Skocz do zawartości

Problem po wgraniu Twrp


djwujek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę od początku.

Zdjąłem bootloadera wedle instrukcji na stronie i chciałem zainstalować twrp wiec sciągnełem go ze strony z nazwą twrp_begonia zrobiłem wszystko wedle instrukcji i teraz telefon non stop się restartuje pokazuje się Redmi by Xiaomi na dole status unlocked i non stop się restartuje.Czy jest sposób aby przywrócić go do życia albo chociaż zainstalować twrp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po moich nieudolnych eksperymentach przerwałem wgrywanie romu przez mi flash teraz telefon wogule nie reaguje ani na recovery ani na flash mode jedyne co się dzieje to przy włączaniu zawibruje przez chwilkę.

Jak miałem Redmi note 7 nie było takich problemów co z redmi note 8 pro.

Czy telefon jest do odratowania czy cegła do rozwalenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2019 o 00:50, djwujek napisał:

Niestety po moich nieudolnych eksperymentach przerwałem wgrywanie romu przez mi flash teraz telefon wogule nie reaguje ani na recovery ani na flash mode jedyne co się dzieje to przy włączaniu zawibruje przez chwilkę.

Jak miałem Redmi note 7 nie było takich problemów co z redmi note 8 pro.

Czy telefon jest do odratowania czy cegła do rozwalenia ?

A uruchamia ci się Fastboot chociaż ? jeżeli tak  to już jest dobrze.

Telefon wpadł bootloopa ,aby to naprawić 

Potrzebny jest nam  program Mi flash Pro.Możemy pobrać z tąd

 https://xiaomifirmware.com/downloads/miflashpro/

metoda działa przy odblokowanym bootlooaderze zaznaczam .Gdy juz go zainstalujemy  logujemy się na swoje konto Mi Account 

Lewy od góry kafelek recovery naciskamy i tam  dodajemy plik rozpakowany 

 Fastboot(2,92 GB) https://bigota.d.miui.com/V10.4.1.0.PGGMIXM/begonia_global_images_V10.4.1.0.PGGMIXM_20190920.0000.00_9.0_global_4d1cf1401a.tgz

.Czekaj cierpliwie wgrywa się jakieś 10 minut .Nic nie rób  sam się uruchomi po tym telefon

Oczywiście  znowu trzeba odblokować bootloader ale to na spokojnie .Zastanówcie się jeszcze raz (czy chcecie to zrobić )

Ja tym sposobem  wgrałem  do swojego Redmi Note 8 pro soft. Żle  poszło mi z magisk i Dm-verity and Forced Encryption Disabler note 8 jakies błędy na czerwono wyszły i po restarcie bootloop .Radzę być ostrożnym  z tym wgrywaniem i ZASTANOWIĆ się z 3 razy  bo pózniej jest dużo roboty z tym

EDIT : mała korekta pisałem dość chaotycznie na początku to ze stresu po uwaleniu telefonu.pozdrawiam  Wszystkich nie panikować :-D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez trumanshow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...