Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda to więcej wróżenie niż ścisłe dane :) Ja w różnych aplikacjach używałem Foreca, bo byli najbardziej wiarogodni, ale tak od 2-3 lat widocznie zmienili naczelną wróżkę, i o ile bierzacy stan podają w miarę spoko, to często im się zdarza, że nawet na 24 h w przód już są spore różnice między tym co prognozowali a co faktycznie nadeszło. Zresztą nie tylko oni mają słabych wróżbitów, inni dostawcy podobnie i dlatego trza na własnej skórze :) przetestować który z nich najmniej ściemnia dla danej lokalizacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Netoper napisał:

Pogoda to więcej wróżenie niż ścisłe dane :) Ja w różnych aplikacjach używałem Foreca, bo byli najbardziej wiarogodni, ale tak od 2-3 lat widocznie zmienili naczelną wróżkę, i o ile bierzacy stan podają w miarę spoko, to często im się zdarza, że nawet na 24 h w przód już są spore różnice między tym co prognozowali a co faktycznie nadeszło. Zresztą nie tylko oni mają słabych wróżbitów, inni dostawcy podobnie i dlatego trza na własnej skórze :) przetestować który z nich najmniej ściemnia dla danej lokalizacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Antoni Czaplicki napisał:

W najnowszej wersji LikeApp+ został dodany język polski emoji1200.png.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.likeapp.a

Zainstalowałem, teraz po aktualizacji A-gps pojawia mi się na zegarku komunikat o niepowodzeniu aktualizacji a przy aktualizacji pogody jest informacja o płatności za tą usługę (przekaż darowiznę aby odblokować aktualizację pogody) ?

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, teraz po aktualizacji A-gps pojawia mi się na zegarku komunikat o niepowodzeniu aktualizacji a przy aktualizacji pogody jest informacja o płatności za tą usługę (przekaż darowiznę aby odblokować aktualizację pogody) ?
1. Spróbuj ponownie
2. To prawda, aktualizacja pogody w aplikacji likeapp+ jest płatna. Możesz spróbować kliknąć kupno a później wyjść z okna zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Antoni Czaplicki napisał:

1. Spróbuj ponownie
2. To prawda, aktualizacja pogody w aplikacji likeapp+ jest płatna. Możesz spróbować kliknąć kupno a później wyjść z okna zakupu.

Próbowałem nieraz z takim samym skutkiem, powróciłem więc do starej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

Nie wiem dlaczego ci nie działa aktualizacja a-gps, u mnie jest w porządku. Sprawdziłem przed chwilą.

Spróbuj zrestartować telefon i zegarek.

Już straciłem ochotę, tym bardziej że musiałbym płacić za aktualizację pogody która i tak rzadko kiedy się sprawdza - przykładowo u mnie w czwartek prognoza podawała na trzy najbliższe dni pochmurno a jak było do dzisiaj bezchmurnie pełno słońca.

Po za tym stara aplikacja też przecież jest po polsku przynajmniej częściowo łącznie z podawaną prognozą pogody.

Chciałbym jeszcze dopowiedzieć że przy wszystkich poprzednich próbach aktualizacji A-gps, po zniknięciu migającej zielonej strzałki pokazującej przebieg aktualizacji ukazywał się komunikat o tym że aktualizacja zakończyła się sukcesem! a dopiero po kilku-kilkunastu sekundach pojawiał na około dwie sekundy, drugi komunikat mówiący że aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem.

To wszystko jest strasznie mylące i może wprowadzać w błąd!

Żaden reset i restart oczywiście niczego nie zmieniało.

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2.5roku użytkowania AMAZFIT BIP chyba padła bateria bo trzyma max 3 dni. Przesiadłem się więc na Amazfit bip s ale aam problem z wykrywaniem pulsu.
Mam zainstalowana aplikacje AMAZFIT - wykrywanie tętna wyłączone a pomimo tego i tak ciągle mierzy puls. Jak to wyłączyć?
Rzecz druga - nie chce już korzystać dalej z aplikacji amazfit tools tylko z samej amazfit (czym wiecej aplikacji tym wiekszy drenaż baterii) jednak denerwuje mnie bardzo powiadomienia z whatsaap - otóż oprocz wiadomośći odbiorcy pokazuje jeszcze ile tych wiadomosci przyszlo od danej osoby np. masz dwie nowe widomosci od piotrek. Przydzodzi to zaraz po tresci wiadomosci i nie idzie jej przez to przeczytać. Idzie to jakoś wyłączyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wyglada aktualizacja agps w bipos z udostepniona przez Antoniego wersja mifit bez aktualizacji? Pytam, bo wymusic sie jej w apce nie da, a bez tego slabo lapie fixa ( w kompasie ciagle laduje wszystko oprocz cisnienia)
Wydaje mi się że jest albo automatyczna (najpewniej) albo nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎08‎.‎2020 o 12:03, Dexter 13 napisał:

 

  • Użytkownicy
  • 1
  • 62 postów
Dnia ‎07‎.‎08‎.‎2020 o 16:41, dvmivn napisał:

Drobne poprawki wielkości cyfr w czcionce BOLD v6.

 

BOLD_V6_not_latin+.zip 50 kB · 8 downloads

Witam

czy można wstawić dodatkową spację aby zwiększyć odstęp między wyrazami to będzie bardziej czytelny tekst   -dzięki

jeszcze raz ponawiam prośbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 22:48, Antoni Czaplicki napisał:
Dnia 10.08.2020 o 22:44, Neverbf napisał:
Właśnie bez moda prawie przy kazdym polaczeniu opaski z aplikacja byla synchronizacja i aktualizacja (wyswietlana na zegarku). Teraz tak nie mam

Czy używasz bip os?

Tak. Z mifit od Ciebie bez wymuszenia aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radier napisał:

Wiecie z czego wynika opóźnienie w powiadomieniu o połączeniach czy SMS w aplikacji Amazfit (zmodowanej). Często odrzucę połączenie po kilku sygnałach na telefonie to dopiero zegarek zaczyna wibrować. Opcje opóźnienia mam wyłączoną jakby co.

u mnie jest podobnie powiadomienia z Facebooka  , emaila czy sms  przychodzą nawet pół minuty później

w starej wersji były równocześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2020 o 16:37, Dexter 13 napisał:

proszę bardzo

BipOs_0.5.3_pl.zip - poprawiono tłumaczenie

Poprawiacie, poprawiacie tłumaczenie a komunikat o stanie baterii w telefonie nadal pojawia się po angielsku.

 

 

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiacie, poprawiacie tłumaczenie a komunikat o stanie baterii w telefonie nadal pojawia się po angielsku.
 
1597749498882.thumb.jpg.bd26901cd262c36529a1b04e1e90d385.jpg
Treść powiadomienia zależy od aplikacji której używasz. Nie ma opcji na zmianę tego poprzez modyfikację fw zegarka (z pominięciem napisania całego oprogramowania na nowo co by było praktycznie niemożliwe oraz bardzo czasochłonne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:
6 godzin temu, lisek1953 napisał:

Poprawiacie, poprawiacie tłumaczenie a komunikat o stanie baterii w telefonie nadal pojawia się po angielsku.
 
 

Treść powiadomienia zależy od aplikacji której używasz. Nie ma opcji na zmianę tego poprzez modyfikację fw zegarka (z pominięciem napisania całego oprogramowania na nowo co by było praktycznie niemożliwe oraz bardzo czasochłonne).

Aplikacja której używam to musi być chyba modowany Amazfit lub Gadgetbridge (LikeApp) ponieważ w wszystkich innych zablokowałem wysyłanie powiadomień no ale te dwie (i jeszcze poczta Gmail - też nie zablokowana) przecież są w języku polskim ?

Edytowane przez lisek1953
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2020 o 19:58, dvmivn napisał:

Dwie nowe gry:

Saper i Piętnaście - trzeba ułożyć cyfry od 1 do 15.

miner.zip 3 kB · 2 downloads fifteen.zip 3 kB · 2 downloads

Ale nazwę fifteen mógłbyś wstawić po polsku - piętnastka, z kolei miner to powinno być - saper, szukamy min a nie minujemy.

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...