Jump to content

odblokowanie bootloadera

trumanshow
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim mam pytanie co  do odblokowania  telefonu .

Posiadam  ten model i chce odblokować telefon po weryfikacji w  Miflash unlock dostałem odpowiedz że muszę czekać 168 godzin na odblokowanie .Pytanie czy  po odblokowaniu telefon się normalnie  uruchomi czy nie  ,bo już nie pamiętam jak to bywało zawsze jak odblokowywałem to zaraz wgrywałem TWRP i soft xiaomi.eu  ze strony do fona .

Zaznaczam że mam doświadczenie ale  dawno tego nie robiłem więc pytam aby być spokojnym.Telefony jakie posiadałem to Mi3, Redmi Note 2 ,Redmi Note 4X  we wszystkich modelach wgrywałem wszystko z poradników i działało a teraz mam Redmi Note 8 Pro na razie na ten model softu  brak  ,czekam z niecierpliwością  bo do tego nie mogę się przyzwyczaić jest jakiś dziwny i brakuje mi nagrywania rozmów a przydają się gdy nie ma kartki żeby zapisać jakieś dane np:  adres imię i nazwisko itp.

Edited by trumanshow

Kilka lat temu dostałem zgodę na odblokowanie Mi 4c a wczoraj bezproblemowo odblokowałem MiMixa 2s, więc zgoda jest na konto i bezterminowa.

Jak dostanę zgodę to jak długo jest ważna?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Wysłane z Mi Mix 2s

Już dawno wersja ze zgodami jest nie aktuana. Teraz poprostu, w wersja dev powiązujesz konto Xiaomi z telefonem, potem telefon w fastboot i mi unlockiem odblokowujesz. Jedymy minus obecnie, że może wyskoczyć spory czas na osblokowanie. Tyle.

• Like 2

Na wersję dev należy przejść z syf miui. Odblokowałem z oficjalnego globala i pięknie poszło, nawet bez czekania.

Już dawno wersja ze zgodami jest nie aktuana. Teraz poprostu, w wersja dev powiązujesz konto Xiaomi z telefonem, potem telefon w fastboot i mi unlockiem odblokowujesz. Jedymy minus obecnie, że może wyskoczyć spory czas na osblokowanie. Tyle.

Wysłane z Mi Mix 2S

Ja mam (może głupie) pytanie, bo do dawno już nie bawiłem się w bootloadery, recovery itp itd...
Czy jeżeli odblokuje bootloader teraz i nie będę robił żadnych innych modyfikacji, to czy będą przechodziły oficjalne aktualizacje OTA?

Jeżeli w późniejszym czasie wyszedłby ROM xiaomi.eu/miuipolska to czy będzie możliwe wgranie romu bez utraty danych?

Chodzi o to, że kupiłem telefon, ale póki co leży na półce. Liczę na to, że niebawem wyjdzie ROM korzystający z dialera MIUI, zamiast Googlowego, ale nie chciałbym czyścić telefonu do zera przy zmianie oprogramowania. Koncepcja jest taka, żeby teraz odblokować bootloader, poprzegrywać dane i ale korzystać z oryginalnego softu, a jak wyjdzie xiaomi.eu/miuipolska i będzie zawierał potrzebne funkcje, to wgrać ROM bez utraty danych.

Dajcie znać, czy plan jest dobry, czy jednak o kant d... potłuc. 

Z góry dzięki

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...