Sign in to follow this  
rosyjsky

Pamięć Systemowa.

Recommended Posts

Witam. 

Mam problem z moim notem 7 dotyczący pamięci systemowej . Dokładnie chodzi o to czy da rade ją jakoś "powiększyć"/"zwiększyć"? Przy próbie przenoszenia aplikacji np: nova launcher jako aplikacje systemową czy jaką kolwiek inną wyskakuje błąd że mam mało pamięci systemowej bądź muszę wyłączyć "odstęp pomiędzy nazwami" , ale używam magisk`a i w nim nie ma możliwości wyłączenia tej opcji . błąd wyskakuje w aplikacji lucky patcher / titanum back up / link2sd innych nie próbowałem . Ma ktoś jakiś sposób na zwiększenie tej pamięci bądź jakiś moduł do magiska żeby wyłączyć te opcje?

Share this post


Link to post
Share on other sitesMa ktoś jakiś sposób na zwiększenie tej pamięci bądź jakiś moduł do magiska żeby wyłączyć te opcje?

Dolutować rom to będzie ciężko, ale korzystając z menagerów aplikacji, można dany pakiet zainstalować jako systemową apkę. Nazwy konkretnego menagera Ci nie podam bo wszystko zależne jest od wersji andka, nakładki i ograniczeń/możliwości danego systemu w urządzeniu, ja jadę na dość starawym oprogramowaniu i u mnie się sprawdza apka pt. odinstaluj, ale na foki fonie ( 9t) jest praktycznie bezużyteczna.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, rosyjsky napisał:

bądź jakiś moduł do magiska

App systemizer.

Nie jestem jednak pewien czy dodawanie aplikacji do /system jest wykonalne w Miui.

Ewentualnie poszukaj jakiegoś .zipa dla twrp i go sobie modyfikuj. Na xda był/jest np. "Pixel Launcher for all devices".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie problem jest w tym ze chciał bym jedną aplikacje dać jako systemową, no ale nie idzie po mojej myśli jak chciałem "czyt. wyżej" już nawet usunełem zbędne systemowe aplikacje mając nadzieje ze to coś pomoże, ale d*pa ... Ten moduł zainstalowałem, ale dalej nic . Jest możliwość np. przez adb zainstalować jako systemową? Tak btw. wersje miui global 10,3,12 stabilna 10,3,12,0 (pfgmixm) i andek 9 wercja 9 PKQ.1.180904.001 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym problemie myślę, że tylko najnowsza aplikacja Lucky Patcher może ci bardzo pomóc. Korzystając z tej aplikacji, możesz przenieść aplikację do aplikacji systemowej... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this