Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

Jeśli chcesz mogę dać plik res z przetłumaczonym Tetrisem oraz betą snake v2.0 po angielsku...

Jeśli chcesz wszystko dopracowane to poczekaj, jeśli chcesz częściowo zrobione - powiadom mnie...

Wolę poczekać, ale dziękuję za dobre chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maslokm napisał:

@Antoni Czaplicki czy było by możliwe zrobienie moda apki Amazfit z włączonym powiadomieniem o dzwoniącym kontakcie dla wszystkich języków? Obecnie działa tylko dla angielskiego. Używam Amazfit ze względu na działający eksport treningów z BIPa do Stravy. 

Mówisz o AeX?

  • Korekta podwójnych powiadomień
  • Wyłącz automatyczne aktualizowanie zasobów (fw, res, ft) przez OTA. Jest to zawarte w ustawieniach mod
  • Wycięte wbudowane oprogramowanie układowe
  • Zaawansowane ikony powiadomień
  • Wyświetlaj nazwę subskrybenta podczas połączeń niezależnie od języka
  • Wsparcie Smiley
  • Wyświetlanie ustawienia „Inteligentny alarm” (działanie tego elementu zależy od oprogramowania układowego urządzenia)
  • Obsługa wysyłania SMS-ów podczas przerywania połączenia z możliwością edycji tekstu wiadomości
  • Alternatywna metoda zakłócania połączenia (dotyczy Androida 9 i nie tylko)
  • Rosyjskie działania głosowe z silnikiem głosu (na telefonie musi być zainstalowany silnik głosu)
  • Opcja „Dołącz do programu poprawy” w ustawieniach jest domyślnie wyłączona
  • Wyświetl wersję żelazka, czcionki i zasobów w ustawieniach
  • Odblokowano powiązanie niektórych punktów z regionem dla urządzeń z NFC
  • Możliwość używania w powiadomieniach tylko wielkich liter
  • Możliwość skopiowania dziennika na kartę pamięci bez rootowania
  • Ustawienie opóźnienia połączenia od 0 sek.
  • Możliwość ustawienia języka rosyjskiego w prognozie pogody przy użyciu innego języka w bransoletce
  • Wyświetla całkowitą przebytą odległość
  • Inne zmiany
Edytowane przez Antoni Czaplicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Prosiłbym o pomoc:
Ściągnąłem plik aplikacji z pierwszego postu, aby mieć polski i widzieć nazwę kontaktu dzwoniącego. Zrobiłem to po instalacji oficjalnego Mi Fit z Google Play przy którym miałem polskie znaki. Mysłałem że jak go odinstaluje i zainstaluje ten poniższy to że będzie to działać. Niestety tak się nie stało - pokazuje nazwę dzwoniącego, ale jest po angielsku i brak polskich znaków.

Cytat

MrTomi-4.0.0-PL.apk bazowany na miusiu MiFit z PL FW dla Amazfit BIP

Moglibyście pomóc.
Edytowane przez OczkO86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się tak zmodyfikować MiFit, żeby nie synchronizował kroków do Google Fit (ale synchronizował całą resztę - puls, sen, wagę, treningi)?
Aktualnie Google Fit dobrze wykrywa aktywności takie jak chodzenie, bieganie, jazda rowerem czy przejazd tramwajem.
Przy synchronizacji, Mi Fit nadpisuje te wszystkie aktywności zapisem kroków, co jest widoczne jako chodzenie przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

40 minut temu, lisek1953 napisał:

Szkoda że jednak się nie udało do końca tygodnia, może jednak chociaż na Mikołajki.

Aktualnie mam problemy z komputerem więc wrzucam wersję z angielskim snake i flappy Bird a resztą spolszczoną. Wszystko jest intuicyjne i da się rady połapać bez znajomości języka angielskiego

Plik *.res

 

Edytowane przez Antoni Czaplicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

 

Aktualnie mam problemy z komputerem więc wrzucam wersję z angielskim snake i flappy Bird a resztą spolszczoną. Wszystko jest intuicyjne i da się rady połapać bez znajomości języka angielskiego

Plik *.res 574 kB · 3 downloads

 

Przy Flappy Bird mam problemy ze sterowaniem, ale dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

Do sterowania w używaj przycisku

Można i tak chociaż niewygodnie, gorzej że po zatrzymaniu nie można z niego wyjść muszę czekać aż zegarek się sam zresetuje, albo przycisnąć boczny przycisk dłużej uruchamiając monitoring aktywności fizycznej np biegu.(to samo dotyczy Snake'a, niestety potrafi zawiesić się również w innych aplikacjach tzn. kalkulatorze i kalendarzu).

Coś wyraźnie nie jest tak jak trzeba, przedtem było w porządku naprawdę szkoda.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lisek1953 napisał:

Można i tak chociaż niewygodnie, gorzej że po zatrzymaniu nie można z niego wyjść muszę czekać aż zegarek się sam zresetuje, albo przycisnąć boczny przycisk dłużej uruchamiając monitoring aktywności fizycznej np biegu.(to samo dotyczy Snake'a, niestety potrafi zawiesić się również w innych aplikacjach tzn. kalkulatorze i kalendarzu).

Coś wyraźnie nie jest tak jak trzeba, przedtem było w porządku naprawdę szkoda.

Na to nie mam wpływu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Antoni Czaplicki napisał:

Tak 

Już wkrótce

Będę czekał, oby udało się uniknąć błędów.

Przy okazji chciałem zwrócić uwagę moderatora na moim zdaniem kuriozalny błąd, na obecnym forum jestem określany jako zaawansowany a p. Czaplicki jako początkujący.

Absolutnie się z tym nie zgadzam, uważam że z całą pewnością jest zupełnie odwrotnie proszę poprawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lisek1953 napisał:

Będę czekał, oby udało się uniknąć błędów.

Przy okazji chciałem zwrócić uwagę moderatora na moim zdaniem kuriozalny błąd, na obecnym forum jestem określany jako zaawansowany a p. Czaplicki jako początkujący.

Absolutnie się z tym nie zgadzam, uważam że z całą pewnością jest zupełnie odwrotnie proszę poprawić!

Chodzi o czas jaki jesteś na forum i o liczbę twoich wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lisek1953 napisał:

Absolutnie się z tym nie zgadzam, uważam że z całą pewnością jest zupełnie odwrotnie proszę poprawić!

hehe niezłe :)

Fora internetowe tak mają, ranga użytkownika jest budowana na podstawie ilości wpisów. Wystarczy napisać milion postów i już się jest super mega ekspertem (nawet jeżeli te posty są tylko z pytaniami lub podziękowaniami).

Tym postem, choć to ordynarny off-topic również podniosłem poziom swojego zaawansowania.

Edytowane przez walek75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, walek75 napisał:

hehe niezłe :)

Fora internetowe tak mają, ranga użytkownika jest budowana na podstawie ilości wpisów. Wystarczy napisać milion postów i już się jest super mega ekspertem (nawet jeżeli te posty są tylko z pytaniami lub podziękowaniami).

Tym postem, choć to ordynarny off-topic również podniosłem poziom swojego zaawansowania.

Ale przecież to po prostu głupie.

Jestem byłym nauczycielem i u mnie zawsze liczyła się zdobyta wiedza oraz umiejętność jej zdobycia a nie frekwencja, dlatego proszę o zmianę tego określenia.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

od czasu pojawienia się oficjalnego polskiego języka mam na swoim BIPie najnowszy, oficjalny soft. Ze względu na brak powiadomienia o dzwoniącym zainstalowałem polecaną tutaj modyfikację mi fit z geekdoing 4.0.10 (all languages). Mam 2 powtarzające się problemy:

- po rozłączeniu przez bluetooth nie łączy z powrotem automatycznie, dopiero po odpaleniu appki

- niektóre powiadomienia (najczęściej sms i mail) przysyła podwójnie. Inne pojedynczo.

 

Czy to jakiś znany problem? Wina appki? Poprzednia wersja działała normalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2019 o 19:01, lisek1953 napisał:

Czyżby nam się p.Czaplicki rozchorował lub jego komputer, taki długi brak aktywności że aż się martwię o stan jego zdrowia.

Wszystko u mnie dobrze, aktualnie miałem kilka innych spraw do załatwienia, nowy res planuję wrzucić na Sylwester - wtedy MNVolkov zamierza wydać kontrolę muzyki (po wydaniu muszę jeszcze to wszystko spolszczyć)

 

Notatnik już jest ale jest to wersja z klawiaturą rosyjską i się zacina przy wychodzeniu więc czekam na wersję poprawioną- została już zapowiedziana

Edytowane przez Antoni Czaplicki
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antoni Czaplicki napisał:

Wszystko u mnie dobrze, aktualnie miałem kilka innych spraw do załatwienia, nowy res planuję wrzucić na Sylwester - wtedy MNVolkov zamierza wydać kontrolę muzyki (po wydaniu muszę jeszcze to wszystko spolszczyć)

 

Notatnik już jest ale jest to wersja z klawiaturą rosyjską i się zacina przy wychodzeniu więc czekam na wersję poprawioną- została już zapowiedziana

Kamień spadł z serca, cieszę się ja i na pewno wszyscy użytkownicy.

Czekamy cierpliwie na dalszy rozwój, jednocześnie pragnę podziękować za dotychczasowy trud i bezinteresowną pracę, a w związku z nadchodzącymi Świętami życzę Panu Zdrowych Pogodnych i Spokojnych Świąt.

Z pozdrowieniami L.S.

gif-wesolych-swiat-4.gif

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2019 o 14:01, TheThorus napisał:

Hej,

od czasu pojawienia się oficjalnego polskiego języka mam na swoim BIPie najnowszy, oficjalny soft. Ze względu na brak powiadomienia o dzwoniącym zainstalowałem polecaną tutaj modyfikację mi fit z geekdoing 4.0.10 (all languages). Mam 2 powtarzające się problemy:

- po rozłączeniu przez bluetooth nie łączy z powrotem automatycznie, dopiero po odpaleniu appki

- niektóre powiadomienia (najczęściej sms i mail) przysyła podwójnie. Inne pojedynczo.

 

Czy to jakiś znany problem? Wina appki? Poprzednia wersja działała normalnie..

z bluetoothem, pewnie menadżer baterii usypia aplikację, jak ją budzisz to zaczyna działać.

Drugi problem niestety, ale nie używam powiadomień z MiFit A notify....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam mały problem, może pomozecie: 

Zachciało mi się aktualizować swojego bipa, i go uceglilem. Na zegarku są ikony tel i zegarka  connect app to update. Natomiast gadgetbridge pomimo ze widzi zegarek i jest z nim połączony nie pozwala nic wygrać  problem z transferem metadanych. Cos da się z tym zrobić czy juz tylko jako przycisk do papieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chrzanik29 napisał:

Witam ponownie. Mam mały problem, może pomozecie: 

Zachciało mi się aktualizować swojego bipa, i go uceglilem. Na zegarku są ikony tel i zegarka  connect app to update. Natomiast gadgetbridge pomimo ze widzi zegarek i jest z nim połączony nie pozwala nic wygrać  problem z transferem metadanych. Cos da się z tym zrobić czy juz tylko jako przycisk do papieru?

5 godzin temu, chrzanik29 napisał:

Witam ponownie. Mam mały problem, może pomozecie: 

Zachciało mi się aktualizować swojego bipa, i go uceglilem. Na zegarku są ikony tel i zegarka  connect app to update. Natomiast gadgetbridge pomimo ze widzi zegarek i jest z nim połączony nie pozwala nic wygrać  problem z transferem metadanych. Cos da się z tym zrobić czy juz tylko jako przycisk do papieru?

A próbowałeś  z Notify & Fitness pro ?

https://www.siberyazilimci.club/notify-fitness-amazfit-pro/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...