Jump to content

Xiaomi Mi Home nie łączy żarówki z Wi-Fi


pradal
 Share

Recommended Posts

Hej,

mam problem z podłączeniem żarówki: https://pl.aliexpress.com/item/33016596593.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68bd5c0fQnn1f8z aplikacją xiaomi home. Mam wersję 5.6.6 i testowałem różne regiony jednak zawsze mam to samo:

1. żarówka wykrywana jest bezproblemowo

2. aplikacja łączy się z nią bez problemu, wysyła plik

3. problem jest z ustanowieniem połączenia żarówki z wifi (sieć 2.4, testowane różne hasła), po zalogowaniu się do routera widzę że żarówka podłączyła się do sieci jednak aplikacja cały czas nie łączy.wyskakuje komunikat : przekroczono czas połączenia z secią 

Jest na to jakaś rada?

 

Prosił bym o nie wysyłanie tematu do KOSZA 

jesli temat był omawiany prosił bym o linka , szukałem cały dzień , ale za każdym razem jak ktoś zadaje podobne pytanie temat zostaje zamknięty 

Link to comment
Share on other sites

masz zbyt wysoki numer xiaomi id > 2147483647 (int32). firmware zarowki nie ogarnia. musisz zalogowac sie na inne konto (w linku ponizej masz takie techniczne konto yeelight), dodajesz zarowke, aktualizujesz firmware jest jest aktualizacja i potem juz mozesz podpiac na swoje. jesli aktualizacji nie ma to niestety zostaje tylko zalozyc nowe konto i liczyc, ze wypadnie niski numer.

https://miuipolska.pl/forum/topic/41836-xiaomi-bedside-lamp-problem-z-siecią/?tab=comments#comment-503584

Edited by rezmus
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

dziala jeszcze jakies konto techniczne? Kupilem dziecku lampe Yeelight Kids. I ani jak nie moge sparowac z WiFi, kontem Mi lub Yeelight. Moze aktualizacja by pomogła?

 

Metodą prob i błędów udało sie. Moze komus sie przyda: Lampa polaczyla sie z chińskim serwerem z apka Yeelight. Zaktualizowalem oprogramowanie. Następnie dodalem lampe na serwer Afryka i Europa. A stamtad juz Xiaomi Home sobie sama pobrala (mam sparowane konta).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...