Skocz do zawartości

Dzwonek do kontaktu


MaNael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak przypisać dany dzwonek do danego kontaktu???? Mam kontakt na ekranie głównym ze zdjęciem(pomijam to że przy połączeniach nie pokazuje tej foty) i chciałbym do tego kontaktu przypisać jakiś inny dzwonek?? Jak to zrobić. Jest w ustawieniach ustaw dzwonek i ustawiam ale i tak dzwoni ten który jest ustawiony dla wszystkich kontaktów w ustawieniach (dzwięki i wibrację) ktoś coś?????  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
22 godziny temu, JamCiTo napisał:

Dzwonek...

W kontaktach - - - - > klikasz na kontakt - - - > 3 kropki u góry po prawej (menu) - - - > ustaw dzwonek. 

 

Z fotą nie wiem czy przypadkiem w motywach nie można pomieszać... 

Tzn. jak w motywach???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To jakiś popsuty masz... U mnie się pokazują, fakt, że nie na całym ekranie, ale nie jest mi to niezbędne do szczęścia i tak każdy kontakt "potrzebny" ma przypisany dzwonek, więc słyszę kto się dobija... Jeden wyjątek, kiedy coś robię i ktoś dzwoni, tylko beleczka z nazwą kontaktu, ale to akurat prawidłowo jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o zdjęcie do kontaktu, to podczas edycji kontaktu trzeba kliknąć w ikonę w kółku tak jakby z aparatem, i przechodzimy do wyboru zdjęcia.

Co do dzwonka dla określonego kontaktu to mam ten sam problem. Najlepsze jest to, że już miałem ustawiony dzwonek (i działał), ale później przenosiłem kontakty z jednego kona Google na inne i teraz kiedy wybieram dzwonek telefon nie pamięta wyboru i dzwoni standardowa melodia, nie ta którą ja wybrałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JamCiTo napisał:

Ale czemu się dziwisz skoro przenosisz kontakty pomiędzy kontami? 

A to tak nie można? Sorry, ale jestem już trochę wiekowy i myślałem, że to żaden problem.

Mówisz, że teraz dzwonek nie zadziała mimo tego, że na nowym koncie kontaktów ustawiam jakiś dzwonek? Jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pliki dźwiękowe które mają być przypisane do kontaktu muszą znajdować się w wewnętrznej pamięci urządzenia. Nie mogą być zapisane na karcie SD.

Dodatkowo jeśli umieścisz je w folderze .ringtone to będziesz mógł je ustawić z poziomu aplikacji Motywy jako dzwonek systemowy.

Folder ten jest folderem ukrytym i trzeba go "pokazać". Nie jest to konieczne i można samemu utworzyć folder o nazwie Ringtones lub Music - też powinno zadziałać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...