CacheOriginal

Problem z wysyłaniem plików z karty SD przez BT

Recommended Posts

Witam. Kupiłem telefon w dniu premiery  i nie miałem problemów żadnych. Ale gdy chcę wysłać jakikolwiek plik po Bluetooth z karty SD wysyła mi powiadomienie że nie udało się połączyć. Jest to wkurzające bo przenosić pliki na pamięć wewnętrzną a potem wysłać po BT mija się z celem. Wiecie może czy jest możliwość żeby można wysyłać pliki z karty SD? 

Może użyj innego menadżera plików i z jego poziomu sprawdź czy też ten samy problem nadal występuje. 

Tylko to mi przychodzi do głowy... Bo nie mam pomysłu gdzie może się blokować... Chyba, że urządzenie przyjmujące wrzuciło w rejestr zakazanych... Chyba, że na każdym jest problem... 

Screenshot_2019-10-19-21-37-20-497_com.google.android.packageinstaller.png

Nie wiem do czego chcesz wysyłać te pliki,ale ja sprawdziłem to w przypadku laptopa z Windows 10. Po wysłaniu bez wcześniejszego parowania urządzeń plik nie poszedł.Po sparowaniu i próbie wysyłki również nie poszedł.Natomiast po wybraniu w Windowsie opcji "wyślij odbierz pliki" i wybraniu "odbierz pliki" pojawia się okno z komunikatem "czekam na odbiór pliku" i plik wysyłany z telefonu,z karty idzie bez problemu.Jeśli chcesz wysłać na laptopa,być może to jest problemem. Pozdrawiam.

16 godzin temu, CacheOriginal napisał:

Wiecie może czy jest możliwość żeby można wysyłać pliki z karty SD? 

Po wifi(komputer może być podłączony kablem do routera).

Wifi file transfer, xplore file manager....itp.itd. Uruchamia się serwer na fonie, w PC przeglądarkę lub Manager plików z taką opcją. Szybkość zgodna z wifi, BT 5.0 osiąga max 50 Mb/s.

Dobra. Działa. Nie wiem ale próbowałem wielokrotnie przesłać nawet na telefon drugi i po wielu próbach w końcu mi się udało i teraz bez problemu mogę przesyłać na telefon jak i na komputer. 

bardzo dzięki za pomoc @szybki10 i @JamCiTo. Trochę mnie to nakierowało i błąd występował po złym skonfigurowaniu bluetooth w telefonie. Zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i o dziwo zaczęła działać też płatność moblina :)