Skocz do zawartości

MIUI 9.10.17


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Google maps dalej ma błąd na MI9.
Po zminimalizowaniu aplikacji i ponownym jej wywołaniu pojawia sie czarny ekran .
Aplikacja do prawidłowego działanie wraca dopiero po restarcie. 
Nie wiem czy tylko u mnie jest taki problem ale strasznie mi tnie prędkość pobierania. 
Np pobieram plik 2Gb i na początku transfer jest bardzo dobry po czym spada do kilkudziesięciu kb a z czasem pobieranie sie zatrzymuje i pojawia sie napis oczekiwanie na sieć . 
 
To samo jest na MI8. To nienjest problem z mapami ale z " obraz w obrazie". To samo dzieje się z youtube vanced
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lukkop91 napisał:

Ściągnij jeszcze raz paczkę

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Robiłeś wcześniej wipe'a, format data etc?

Czy ktos mi wytłumaczy czemu ta wersja systemu stable miui 11 dla mi 9 jest gdzieś na serwerze przy innym poście a jak wybieram zakładkę na stronie miui 11 stable to przy mi 9 nic nie ma tylko jest wersja tygodniowa 9.10.17?

Screenshot_2019-10-20-12-34-09-481_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa.posypał mi się całkowicie mój mi8 musiałem na nowo zainstalować miuipolska (wcześniej miałem testowo miuipro) i w żaden sposób nie potrafię znaleźć ustawień gestów pełnoekranowych zamiast przycisków. Może mnie ktoś oświecić gdzież to jest?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co "Lokalizacja" występuje w 2 miejscach.. w menu "Hasła i bezpieczeństwo " i w głównym menu? To samo z Uprawnieniami. Występują w menu Aplikacje i menu Prywatność.

Dodatkowo w Lokalizacji nie widzę trybu lokalizacji oszczędzanie/ tylko urządzenie / wysoka dokładność. To na stałe czy niedopatrzenie?

Nie działa nagrywanie filmów tryb normalny i zwolnione tempo. Poklatkowo działa.

Mi9SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2019 o 10:13, Macdg napisał:

Mi mix2s, nie działa wysyłanie zaplanowanych SMS, tzn wysyła dopiero po otwarciu aplikacji SMS a tak to nie wyśle wiadomości

Ja stosuję taki trik uruchamiam  textra, próbuję wysłać sms, który w stockowej apce mi nie działał i ustawiam textrę jako domyślną apkę. Potem wchodzę w stockowy sms i ustawiam jako domyślny i w tym momencie zaczyna mi już prawidłowo działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...