Skocz do zawartości

MIUI 9.10.24


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Magisk u mnie działający, przynajmniej na Mi 9T Pro i Mi 8 SE z 10-tką, poniżej. Nie sprawdzałem wersji 20 u siebie.

Magisk-v19.5-16b40096(19402).zip

47 minut temu, michalm83 napisał:

Cały dzień próbuje się coś z aktualizować związanego z fejsbukiem . Ten błąd jest od kilku wersji . Ktoś podrzuci jak to anulować ?

Po prostu przesuń to w prawo i zniknie. U mnie na początku Q na Mi 9T Pro też tak było, potem z czasem zniknęło.

2 godziny temu, k.mlynarczyk87 napisał:

A co z modułami np vanced jak mam zainstalowany w magisk manager? Wszystko zostanie?

Tak, zostanie.

6 godzin temu, Klocek87 napisał:

u mnie instalacja na Mi 8 SE nie poszła pomyślnie. 

Instalacja romu w TWRP (1227), instalacja nowego TWRP ze strony i telefon nie wstał.

Po próbie przywrócenia backupu na telefonie po ponownym uruchomieniu telefon przestał reagować. Nie uruchamia się i nie da się wejść w fastboot. Na chwilę obecną cegła. Ma ktoś pomysł jak wymusić uruchomienie fastboot?

Hm, a to dziwne. Zaktualizowałem dwie godziny temu Mi 8 SE w następującej konfiguracji:

  • PitchBlack,
  • instalacja ROMu Q,
  • instalacja TWRP nowego,
  • reboot system.

Telefon przez jakieś 10-15 sekund miał czarny ekran, po czym pojawiło się logo Mi i zaczął się normalnie uruchamiać. Wszystko działa, nowe recovery też.

W jakim trybie widzi go komputer? Napisz na PW, nie będziemy zaśmiecać wątku aktualizacji.

Póki co u mnie na Mi 8 SE nie widzę większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
5 godzin temu, frrancuz napisał:

Ja od bardzo dawna robię w takiej:

Wipe dalvik, cache i system. Flash rom. Flash magisk. Rebot do systemu. 

Po takiej operacji nie traci się danych, aplikacji, ustawień systemu itp?
Telefon wstaje tak samo jak po zwykłej aktualizacji?
Chętnie bym zrobił małe odświeżenie, ale nie chce mi się wszystkiego od nowa ustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Orjon napisał:

Magisk u mnie działający, przynajmniej na Mi 9T Pro i Mi 8 SE z 10-tką, poniżej. Nie sprawdzałem wersji 20 u siebie.

Magisk-v19.5-16b40096(19402).zip 10 MB · 2 downloads

...................................... :( po każdej instalacji i restarcie od razu odpala się Fastboot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mógłby ktoś mający mix2s sprawdzić czy nadal ma problem z bt i hotspotem?

Jak wyłączę bt to już nie da się włączyć. Pomaga tylko restart. Hotspot nie daje się uruchomić w trybie 5GHz.

Z góry dzięki.

Dodam tylko, że nie robiłem full wipe po aktualizacji do Q. Być może to jest przyczyną ale zanim przeoram telefon chce się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam po raz drugi bo nikt nie odpowiedział. Dlaczego zniknęła opcja wyboru trybu lokalizacji oszczędzanie/ tylko urządzenie / wysoka dokładność? Wcześniej miałem cały czas włączona opcje oszczędzanie żeby apki mogły uzyskać lokalizację "mniej więcej". Czy teraz muszę używać full opcji cały czas? Trochę lipa bo w pomieszczeniach bateria leci jak szalona przy włączonym GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, don_kamillo napisał:

Po instalacji mam ucięte ikony w narożnikach i poprzestawiane ikony na pulpicie. Ikona Ustawienia zmienia nazwę na Ładowanie... (z tym wielokropkiem na końcu). 

Prawdopodobnie problem starych wersji aplikacji które zostały w cache. Usuń folder /data/system/package_cache w TWRP i uruchom telefon ponownie.

1 godzinę temu, Ciacho23 napisał:

Zapytam po raz drugi bo nikt nie odpowiedział. Dlaczego zniknęła opcja wyboru trybu lokalizacji oszczędzanie/ tylko urządzenie / wysoka dokładność? 

Bo na Q to usunęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest? Z tym wsparciem? Teraz dopiero zauważyłem ze redmi note 5 pro ma zakończone wsparcie? Nie będą już wychodziły żadne romy? Kiedyś Xiaomi słynęło z tego że nawet stare telefony miały wsparcie a teraz to jak inni producenci max 2 lata i do widzenia:/

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2019 o 20:49, BocianJD napisał:

Po takiej operacji nie traci się danych, aplikacji, ustawień systemu itp?
Telefon wstaje tak samo jak po zwykłej aktualizacji?
Chętnie bym zrobił małe odświeżenie, ale nie chce mi się wszystkiego od nowa ustawiać.

U mnie na Mi8 po takim zabiegu uruchamiał się telefon i przechodził odrazu w tryb fastboot, na szczęście zawsze trzymam ostatnią wersję romu i po instalacji wszystko wróciło do normy :) wraz z ustawieniami jakie były wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinj6 napisał:

Jak to jest? Z tym wsparciem? Teraz dopiero zauważyłem ze redmi note 5 pro ma zakończone wsparcie? Nie będą już wychodziły żadne romy? Kiedyś Xiaomi słynęło z tego że nawet stare telefony miały wsparcie a teraz to jak inni producenci max 2 lata i do widzenia:/

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

początek listopada MIUI 11 - ale global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...