Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

O.K. Przywrocilem go do życia. Może komuś się przyda. Dość to partyzanckie podejście ale działa. Wlozylem go do ładowarki jednocześnie trzymając przycisk i po którejś takiej próbie gdy był w ladowarce na wyświetlaczu pojawił się normalnie zegar, wtedy wszedlem w ustawienia, reset nadal był ten sam komunikat ale juz pozwolił wygrać oprogramowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, chrzanik29 napisał:

O.K. Przywrocilem go do życia. Może komuś się przyda. Dość to partyzanckie podejście ale działa. Wlozylem go do ładowarki jednocześnie trzymając przycisk i po którejś takiej próbie gdy był w ladowarce na wyświetlaczu pojawił się normalnie zegar, wtedy wszedlem w ustawienia, reset nadal był ten sam komunikat ale juz pozwolił wygrać oprogramowanie. 

No to...

         WESOŁYCH ŚWIĄT

 

gif-wesolych-swiat-32.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Mi Band Map do ściągnięcia z Google Play dzisiaj za darmo!

 

https://apkgk.com/pl/com.re.mibandmaps

 

https://drive.google.com/file/d/16nzKxqlRtejEV9caCogqOnxISFpmQ3OS/view?usp=drivesdk

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.re.mibandmaps

 

Szczęśliwego Nowego Roku 2020!!!

dla Wszystkich Uczestników Forum!

Brokatowy zegar odlicza czas do północy.gif

nowy-rok-ruchomy-obrazek-0083.gif

Edytowane przez lisek1953
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2019 o 07:28, Antoni Czaplicki napisał:
Wszystko u mnie dobrze, aktualnie miałem kilka innych spraw do załatwienia, nowy res planuję wrzucić na Sylwester - wtedy MNVolkov zamierza wydać kontrolę muzyki (po wydaniu muszę jeszcze to wszystko spolszczyć)
 
Notatnik już jest ale jest to wersja z klawiaturą rosyjską i się zacina przy wychodzeniu więc czekam na wersję poprawioną- została już zapowiedziana

Szkoda że jednak p. Czaplicki "nie wyrobił się" do Sylwestra, ale dzięki za dobre chęci.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lisek1953 napisał:

Szkoda że jednak p. Czaplicki "nie wyrobił się" do Sylwestra, ale dzięki za dobre chęci.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 

To nie ja się nie wyrobiłem tylko MNVolkov - oto wiadomości od niego przetłumaczona tłumaczem Google: 

Pozdrowienia dla członków forum, Szczęśliwego Nowego Roku. Sukces i powodzenia w nadchodzącym roku.
Niestety w ubiegłym roku nie było wystarczająco dużo czasu na opublikowanie zarządzania muzyką. Nowe funkcje wymagają nowych zwycięstw w dziedzinie oprogramowania wstecznego, nie wszystkie, zgodnie z oczekiwaniami, zostały podane po prostu. Jednak wydanie zarządzania muzyką, zagubione w noworocznym zgiełku, przypominające mi się o odstępach czasu między Auchanem a krojeniem sałatek, jest już prawie gotowe na dziś. A wraz z nią nowa wersja BipOS 0.5.2. trochę bardziej stabilny, trochę bardziej funkcjonalny i jak wcześniej, mam nadzieję, długo oczekiwany.

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Antoni Czaplicki napisał:

To nie ja się nie wyrobiłem tylko MNVolkov - oto wiadomości od niego przetłumaczona tłumaczem Google:


Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Proszę się nie obrażać ale jak to mówią: "nie ważne kto ukradł i tak jest Pan zamieszany w sprawę kradzieży"

Dobrze czasem jest się pośmiać, a tak poważnie jak Pan myśli kiedy możemy się spodziewać tej nowej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2020 o 20:22, lisek1953 napisał:

Proszę się nie obrażać ale jak to mówią: "nie ważne kto ukradł i tak jest Pan zamieszany w sprawę kradzieży"

Dobrze czasem jest się pośmiać, a tak poważnie jak Pan myśli kiedy możemy się spodziewać tej nowej wersji ?

TERAZ

Edytowane przez Antoni Czaplicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w niej można sobie ustawić długość kroku (do centymetra) i widocznie przelicza to inaczej niż "standard" wgrany w opaskę. 

Pod statystyką kroków masz więcej opcji, a tam długość kroku. Możesz mieć albo teoretycznie dokładniej (bo przeliczy aplikacja w stosunku do tego co podasz, możliwe że inaczej wylicza również średni krok dla wzrostu z automatu) albo tak zmanipulować krok, że będzie to samo (prawie, nie wiem czy uda się aż tak zgrać)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wgrałam aplikację Mi fit, do telefonu samsung xcover3, dochodzi do profilu, uzupełniam dane i nie ma tego przycisku gotowe pod spodem. I nie mozna otworzyc tej aplikacji bo pokazuje ten profil. Wgrałam program do innego telefonu i działa,nie wiem co trzeba zrobić aby to działało. Usuwałamkilkakrotnie pózniej ten program ale nie bylo tego przycisku. Prosze o poradę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja
MNVolkov BipOS 0.5.2


Zmiany:

  • Praca z pamięcią została ulepszona, teraz przy braku pamięci jest znacznie mniej ponownego uruchamiania
  • Poprawiona stabilność aplikacji
  • Zaimplementowano „szybkie uruchomienie” dowolnej z zainstalowanych aplikacji, możesz wybrać z menu „Ustawienia”
  • Jeśli aplikacja nie zakończyła się poprawnie (nie zwolniła pamięci), zostanie podświetlona na liście aplikacji
  • Naprawiono działanie aplikacji podczas przechodzenia do „szybkiego menu”, teraz możesz przeglądać aplikacje Pogoda i „Szybkie” (jeśli jest obsługiwane przez aplikację)
  • Uruchomienie menu aplikacji zostało naprawione, wcześniej jeśli konto zostało utworzone dla Alipay, wtedy nie była to lista aplikacji, ale Alipay
  • Naprawiono pracę animacji (gdy nie ma wystarczającej ilości pamięci, animacja wyłącza się zamiast restartować zegar)
  • Dodano elementy w menu „Ustawienia” BipOS: „Informacje” i „Uruchom ponownie”
  • Dodano nowe funkcje dla programistów (do pracy z zasobami, tętnem, tekstem itp.)
  • Dodano nowe informacje w menu "Informacje".

Znane problemy:

  • Animacja przy wybudzaniu zegarka została wyłączona

 

BipOs_0.5.2_pl.zip 

Kontrola muzyki wymaga do działania Gadgetbridge!!!

Wgrywamy przez notify& fitness for amazfit

Edytowane przez Antoni Czaplicki
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2020 o 09:51, Antoni Czaplicki napisał:
Aktualizacja
MNVolkov BipOS 0.5.2

 

 

BipOs_0.5.2_pl.zip 523 kB · 15 downloads  

Kontrola muzyki wymaga do działania Gadgetbridge!!!

Wgrywamy przez notify& fitness for amazfit

Prosiłbym, aby ktoś pomógł mi rozszyfrować sterowanie i zasady gier 2048 breakout i pingpong.

Po za tym mam pewien kłopot przy próbie korzystania z sterowania muzyką mianowicie jeśli zegarek mam połączony z MiFitem lub Notify & Fitness to wtedy już Gadgetbridge go nie wykrywa i nie mogę korzystać z w/w aplikacji, czy jest na to jakaś rada ?

I na koniec jeszcze pytanko czy aplikacja notatnik będzie również ?

2048.jpg

breakout.jpg

pingpong.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lisek1953 napisał:

Po za tym mam pewien kłopot przy próbie korzystania z sterowania muzyką mianowicie jeśli zegarek mam połączony z MiFitem lub Notify & Fitness to wtedy już Gadgetbridge go nie wykrywa i nie mogę korzystać z w/w aplikacji, czy jest na to jakaś rada ?

Spróbuj najpierw połączyć się przez Gadgetbridge

Edytowane przez Antoni Czaplicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Antoni Czaplicki napisał:

czy mógłbym cię prosić o kontakt przez Messenger? – będzie mi łatwiej wytłumaczyć.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009053472503

Przykro mi ale nie korzystam ani z Messengera ani z Facebooka.

Ze sterowaniem muzyką jakoś sobie poradziłem instalując starszą wersję Gadgetbridge (nie ze sklepu Google Play) i jakoś wtedy zegarek się połączył.

Edytowane przez lisek1953
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lisek1953 napisał:

Przykro mi ale nie korzystam ani z Messengera ani z Facebooka.

Ze sterowaniem muzyką jakoś sobie poradziłem instalując starszą wersję Gadgetbridge (nie ze sklepu Google Play) i jakoś wtedy zegarek się połączył.

Na sklepie Play jest nieoficjalna – instaluj z f-droid

 

1 godzinę temu, lisek1953 napisał:

Prosiłbym, aby ktoś pomógł mi rozszyfrować sterowanie i zasady gier 2048 breakout i pingpong.

Po za tym mam pewien kłopot przy próbie korzystania z sterowania muzyką mianowicie jeśli zegarek mam połączony z MiFitem lub Notify & Fitness to wtedy już Gadgetbridge go nie wykrywa i nie mogę korzystać z w/w aplikacji, czy jest na to jakaś rada ?

I na koniec jeszcze pytanko czy aplikacja notatnik będzie również ?

2048: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/2048_(gra_komputerowa)

Sterowanie: przesuwasz: góra, dół, prawo, lewo

2 inne - nie wiem zbyt dokładnie

Notatnik w wersji beta został usunięty przez autora z powodu dużej liczby błędów- zobaczymy jak będzie dalej.

Edytowane przez Antoni Czaplicki
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i za to, w pozostałych może ktoś inny mi pomoże, 

Gadgetbridge po uaktualnieniu do najnowszej wersji z Google Play też teraz już łączy się z zegarkiem bez problemu, a sterowanie muzyką działa bez kłopotów, nie rozumiem co to znaczy że wersja jest nieoficjalna i jakie są tego konsekwencje ?

Pytam ponieważ ten ściągnięty Gadgetbridge z F-droid też nie chciał się połączyć z zegarkiem.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lisek1953 napisał:

Dzięki i za to, w pozostałych może ktoś inny mi pomoże, 

Gadgetbridge po uaktualnieniu do najnowszej wersji z Google Play też teraz już łączy się z zegarkiem bez problemu, a sterowanie muzyką działa bez kłopotów, nie rozumiem co to znaczy że wersja jest nieoficjalna i jakie są tego konsekwencje ?

Pytam ponieważ ten ściągnięty Gadgetbridge z F-droid też nie chciał się połączyć z zegarkiem.

 

Screenshot_20200108_185722_com.android.vending.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

 

Screenshot_20200108_185722_com.android.vending.jpg

Tak oczywiście czytałem ten opis w Google Play, ale chyba jestem za głupi bo i tak nie wiem o co chodzi.

Dla mnie najważniejsze że aplikacja sterowania muzyką - działa!

Dzięki.

IMG_20200109_103002.jpg

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bipa od półtora roku, ostatnio zauważyłem szybki spadek baterii przez noc potrafi tracić 5% gdzie normalnie schodziła 1% lub 2%(co z 30dni wcześniej, daje teraz jakieś max 15dni). Sposobu użytkowania nie zmieniłem, aktualnie pracuje na 1.1.6.36, zmieniałam na 1.1.5.24 czy 1.1.6.30 lecz bez różnicy, dodam że gps też działa bardzo słabo czasami czekam aż 1min aż złapie fixa.

Polecacie jakieś rozwiązanie? Najbardziej zależy mi na długiej pracy baterii tak jak to było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatnik na BipOS ! 
Wersja 0.1
W tej chwili zaimplementowano utworzenie 1 pliku notatnika i edycję jego nazwy podczas tworzenia.
Klawiatura otwiera się po przesunięciu w dół i zamyka w górę.
Istnieją 2 języki, które mogą być wybrane przez naciśnięcie górnej części ekranu (rosyjski i angielski ).
Jest niewielka liczba znaków, a także spacja i funkcja kasowania.
Klawiatura działa jak telefon z przyciskiem (wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby wybrać literę)

 

wersja spolszczona do 9 lutego

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam już daaawna zainstalowaną wersję modowaną MiFit Mr.Tomi 4.0 PL oraz soft 1.1.5.24 i od 5 dni apka nie zlicza mi kroków. 10 stycznia w połowie dnia przerwało mi naliczanie i nie aktualizuje historii kroków. Zegarek prawidłowo nalicza kroki. W apce na głównej stronie pokazuje kroki z dziś, ale już wejdę w szczegóły to jest brak aktywności... Czyściłem dane aplikacji, nie pomogło. Jak mogę to naprawić? Nic od dłuższego czasu nie było zmieniane w telefonie, apce, zegarku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...