CacheOriginal

Problem z wysyłaniem plików z karty SD przez BT

Recommended Posts

Witam. Kupiłem telefon w dniu premiery  i nie miałem problemów żadnych. Ale gdy chcę wysłać jakikolwiek plik po Bluetooth z karty SD wysyła mi powiadomienie że nie udało się połączyć. Jest to wkurzające bo przenosić pliki na pamięć wewnętrzną a potem wysłać po BT mija się z celem. Wiecie może czy jest możliwość żeby można wysyłać pliki z karty SD? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może użyj innego menadżera plików i z jego poziomu sprawdź czy też ten samy problem nadal występuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko to mi przychodzi do głowy... Bo nie mam pomysłu gdzie może się blokować... Chyba, że urządzenie przyjmujące wrzuciło w rejestr zakazanych... Chyba, że na każdym jest problem... 

Screenshot_2019-10-19-21-37-20-497_com.google.android.packageinstaller.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem do czego chcesz wysyłać te pliki,ale ja sprawdziłem to w przypadku laptopa z Windows 10. Po wysłaniu bez wcześniejszego parowania urządzeń plik nie poszedł.Po sparowaniu i próbie wysyłki również nie poszedł.Natomiast po wybraniu w Windowsie opcji "wyślij odbierz pliki" i wybraniu "odbierz pliki" pojawia się okno z komunikatem "czekam na odbiór pliku" i plik wysyłany z telefonu,z karty idzie bez problemu.Jeśli chcesz wysłać na laptopa,być może to jest problemem. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, CacheOriginal napisał:

Wiecie może czy jest możliwość żeby można wysyłać pliki z karty SD? 

Po wifi(komputer może być podłączony kablem do routera).

Wifi file transfer, xplore file manager....itp.itd. Uruchamia się serwer na fonie, w PC przeglądarkę lub Manager plików z taką opcją. Szybkość zgodna z wifi, BT 5.0 osiąga max 50 Mb/s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra. Działa. Nie wiem ale próbowałem wielokrotnie przesłać nawet na telefon drugi i po wielu próbach w końcu mi się udało i teraz bez problemu mogę przesyłać na telefon jak i na komputer. 

bardzo dzięki za pomoc @szybki10 i @JamCiTo. Trochę mnie to nakierowało i błąd występował po złym skonfigurowaniu bluetooth w telefonie. Zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i o dziwo zaczęła działać też płatność moblina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now