Skocz do zawartości

Co myślicie o Redmi K20 pro 12gb?


Lezzy

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się czytałem trochę o tym zasięgu i ludzie nie mają problemów są daleko na jakiś wsiach i działa im normalnie, a zamierzam pykać trochę w gierki także te 8gb się przyda, także chciałbym trochę mieć ten telefon nie jestem raczej typem co zmienia co rok bo mu się coś nie podoba tylko dbam o telefon, nie oczekuje, że będę go miał np. 4 lata tak jak mam teraz LG G4, więc myślę, że pójdę w ten zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lezzy napisał:

[...] więc myślę, że pójdę w ten zakup

Tylko sprawdz jak jest z wysylka u tego sprzedawcy, bo z tego co widze, to nie ma on opcji wysylki z pominieciem VAT. Jest DHL za 23$, ale zero info ze to kombinowanie z przepakowaniem, a jesli tak to przy kurierze masz raczej 99% pewnosci ze ci go "ovatuja". 
Moze poszukaj u goldwaya tego modelu i chyba jeszcze cos w stylu mi global store, mialo przesylke DHLem z pominieciem vat. Szkoda doplacac te 23%. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam coś:


https://s.click.aliexpress.com/e/B8uWt2rQ

Bedzie wszystko dobrze? Będę mógł ogarnąć na tym xiaomi.eu ? I przyszłe wersje androida ? Bo jestem zielony w tym wszystkim :P

Oczywiście chodzi mi o tą wersję black Global ROM Multi language 

Edytowane przez Lezzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lezzy napisał:

No mam coś:


https://s.click.aliexpress.com/e/B8uWt2rQ

Bedzie wszystko dobrze? Będę mógł ogarnąć na tym xiaomi.eu ? I przyszłe wersje androida ? Bo jestem zielony w tym wszystkim :P

Oczywiście chodzi mi o tą wersję black Global ROM Multi language 

Nie zalaczyles linka. Ogolnie K20 to telefon na chiny, wiec on bedzie mial odblokowany bootloader i wrzucony przez chinczyka global. Roznie moze byc z tym systemem, dlatego zalecane jest wgrywanie miuipolska, lub innego custom romu.
Natomiast nie mozesz zablokowac bootloadera na tym telefonie, bo go zbrickujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...