9.10.24


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dnia 26.10.2019 o 18:32, Orjon napisał:

BT to nasz problem i został on dziś naprawiony. Będzie wszystko działać w przyszłym tygodniu bądź jak wyjdzie (jeśli wyjdzie) rebuild. Z hotspotem walki trwają nadal.

Orjon, a czy problem z dostępem do powiadomień dla Android Wear to też "Wasz" problem ?

Przestają przychodzić powiadomienia na zegarek. Wchodzę w "Dostęp do powiadomień", wyłączam dla Android Wear, włączam ponownie i powiadomienia na zegarek zaczynają przychodzić. Za jakiś czas akcję trzeba powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug na mi8 lite

 Po pobraniu np jakiegoś obrazka przez przeglądarkę pojawia się info o tym na belce, że obrazek został pobrany. Po przesunięciu go w prawo aby zniknął, on znika ale wskakuje następny taki sam. Po drugim usunięciu już jest z tym spokój.

 

#edit błąd jednak pomimo restartu dalej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafcio39 z tym FB jesteś kolejną osobą, która o tym pisze - u mnie także to powiadomienie notorycznie się pojawia, więc zakładam że to wina po stronie softu MIUI. @Orjon mniemam, że to pewnie jakaś usługa FB w tle, która sprawdza powiadomienia jest identyfikowana błędnie przez system i wywala na okrągło powiadomienie.

Ponawiam też info o złym skalowaniu podpisów pod aplikacjami w laucherze.

POST

Edit: namierzyłem to powiadomienie aplikacją Notification Log ze Sklepu Play i wyłączyłem powiadomienie które mi wskazało (nie pamiętam które bo jest tego sporo w ustawieniach powiadomień Facebooka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym powiadomieniem u mnie jest niestety podobnie. Badamy sytuację ale nie wiemy w czym leży problem.
Z skalowaniem u mnie problemów nie ma.
Pobrałem najnowszą wersję beta Facebook z APK mirror i zniknęło

Ogólnie to powiadomienie ukryte to słabo bo w tle sklep Google Play cały czas wymusza aktualizację

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem drobne testy związane z Wi-Fi na 5GHz na Redmi Note 7 Pro (violet). Na Chińskim tygodniowym romie, ostatni raz działa to na 9.10.10. Na nowszym przestaje. Więc zainstalowałem 9.10.10 tym razem z miuipolska i tu już nie działa. Jest jakieś przełożenie w tych wersjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danioRM napisał:

Dlaczego ktoś usunął mój komentarz?

//offtop mode ON

______________________________________

Po pierwsze: w wątku o aktualizacji 9.10.24 wrzucasz komentarze dotyczące wersji 9.10.17. Spam.

Po drugie: ten sam komentarz umieszczasz w różnych wątkach, na zasadzie Ctrl+C -> Ctrl+V. Spam.

Po trzecie: piszesz posty, w których połowę strony wątku zajmują puste wiersze. Niedbalstwo. Spam.

Po czwarte: jeszcze pytasz się, dlaczego komentarz został usunięty? Czy warn wytłumaczy powody, dla których tak się stało?

______________________________________

//offtop mode OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Mam cały czas i aktualizuje codziennie i właśnie MI 8 jest najbardziej ok. Działa cały czas GPAY bez bawienia się z magiskiem. 
Nie mam problemu z Whatsapp. 

Jak coś nie działa z aplikacjami (jakimikolwiek) to zawsze zasada:

  • wyczyścić dane aplikacji
  • sprawdź uprawnienia do nich (może coś jest nie ustawione)
  • wywal magiska i spróbuj
  • wgraj nowszą wersję o ile jest z apkmirror
  • ostatecznie zrób kopię w twrp i dla formalności zrób wipe factory reset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mogę wgrać Magiska bo po instalacji telefon odpala się w trybie Fastboot. Bluetooth nawala, GCam się zacina, w komunikatorqch pojawia się błąd plików multimedialnych, WiFi 5GHz szwankuje, etc. Te problemy przewijają się w całym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...