Skocz do zawartości

Grupowe SMS


DeveloperZam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z MI9T Pro z nakładką Miui10, mianowicie nie mogę wysyłać SMS grupowych do wielu kontaktów naraz co jest mi bardzo potrzebne w wykonywaniu swojej pracy. Podczas próby wysłania takiego sms wyrzuca monit "Aplikacja wiadomości próbuje wysłać masowy sms, czy zezwolić" pomimo kilkukrotnego zezwolenia do większości kontaktów z grupy nie dochodzi ten sms. Czy jest jakaś opcja zdjęcia tej blokady aby nie pytało o zgodę tylko puściło sms do wszystkich z grupy ?

Próbowałem już różnych dedykowanych aplikacji do wysyłania masowych sms jednak za każdym rzem jest ta sama historia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś rozwiązał już ten dokuczliwy problem? Też opieram swoją pracę na częstym wysyłaniu SMS/MMS grupowym. Minimum 2 wiadomości zawsze są niedostarczone, czasami 6 na 10-12 wysłanych.
Przeczytałem cały internet, ale nie ma żadnej satysfakcjonującej porady.
Żadne Textry i inne programy nie pomagają.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ograniczenie które trzeba zmienić przez abd. miałem to samo z sony I to samo z mi9tpro.

rozwiązanie któremu mnie działa

 

https://www.xda-developers.com/change-sms-limit-android/

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik zacny, pomimo problemów (ochrona przed zapisem) w powłoce shell, to udało się.

 

Konieczne jest zalogowanie się telefonem na konto Xiaomi i załączenie Debugowanie USB (Ustawienia bezpieczeństwa). Bez tej opcji nie ma możliwości zapisu nowych ustawień. Przy okazji przetestuję i dam znać.

 

 

6c718b903464e49e8d190b12e2032020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ograniczenie które trzeba zmienić przez abd. miałem to samo z sony I to samo z mi9tpro.
rozwiązanie któremu mnie działa
 
https://www.xda-developers.com/change-sms-limit-android/
Wysłałem właśnie 10 w wiadomości grupowej.
Wszystkie wysłane i wszystkie doszły 10/10

Można temat zamknąć, a nawet wrzucić w porady.


Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie wysyła mi SMSów po tym jak wysłałem grupowy SMS. Wysłałem grupowy SMS do 21 osób i coś przyblokowało. Zaczęło wysyłać, ale bardzo powoli szło. Wysyłało po kolei pojedynczo. Pierwsze wysłane dostarczenia pojawiły się po kilku minutach. Bardzo powoli wysyłało (półtorej godziny szło do około połowy numerów) i po wysłaniu połowy całkiem się zawiesiło. Nie ruszało dalej przez kilka godzin i zablokowało możliwość wysyłania kolejnych SMSów. Wykasowałem niewysłane SMSy, ale nic nie pomogło, jakby przyblokowało jakąś bramkę. Chciałem sprawdzić, czy to po stronie telefonu czy operatora. Zamieniłem karty z drugim telefonem i wszystko działało poprawnie, na obydwu telefonach, po zamianie spowrotem, problem bez zmian. Czyli ten konkretnie aparat przy tej konkretnie karcie. Ktoś ma jakieś rady?

Edytowane przez Rumcajs444114
Korekta tekstu i dokładniejszy opis problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...