Skocz do zawartości

Xiaomi Mijia 1c robot vacuum


cahar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie jestem po pierwszym sprzątaniu + mopowaniu.

Z robota jestem bardzo zadowolony, dobrze radzi sobie z przeszkodami + jest niższy od większości, więc większa szansa wjechania pod meble. Na ten moment brak stref + podziału na pokoje jest dość uciążliwe ale zakładam, że z czasem zostanie dodane. 

Jedyna wada jaka przychodzi mi do głowy (nie liczę powyższego bo zakładam, że zostanie to dodane) to bateria bo dość szybko pada i to nie tylko na turbo ale przy niższej cenie musi być coś za coś, robot jest ewidentnie do małych/średnich mieszań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o tym modelu? Zastanawiam się nad  kupnem tego 1C za 1099 zł albo Mijia Roborock S50 Vacuum Cleaner 2 za 1499 zł lub VIOMI V2 Pro za 1516 zł. Zastanawiam się czy warto dopłacić 400 zł za skanowanie LDS. Ten 1C ma najmocniejszą moc odkurzacza, za to podobno VIOMI V2 Pro ma dużo lepsze mopowanie. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o tych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 12.11.2019 o 22:20, rezmus napisał:

plugin jest po polsku, ale tlumaczenie z translatora. mozna zainstalowac angielski voice pack i zrobic polski jak ktos ma potrzebe, bo nie sa zabezpieczone.

 

Czy możesz napisać czy odkurzacz posiada opcję tworzenia harmonogramów?

np. poniedziałek odkurzaj zaznaczoną strefę 1

we wtorek odkurzaj strefę 3

w piątek całe mieszkanie

itd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mój 1c działa bez problemu ale mam jedno pytanie. Da się do niego połaczyć korzystając z telefonu poprzez dane komorkowe ? Odkurzacz jest podłączony do domowego routera na paśmie 2.4 mhz i będąc w domu gdy jestem podłaczony do tego samego wifi to normalnie mozna nim zarządzać. Jednak gdy staram się z nim połączyć poprzez telefon  i dane komórkowe nie da się tego zrobić. Innymi  sprzętami takimi jak  kamera z oczyszczacz da się połaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 5.10.2020 o 17:18, vel_diablo napisał:

Witam. Mój 1c działa bez problemu ale mam jedno pytanie. Da się do niego połaczyć korzystając z telefonu poprzez dane komorkowe ? Odkurzacz jest podłączony do domowego routera na paśmie 2.4 mhz i będąc w domu gdy jestem podłaczony do tego samego wifi to normalnie mozna nim zarządzać. Jednak gdy staram się z nim połączyć poprzez telefon  i dane komórkowe nie da się tego zrobić. Innymi  sprzętami takimi jak  kamera z oczyszczacz da się połaczyć. 

Witam. Ja kupiłem 1C 7 stycznia. Po skonfigurowaniu wifi i automatycznej aktualizacji firmware bez problemu działa sterowanie robotem, także przez dane komórkowe. Oczywiście robót musi być podłączony do domowego wifi. 

Sprzątanie strefowe działa. Chyba nie ma jeszcze możliwości wyboru pomieszczeń? Tylko zaznaczając obszar można zaznaczyć pomieszczenie do sprzątania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...