Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś zrobić mi małą uprzejmość i spolszczyć choćby nazwy tych trzech gierek:

piętnastka saper i odblokuj - UnblockMe (2000 poziomów).

Gra „UnblockMe” Typ: Logiczne Zadanie: Przeciągnij czerwoną tabliczkę  do wyjścia Poziomy: 2000 Sterowanie: Kliknij - wybierz tabliczki Przeciągnięcia - przesuń tabliczki, boczny przycisk zegarka - Menu (Poprzedni poziom, Następny poziom, Wyjście, Resetuj aktualny poziom) Uwaga. Nagłówek wyświetla informacje o tym, czy bieżący poziom został rozwiązany, numer poziomu i liczbę ruchów.

 

https://drive.google.com/folderview?id=1Baz5YAuM7lTJv26YzsdxoCvE7neN7iVG

Z góry serdecznie dziękuję L.

 

Edytowane przez lisek1953
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, podpowie ktoś jak wyświetlać nazwę dzwoniącego? Zmieniłem telefon i przy okazji system. Widzę że na Androidzie jest z tym duży problem. Niby mam zaznaczone wszystkie dostępy ale nadal wyświetla tylko poł. Przych. Zainstalowałem notify& fettner for amazfit i zaznaczyłem wyświetlaj nazwę ale nazwa dzwoniącego pojawia się na 1s nad pol. Przych. I znika... Macie jakieś Rady? Już tracę siły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mógłby ktoś zrobić mi małą uprzejmość i spolszczyć choćby nazwy tych trzech gierek:
piętnastka saper i odblokuj - UnblockMe (2000 poziomów).
Gra „UnblockMe” Typ: Logiczne Zadanie: Przeciągnij czerwoną tabliczkę  do wyjścia Poziomy: 2000 Sterowanie: Kliknij - wybierz tabliczki Przeciągnięcia - przesuń tabliczki, boczny przycisk zegarka - Menu (Poprzedni poziom, Następny poziom, Wyjście, Resetuj aktualny poziom) Uwaga. Nagłówek wyświetla informacje o tym, czy bieżący poziom został rozwiązany, numer poziomu i liczbę ruchów.


Mogę to zrobić ale dopiero za kilka dni.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2020 o 15:49, Antoni Czaplicki napisał:


 

 


Mogę to zrobić ale dopiero za kilka dni.

 

Ok. na pewno poczekam dzięki 8-).

Przy okazji małe pytanko:

Ponieważ zaczyna mi brakować pamięci dla instalacji nowych aplikacji, chciałem spytać czy z pliku .res nie dałoby się czegoś zbędnego usunąć ? Na przykład chińskich oznaczeń pogody itp. ?

Podobno nie można ich usunąć, ale można je wyczyścić w ResArchiver, gdyby ktoś postarał się to zrobić -  uzyskalibyśmy więcej miejsca w pamięci na aplikacje.

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dvmivn napisał:

Trochę ociężała ta aplikacja. Nie wiem czy coś źle nie zrobiłem ale na tej wersji miałem pogodę nie po polsku. W wersja poprzednia normalnie synchronizowała pogodę w naszym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2020 o 12:47, steel_rat napisał:

Trochę ociężała ta aplikacja. Nie wiem czy coś źle nie zrobiłem ale na tej wersji miałem pogodę nie po polsku. W wersja poprzednia normalnie synchronizowała pogodę w naszym języku.

Potwierdzam ta wersja w porównaniu z poprzednią jest strasznie powolna co do pogody to nie sprawdzałem ponieważ korzystam z LikeApp. Wróciłem do korzystania z poprzedniej wersji i od razu lepiej.

Przy okazji można prosić o przetłumaczenie na język polski tej aplikacji:

gps_returner.zip

Dwa tryby pracy (wybierane przez naciśnięcie prawej górnej niebieskiej ikony):
 SPACER (spacer) - Po ustawieniu punktu początkowego wyświetlana jest odległość do niego.
 Punkt początkowy ustawia się naciskając ŻÓŁTE KOŁO (zapisuje aktualną lokalizację)
 POWRÓT - Wróć do punktu wyjścia.  Strzałka wskazuje przybliżony kierunek
 punkt początkowy.

 Początkowo program określa lokalizację, wyświetlany jest odpowiedni napis na ten temat.
 Ta czynność może zająć bardzo dużo czasu.

Aby strzałka się ustabilizowała należy ruszyć się w dowolnym kierunku obserwując wskazania odległości, jeśli maleją oznacza że wybraliśmy właściwy kierunek czyli się zbliżamy a strzałka dopiero wtedy się ustabilizuje gdy będziemy iść w danym kierunku.

Współrzędne ciągle się zmieniają, a ponieważ nie ma dostępu do kompasu magnetycznego, właściwy kierunek będzie działał tylko podczas marszu, po 10-15 metrach. Tak samo działają stare nawigatory Garmin, które nie miały kompasu magnetycznego.

 Również pierwszy punkt początkowy (0,0) znajduje się na równiku gdzieś na Oceanie Atlantyckim.

 

 

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neverbf napisał:

Podrzuci ktos dzialajacy link do mifita bez aktualizacji? Wylogowalo mnie i musze przejsc procedure ponownej instalacji, a poprzednie linki nie dzialaja 

(Sprawdzilem na 2 przegladarkach i nic..)

Przed chwilą sprawdziłem z tej strony link do Zepp 5.0.0 i działa, ale jak chcesz to masz:

https://drive.google.com/file/d/1IasEqvDQOU-SRBi5_tqsXkCcj5VcB9VO/view?usp=drivesdk

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Neverbf napisał:

Poszukuje zmodowanej apki mifit linkowanej przez A. Czaplickiego

Czy o to Ci chodzi:

https://drive.google.com/file/d/1xnp3OeYcmS9WeqDDHTXB-ld-hGoKMlNv/view?usp=drivesdk

lub:

https://drive.google.com/file/d/1h0e-SfR5_Z5HpWVPzb00Oz6zAv5qcyBa/view?usp=drivesdk

Edytowane przez lisek1953
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, steel_rat napisał:

Możesz mojego resa zainstalować.

Mam tam tak: kalkulator, kalendarz, latarka, muzyka, sokoban, Tetris, safebox, notesbip, licznik, nawigator,monitor serca , watchHRface, saper, GPS returner, odblokuj.

Nie mam 15 bo już się nie mieści. Zawsze możesz coś usunąć i dodać nowe.

steel_PL_1.res 801 kB · 0 downloads

Dla ewentualnie zainteresowanych umieszczam plik .res który zawiera:

Kalkulator, kalendarz, latarka, muzyka, sokoban, tetris, odblokuj, fifteen, saper, safebox, notes, gpsreturner, monitor serca i watchHRface.

https://drive.google.com/file/d/1HQPhzzHtjAkWXZsZraoe0Tqi2KC4IGEx/view?usp=drivesdk

W porównaniu od Steel_rat zawiera piętnastkę (fifteen), ale nie zawiera nawigator (to i tak tylko demo)  i licznik.

A czy ktoś mógłby przetłumaczyć nazwę  fifteen na polską 15 ?

fifteen.elf

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...