Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo, działa,  zielony księżyc wyłącza wibracje.

Ostatni księżyc powinien mieć literkę  A, a nie zzzz.

A=auto

 

 

 

Do poprzedniej wersji 

Zielony oznacza wyłącznie wibracji. 

Dlatego zielony powinien być księżyc biały,  a nie czarny zzzz.

Edytowane przez slimak131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy korzystaniu z odtwarzania muzyki z odtwarzacza na smartfonie ( nie na np Spotifie ) nie działa przycisk play/pauza. Ten błąd był również poruszany na rosyjskim forum - był poprawiany cytuję:

"

Bardzo fajnie, dzięki!
W oprogramowaniu 1.1.5.12 występuje rodzaj "podwójnej nakładki" przy przełączaniu na ekran ExtDND
Również podczas sterowania muzyką po naciśnięciu przycisku "Odtwarzaj / Pauza" działa tylko Play, ale nie działa Pauza

Oto mały wideo
20210331_134530 + .mp4

Zaktualizowałem nową wersję z naprawionym przyciskiem pauzy / odtwarzania"

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, steel_rat napisał:

@lisek1953

W tej wersji ode mnie jest problem z pauzą?

Zapomnijmy o poprzedniej wersji. Ta mi się bardziej podoba.

Niestety w tej wersji od Ciebie... Dokładniej z pliku zasobów .res usunąłem poprzedni elf name_hook.. i wstawiłem ten nowy od Ciebie później przesunąłem go na miejsce starego poz. 1023 używając programu RescourseArchiver, po czym zainstalowałem nowo powstały plik .res w zegarku... Próbowałem tego samego z plikiem .res od slimak131 - efekt ten sam. Jeszcze zauważyłem że przy włączonej animacji działa przycisk jako play, a nie działa pauza zaś przy wyłączonej nie działa ani play ani pauza - przycisk jest "martwy". Pozostałe przyciski działają poprawnie - włączyć muzykę trzeba w smartfonie. Dotyczy to tylko odtwarzania poprzez DND, w aplikacji zegarka wszystko działa prawidłowo.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2021 o 09:10, steel_rat napisał:

No to jak jest problem z przyciskiem play a autor już to poprawił ale nie wysłał na githuba. Cóż wypada poczekać aż kod zaktualizuje. 

Ewentualnie, ponieważ w DND sterowanie muzyką nie działa poprawnie (przycisk play/pauza nie działa) proponuję aby zamiast tego umieścić w tym miejscu kalendarz. Tę prośbę umieściłem również na rosyjskim forum:

A na tej stronie jest nowa podobno stabilna wersja DND też z tego forum:

Sprawdziłem - stabilniejsza faktycznie jest ale niestety jeśli chodzi o przycisk play/pauza nic się nie zmieniło, nadal nie działa prawidłowo...

Прошивка - Bip _ Приложения для BipOS ( elf ) _ Страница 106 _ MyAmazFit.ru - Ваш путеводитель по миру умных устройств

hook_dnd.elf

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

piszę troszkę nie w temacie ,zmieniłem tel na redmi nout 9 pro z androidem 10 i nie wiem teraz jaką wersję zeep zainstalować bo na stary fonie miałem 5.7.1. ( oczywiście modowaną ) po przeniesieniu wszystkiego na nowy tel nie modę zmienić na swoją ulubioną tarczą , utraciłem swoje dane z 3 lat ( mimo że zalogowałem się do mi fit bez problemu) proszę o pomoc bo wiem że tutaj jest sporo fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że korzystając ze sterowania muzyką w ostatnim DND przycisk play/pauza reaguje prawidłowo dla niektórych odtwarzaczy np odtwarzacz muzyki Total Comandera. Dla odtwarzacza AIMP działa tylko funkcja Play, a pauza nie reaguje. Może moje spostrzeżenia pomoże programistom w naprawie tego niedociągnięcia.Ten sam przycisk w aplikacji sterowanie muzyką, działa zawsze prawidłowo.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma problem z ponownym połączeniem się Bip'a w sytuacji jak wyjdziemy poza zasięg telefonu? U mnie niestety tak jest i żeby Bip się połączył to muszę wyłączyć i włączyć Bluetooth i dopiero zadziała. Ktoś wie o co chodzi? Mam teraz zainstalowanego AEX Zepp ale z Mifit modowanym też tak miałem. 

Screenshot_2021-04-04-09-18-29-939_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DND kolorowym, GPS powroty mocno przycina. Na czarnobiałym działa płynnie. 

Mam prośbę żeby w pierwszym DND czarnobiałym zrobić sejf zamiast latarki. 

 

Lub w drugim czarnobiałym DND zamienić miejscami ikony: księżyc zielony (zzz) z księżycem białym.

 

Lub w drugim czarnobiałym DND księżyc zielony (zzz) zrobić czarny. A księżyc biały pomalować na zielono. 

Z góry Dziękuję. 

Edytowane przez slimak131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Czy w BipOS jest możliwość odwrócenia całego ekranu do góry nogami? Tak aby nosząc zegarek na lewej ręce przycisk byłby po lewej stronie zegarka? Często mi się zdarza przez przypadek uruchomić skrót poprzez przytrzymanie przycisku. Widzałem taką opcję w GTS 2 mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://myamazfit.ru/threads/bip-prilozhenija-dlja-bipos-elf.1174/page-111

https://github.com/ngxson/hobby_amazfit_bip_bt_notes

 

68747470733a2f2f696d672e796f75747562652e

[https://www.youtube.com/watch?v=R5pC8uTLgmk]

 

BTNotes V2.0 - Use notifications as note

This app allows you to save notification as note. Notes can be preserved even after you clear all notifications.
"BT" means Bluetooth. That means note can be imported through bluetooth instead of typing on your bip (which takes lots of time)

New features:
- Support LATIN 1.1.5.36 and NOT_LATIN 1.1.2.05
- Add white background mode (clock will not be shown in this mode)
- Ability to save last notification sent to phone (@bip prefix is still supported)
- Ability to delete notes

Note: It is recommended to reboot your watch after having updated to V2.0

See more: List of feature of version 1.0

Download ELF: https://github.com/ngxson/hobby_amazfit_bip_bt_notes/raw/main/nui_bt_notes.elf
Source code: ngxson/hobby_amazfit_bip_bt_notes

Detailed guide:

If you want to send directly using @bip prefix:
(there is an app to help you, thanks to @Wil : click here)

  1. Send a notification from your phone to the watch
  2. The title must start with @bip1, @bip2,...
  3. Open the app and enjoy

If you want to save last notification sent to your phone:

  1. Open the app, open a note slot that you want to write into
  2. Swipe from right to left
  3. Select "Replace by last notification"
  4. Select "OK"

To delete a note:

  1. Open the app, open a note slot that you want to delete
  2. Swipe from right to left
  3. Select "DELETE"
  4. Select "OK"


-----------------------------------------------------

Mój zestaw startowy z res zawierającym BT notes V2.0

 

0.5.5 slimak BT notes kb.zip

 

Apka ru.wil.btnotes-release_1.0.apk u mnie nie działa z Zepp AeX. Powiadomienia pojawiają się w telefonie, ale nie są wysyłane na zegarek. btnotes-release_1.0.apk oczywiście dodałem do zepp.

 

Wiadomości do zapisania w bt notes, wysyłam darmową bramką sms, sam do siebie. Przy takim wysyłaniu automatyczne adresowanie/zapisywanie @bip1, @bip2 ...  nie działa i trzeba ręcznie zapisywać notatkę:

If you want to save last notification sent to your phone:

  1. Open the app, open a note slot that you want to write into
  2. Swipe from right to left
  3. Select "Replace by last notification"
  4. Select "OK"

 

 

Uwaga:

Po wyłączeniu zegarka, wiadomości zapisane w bt notes, zostają utracone.

 

Edytowane przez slimak131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o przetłumaczenie poniższych aplikacji na język polski:

Załączam ich opis skopiowany z rosyjskiego forum tłum. Tłumacz Google:

BipThermometer v.0.4

Opis:
Program do pomiaru temperatury ciała zgodnie z prawem Liebermeistera.

Co nowego:

  1. Interfejs i logika sterowania zostały całkowicie zmienione.
  2. Teraz można skonfigurować wszystkie parametry, w tym dzielnik.
  3. Temperatura jest zaokrąglana do 1 miejsca po przecinku.

Instrukcje:
1. Po uruchomieniu programu pomiar pulsu rozpoczyna się automatycznie (mi zajęło to 25 sekund).
2. Po zakończeniu pomiaru pojawią się następujące wyniki pomiaru:

  • Temperatura wyjściowa - średnia temperatura ciała (parametr uwzględniony we wzorze). Teraz jest 35,5 stopnia.
  • Tętno podstawowe - tętno średnie (parametr uwzględniony we wzorze). Teraz 78 uderzeń na minutę.
  • Dzielnik, domyślnie 10.
  • Aktualna temperatura - temperatura ciała obliczona zgodnie z prawem Liebermeistera.
  • Bieżące tętno - aktualne tętno otrzymane z czujnika tętna. Dzielnik (parametr zawarty we wzorze).

3. Zarządzanie:

  • Naciśnij przycisk, aby wyjść z programu.
  • Przeciągnij palcem w górę iw dół, aby wybrać parametr do zmiany. Wybrany parametr jest oznaczony <po prawej stronie.
  • Przesuwanie palcem w lewo lub w prawo zmieni wybrany parametr. Podstawowe tętno i dzielnik przez 1, a temperatura podstawowa przez 0,1 stopnia.
  • Dotknięcie ekranu rozpoczyna pomiar.

Uwagi:
1. Do napisania tego programu zachęcił mnie artykuł o dodaniu funkcji pomiaru temperatury ciała do Mi Band 5, zgodnie z prawem Liebermeistera.
2. Zgodnie z prawem Liebermeistera, dzielnik we wzorze powinien zawierać się w przedziale od 8 do 10. Chociaż można go zmieniać w dowolnych zakresach, podobnie jak inne parametry.
3. Ten program nie jest instrumentem medycznym, ponieważ podaje bardzo przybliżone wskaźniki. W przypadku problemów zdrowotnych wynikających z używania tego programu autor nie ponosi odpowiedzialności. Używaj urządzeń medycznych.
4. Aby uzyskać dokładniejsze pomiary, dostosuj temperaturę podstawową, tętno i dzielnik (empirycznie).

Czego nie zrobiono:
Zapisz i wczytaj podstawową temperaturę i tętno.

PS

  • Pracując nad programem, wypróbowałem BipEmulator od @ x27 . Bardzo fajny! Naprawdę skraca czas rozwoju. Teraz nie musisz ciągle szyć zegarka. Wielkie dzięki dla autora!
  • Czy można wykonać automatyczną kompilację hosta podczas uruchamiania projektu w emulatorze. Może skrypt… A to jest niewygodne w ciągłej kompilacji.
  • W wiadomościach wyczytałem, że zegarek Samsunga dokonał pomiaru ciśnienia tętna. I zostali rozpoznani jako miód. urządzenie. Oto gdzie znaleźć formuły? Tu również byłby możliwy zapis pomiaru ciśnienia.

 

BipThermometerRU_v04.elf

Edytowane przez lisek1953
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lisek1953 napisał:

@.steel_rat

Przy próbie rozpakowania BipOs055-1.1.5.36 dla pliku z czcionką Bold ukazuje się komunikat o błędzie w archiwum a sam plik pojawia się o rozmiarze 0 bajtów.

Pewnie problem z hostingiem. U mnie teraz działa.

 

8 godzin temu, slimak131 napisał:

@steel_rat

Po instalacji  Twojego zestawu, na której pozycji menu będzie bt notes?

Na końcu. Mogę  to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, steel_rat napisał:

Pewnie problem z hostingiem. U mnie teraz działa.

 

U mnie nadal nie udaje się rozpakować, może jednak wrzuć sam plik czcionki jeśli mogę prosić...

Tak to wygląda po rozpakowaniu:

Screenshot_2021-05-05-18-57-38-355_org.joa.zipperplus7v2.jpg

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka potrzebna do prawidłowej pracy BT notes - nie wiem czy już została uwzględniona przez steel_rat.

Na podstawie forum Wołkowa:

"MNVolkov 

Deweloper

 
ZESPÓŁ FORUM
Najnowsza poprawka powinna rozwiązać problem podczas zapisywania notatek BTNotes"

"Tymczasowa aktualizacja BipOS 0.5.5 :

  • poprawiony błąd funkcji flashowania write_flash
 Więcej szczegółów

Pobierz poprawkę: ŚCIĄGNIJ

 
Jeśli aplikacja korzysta z write_flashtego, do poprawnego działania konieczna jest jej przebudowa z zaktualizowaną biblioteką ."

MNVolkov_BipOS_0.5.5_patch_fix_write_flash.zip

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slimak131 napisał cytuję:

"Wiadomości do zapisania w bt notes, wysyłam darmową bramką sms, sam do siebie. Przy takim wysyłaniu automatyczne adresowanie/zapisywanie @bip1, @bip2 ...  nie działa i trzeba ręcznie zapisywać notatkę:Wiadomości do zapisania w bt notes, wysyłam darmową bramką sms, sam do siebie. Przy takim wysyłaniu automatyczne adresowanie/zapisywanie @bip1, @bip2 ...  nie działa i trzeba ręcznie zapisywać notatkę:"

Ja notatkę piszę na smartfonie i wysyłam ją do BT note na zegarku korzystając z aplikacji LikeApp/(lewy górny róg - trzy poziome paski)/debugowanie/MessageCaller/ używam prefiksu @bip1 treść notatki i wysyłam do bipa naciskając send, jak na poniższym zdjęciu. Notatka pojawia się na zegarku i o ile jej się samemu nie zastąpi drugą używając tego samego prefiksu @bip1 (lub2) (opcja usuń przy edycji działa tylko do momentu wyjścia z BT note - po ponownym otwarciu pojawia się znowuż), całkowicie znika dopiero po restarcie zegarka.

W/w poprawka Wołkowa nie pozwala przeciążyć pamięci zegarka przy zbyt dużej do zapisania notatce co mogłoby skutkować jego uszkodzeniem.

 

Screenshot_2021-05-07-00-14-19-417_org.likeapp.likeapp.jpg

Edytowane przez lisek1953
Poprawka i uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam prawdopodobnie ostateczną wersję Bipthermometer po poprawkach z prośbą o jej przetłumaczenie (uwaga: w wersji 0.4 była literówka coś zjadło literkę "l" w wyrazie aktualny puls) oraz ewentualne umieszczenie jej w pliku czcionek:

"erekoze

BipThermometer v.0.5

Opis:
Program do pomiaru temperatury ciała zgodnie z prawem Liebermeistera.

Co nowego:
  1. Zaimplementowano automatyczne zapisywanie i ładowanie wszystkich ustawień.
  2. Ulepszony interfejs. Dodano grafikę i wskazówki.
Instrukcje:
1. Po uruchomieniu programu pomiar pulsu rozpoczyna się automatycznie (mi zajęło to 25 sekund).
2. Po zakończeniu pomiaru pojawią się następujące wyniki pomiaru:
  • Temperatura bazowa - średnia temperatura ciała (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 35,5 stopnia.
  • Tętno podstawowe - tętno średnie (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 78 uderzeń na minutę.
  • Dzielnik (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 10.
  • Aktualna temperatura - temperatura ciała obliczona zgodnie z prawem Liebermeistera.
  • Bieżące tętno - aktualne tętno otrzymane z czujnika tętna.
3. Zarządzanie:
  • Naciśnij przycisk, aby wyjść z programu i zapisać ustawienia.
  • Przeciągnij palcem w górę iw dół, aby wybrać parametr do zmiany. Wybrany parametr jest oznaczony <po prawej stronie.
  • Przesuwanie palcem w lewo lub w prawo zmieni wybrany parametr. Podstawowe tętno i dzielnik przez 1, a temperatura podstawowa przez 0,1 stopnia.
  • Dotknięcie ekranu rozpoczyna pomiar.
Uwagi:
1. Do napisania tego programu zachęcił mnie artykuł o dodaniu funkcji pomiaru temperatury ciała do Mi Band 5, zgodnie z prawem Liebermeistera.
2. Zgodnie z prawem Liebermeistera, dzielnik we wzorze powinien zawierać się w przedziale od 8 do 10. Chociaż można go zmieniać w dowolnych zakresach, podobnie jak inne parametry.
3. Ten program nie jest instrumentem medycznym, ponieważ podaje bardzo przybliżone wskaźniki. W przypadku problemów zdrowotnych wynikających z używania tego programu autor nie ponosi odpowiedzialności. Używaj urządzeń medycznych.
4. Aby uzyskać dokładniejsze pomiary, dostosuj temperaturę podstawową, tętno i dzielnik (empirycznie).
5. Przy pierwszym uruchomieniu ustawiane są parametry domyślne.

Co nie zostało zrobione:
Wydaje się, że wszystko jest zrobione. Wszystkie wymyślone funkcje są realizowane. Można oczywiście wszystko upiększyć, ale nie ma na to czasu .. Podczas gdy pracuję nad innymi projektami, mam pomysły ..

PS
  • Pracując nad programem, wypróbowałem BipEmulator od @ x27 . Bardzo fajny! Naprawdę skraca czas rozwoju. Teraz nie musisz ciągle szyć zegarka. Wielkie dzięki dla autora!
  • Czy można wykonać automatyczną kompilację hosta podczas uruchamiania projektu w emulatorze. Może skrypt… A to jest niewygodne w ciągłej kompilacji.
  • W wiadomościach wyczytałem, że zegarek Samsunga dokonał pomiaru ciśnienia tętna. I zostali rozpoznani jako miód. urządzenie. Oto gdzie znaleźć formuły? Tu również byłby możliwy zapis pomiaru ciśnienia.
Automatyczne scalanie wiadomości: Wczoraj o 22:47
 
BipThermometer v.0.5

Opis:
Program do pomiaru temperatury ciała zgodnie z prawem Liebermeistera.

Co nowego:
  1. Zaimplementowano automatyczne zapisywanie i ładowanie wszystkich ustawień.
  2. Ulepszony interfejs. Dodano grafikę i wskazówki.
Instrukcje:
1. Po uruchomieniu programu pomiar pulsu rozpoczyna się automatycznie (mi zajęło to 25 sekund).
2. Po zakończeniu pomiaru pojawią się następujące wyniki pomiaru:
  • Temperatura bazowa - średnia temperatura ciała (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 35,5 stopnia.
  • Tętno podstawowe - tętno średnie (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 78 uderzeń na minutę.
  • Dzielnik (parametr zawarty we wzorze), domyślnie 10.
  • Aktualna temperatura - temperatura ciała obliczona zgodnie z prawem Liebermeistera.
  • Bieżące tętno - aktualne tętno otrzymane z czujnika tętna.
3. Zarządzanie:
  • Naciśnij przycisk, aby wyjść z programu i zapisać ustawienia.
  • Przeciągnij palcem w górę iw dół, aby wybrać parametr do zmiany. Wybrany parametr jest oznaczony <po prawej stronie.
  • Przesuwanie palcem w lewo lub w prawo zmieni wybrany parametr. Podstawowe tętno i dzielnik przez 1, a temperatura podstawowa przez 0,1 stopnia.
  • Dotknięcie ekranu rozpoczyna pomiar.
Uwagi:
1. Do napisania tego programu zachęcił mnie artykuł o dodaniu funkcji pomiaru temperatury ciała do Mi Band 5, zgodnie z prawem Liebermeistera.
2. Zgodnie z prawem Liebermeistera, dzielnik we wzorze powinien zawierać się w przedziale od 8 do 10. Chociaż można go zmieniać w dowolnych zakresach, podobnie jak inne parametry.
3. Ten program nie jest instrumentem medycznym, ponieważ podaje bardzo przybliżone wskaźniki. W przypadku problemów zdrowotnych wynikających z używania tego programu autor nie ponosi odpowiedzialności. Używaj urządzeń medycznych.
4. Aby uzyskać dokładniejsze pomiary, dostosuj temperaturę podstawową, tętno i dzielnik (empirycznie).
5. Przy pierwszym uruchomieniu ustawiane są parametry domyślne.

Co nie zostało zrobione:
Wydaje się, że wszystko jest zrobione. Wszystkie wymyślone funkcje są realizowane. Można oczywiście wszystko upiększyć, ale nie ma na to czasu .. Podczas gdy pracuję nad innymi projektami, mam pomysły ..

PS
  • Pracując nad programem, wypróbowałem BipEmulator od @ x27 . Bardzo fajny! Naprawdę skraca czas rozwoju. Teraz nie musisz ciągle szyć zegarka. Wielkie dzięki dla autora!
  • Czy można wykonać automatyczną kompilację hosta podczas uruchamiania projektu w emulatorze. Może skrypt… A to jest niewygodne w ciągłej kompilacji.
  • W wiadomościach wyczytałem, że zegarek Samsunga dokonał pomiaru ciśnienia tętna. I zostali rozpoznani jako miód. urządzenie. Oto gdzie znaleźć formuły? Tu również byłby możliwy zapis pomiaru ciśnienia.

Ważna uwaga dotycząca ustawiania programu:
Przy pierwszym uruchomieniu należy ustawić temperaturę podstawową i puls. Bazową temperaturę przyjmujemy z termometru medycznego. Twoje podstawowe tętno jest pobierane z zegarka podczas pomiaru temperatury. Następnie należy kilkakrotnie uruchomić program za pomocą termometru i dostroić pomiar za siebie, zmieniając dzielnik. Według nauki waha się od 8 do 10, ale możesz bawić się innymi wartościami. Ciało każdego jest inne" 

na podstawie rosyjskiego forum. ...

 
 
 
 
 

image.gif

BipThermometerRU_v05.zip

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie i poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dzeus83 napisał:

Czy mogę prosić o wrzucenie zipa z najnowsza wersja bipos wraz z apkami i fontami. Thx 

Przewiń stronę do góry -> Środa 18:58

"firmware, res oraz plik z czcionką. Wszystkie aplikacje oprócz DND, biblioteki są w pliku z czcionką."

Edytowane przez slimak131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, slimak131 napisał:

Przewiń stronę do góry -> Środa 18:58

"firmware, res oraz plik z czcionką. Wszystkie aplikacje oprócz DND, biblioteki są w pliku z czcionką."

Sek w tym ze wskazane przez Ciebie archiwum(BipOs055-1.1.5.36.zip) jest uszkodzone :/

Screenshot_20210508-155240_Total Commander.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dzeus83 napisał:

Sek w tym ze wskazane przez Ciebie archiwum(BipOs055-1.1.5.36.zip) jest uszkodzone :/

Też wtedy o tym pisałem...

Ale dalej umieszczone są już niespakowane pliki o które prosiłem - trochę poszukaj, powodzenia...

 

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dzeus83 napisał:

Sek w tym ze wskazane przez Ciebie archiwum(BipOs055-1.1.5.36.zip) jest uszkodzone :/

Screenshot_20210508-155240_Total Commander.jpg

Pliki zip instaluje się przez likapp++. Co do spakowanie to niektóre aplikacje na Androidzie mogą mieć problemy. Najlepiej rozpakować na PC programem 7zip (tym pakuje).

 

Edytowane przez steel_rat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...