Skocz do zawartości

Redmi 7A - MIUI Stable ROM


Pasquallo

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi 7A Global Stable ROM


MIUI V11.0.2.0.PCMMIXM


Recovery (1.5 GB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PCMMIXM/miui_PINEGlobal_V11.0.2.0.PCMMIXM_79d5e7f741_9.0.zip

OTA (650 MB) - https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PCMMIXM/miui-blockota-pine_global-V10.2.5.0.PCMMIXM-V11.0.2.0.PCMMIXM-4ebd31b169-9.0.zip


Changelog:

  • Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • Printing
    • Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • Optimization: Updated Android Security Patch to September 2019. Increased system security.
    • Updated Android Security Patch to September 2019. Increased system security.
  • App lock
    • New: Locking Google contacts is available now
  • App vault
    • New: You can swipe down to view more shortcuts now
    • Optimization: All-new design and UI
  • Game speed booster
    • New: Continuous swiping opens an additional menu in Game Turbo now
    • New: Floating windows for incoming calls during games
    • New: You can create a Home screen shortcut for Game Turbo now
    • Optimization: You can open the gaming toolbox by swiping from the top side of the screen
    • Optimization: Prompts about turning on Game Turbo
    • Fix: Hands-free call duration wasn't displayed correctly in Game Turbo
    • Refreshed start page of Game Turbo
    • Auto brightness, screenshot gestures, and Reading mode can be turned off automatically when Game Turbo is on
    • A major upgrade for the toolbox in Game Turbo: autoplay and switching between data SIM cards are available now
  • Battery usage
    • Fix: Some Battery saver setting options didn't appear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja mam info, że jest dostępna aktualizacja, ale kiedy chcę ją pobrać, pojawia się komunikat "nie można zidentyfikować aktualizacji", przy kolejnej próbie pobrała się, ale przy "rozszyfrowywaniu" proces się resetuje i wszystko wraca do punktu wyjścia. Ktoś coś?

Screenshot_2019-12-06-20-11-26-559_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Redmi 7A - global ROM
  • 4 tygodnie później...

Te 10% na godzinę to raczej był od nowości standard, także jeśli chodzi o mnie to żadnych różnic nie zauważyłem. Może zrób mu reset do fabrycznych i wszystko od nowa. Podpytać możesz też na https://forum.xda-developers.com/redmi-7a

Jakieś poprawki mają wejść z miui 11.1 i tam tryb ktorego zabrakło, jakiś ultra duper oszczędny. Może jeszcze jakieś poprawki wrzucą. Swoją drogą ponoć miui.eu nie miało wypuszczać romów dla RM7a a jednak pojawiły się...

 

Edytowane przez redone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tego się nie spodziewałem, jest Android 10 dla Redmi 7A :)

EEA Stable ROM - MIUI V11.0.1.0.QCMEUXM

Recovery ROM

https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QCMEUXM/miui_PINEEEAGlobal_V11.0.1.0.QCMEUXM_a450eec9ca_10.0.zip


Changelog:

  • Updated Android Security Patch to May 2020. Increased system security.
  • Stable MIUI based on Android 10
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pasquallo: Tak to jest ten sam plik z aktualizacją tylko harmonogram jest inny dla rożnych państw
U mnie brak na PL ale ustawiłem region na Szwajcaria i pojawiła  się aktualizacja.
Też po aktualizacji miałem wrażenie że zwolnił. Ale telefon sąsiada więc mu już oddałem.
Może się poprawi za jakiś czas? Ktoś ma już własne obserwacje po kilku dniach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra panowie mam problem. Na telefonie zainstalowana wersja 11.0.13.0 na androidzie 9 i mam aktualizacje z oznaczeniem 11.0.18.0 i jak nacisnę pobierz to od razu cofa i anuluje pobieranie. Co mam zrobić jak wchodzę w tryb recovery żeby tam zrobić update to jest tylko opcja rebot system wipe data i conect to miassistance. Który mam plik pobrać i jak go zainstalować. dodam ze nie chce się bawić w żadne fastbooty i tak dalej. po prostu jak najprostsza drogą zaktualizować telefon

Edytowane przez Kraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kraża napisał:

Który mam plik pobrać i jak go zainstalować. dodam ze nie chce się bawić w żadne fastbooty i tak dalej. po prostu jak najprostsza drogą zaktualizować telefon

Dnia 3.08.2020 o 16:28, pkonrad napisał:

Pobierz plik do którego link wrzuciłem w cytacie i zaktualizuj ręcznie za pomocą pobranego pliku z ROMem.
Odpowiednią instrukcję jak do zrobić znajdziesz w dziale Toturiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...