Skocz do zawartości

Problem z głośnością podczas rozmów


Qbb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
od pewnego czasu w moim Redmi Note 7 4/64 EU pojawił się problem z głośnością w trakcie rozmów. Mimo, iż mam wszystko podgłoszone na maxa, miewam problemy ze zrozumieniem tego co rozmówca do mnie mówi(w szczególności na zewnątrz, wśród zgiełku ulicznego). Zauważyłem, że po odebraniu połączenia na ekranie pojawia się komunikat w stylu "Pomyślnie wzmocniono głośność", mam wrażenie, że wcześniej nie było takiej informacji.
Czy spotkaliście się z takim problemem bądź macie pomysły jak mogę go rozwiązać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zanim sięgnie się po ostateczność, czyli oddanie telefonu na serwis, zrobić po prostu przywracanie do ustawień fabrycznych, może coś się w systemie "pomieszało" skoro piszesz, że wcześniej nie miałeś tego komunikatu, a teraz nagle się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2019 o 20:24, electro69 napisał:

A może zanim sięgnie się po ostateczność, czyli oddanie telefonu na serwis, zrobić po prostu przywracanie do ustawień fabrycznych, może coś się w systemie "pomieszało" skoro piszesz, że wcześniej nie miałeś tego komunikatu, a teraz nagle się pojawił.

Nic to nie da, ten komunikat był z któraś aktualizacją i to dawno... jak podgłośnisz na maxa i jeszcze raz to wtedy włącza się funkcja wzmocnienia i na ekranie wyświetla się wspomniany komunikat. Komunikat sam z siebie nie powinien się pojawić dopiero po wciśnięciu "głośniej". Zadzwoń kilka razy na jakiś zły Nr np 111111 ew na jakąś darmową infolinię żeby coś gadało i przetestuj... Też źle określiłeś co się dzieje... jakie są dokładnie objawy bo to że kogoś nie możesz zrozumieć może być winą mikrofonu nadawcy. Głośnik trzeszczy, puka, słychać foliowy dźwięk, Dźwięk się zacina ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, gawllo napisał:

Nic to nie da, ten komunikat był z któraś aktualizacją i to dawno... jak podgłośnisz na maxa i jeszcze raz to wtedy włącza się funkcja wzmocnienia i na ekranie wyświetla się wspomniany komunikat. Komunikat sam z siebie nie powinien się pojawić dopiero po wciśnięciu "głośniej". Zadzwoń kilka razy na jakiś zły Nr np 111111 ew na jakąś darmową infolinię żeby coś gadało i przetestuj... Też źle określiłeś co się dzieje... jakie są dokładnie objawy bo to że kogoś nie możesz zrozumieć może być winą mikrofonu nadawcy. Głośnik trzeszczy, puka, słychać foliowy dźwięk, Dźwięk się zacina ??? 

Podczas rozmów dźwięk jest po prostu cichy, tak jakbym miał 20% głośności, jest to niezależne od rozmówcy, z każdą osobą jest to samo.
Planuje wstrzymać się do wejścia MIUI11, jeśli aktualizacja nic nie pomoże to pewnie oddam telefon do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...