Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, rogal198 napisał:

Cześć.

Pytanie. Zainstalowałem wersję MiFit z poprzedniego wątku z pierwszej strony i działa kto dzwoni ale nie ma polskich czcionek. Niestety GB nie wykrywa mi telefonu więc nie mogę czcionki podegrać. Wiem, że z nowym mifitem wyszła aktualizacja która zmienia Bipa na jeżyk polski. I teraz pytanie: czy wersja MiFit przeze mnie zacytowana wgrywa już polskie czcionki i pokazuje kto dzwoni?

włącz widoczność w ustawieniach MiFIT dla opaski... i wtedy GB zobaczy opaskę i będziesz mógł wgrać czcionkę polską

Edytowane przez MIXTERek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rogal198 napisał:

Dzięki bardzo za sugestię ale niestety nie pomogło...

Proszę bardzo, czasami aby udało się wgrać trzeba na nowo uruchomić telefon... zegarek. Wczoraj u znajomego z 5 razy restartowałem wszystko zanim udało się wgrać.

Edytowane przez MIXTERek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maciek04 napisał:

Tak.

Udało się, co prawda nie za pierwszym razem ale jednak :) Wielkie dzięki za poradę.

15 godzin temu, MIXTERek napisał:

Proszę bardzo, czasami aby udało się wgrać trzeba na nowo uruchomić telefon... zegarek. Wczoraj u znajomego z 5 razy restartowałem wszystko zanim udało się wgrać.

Coś mi nie chciało iść więc skorzystałem w końcu z N&F. Nie mniej wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: zastąpiłem modowany Mifit 4.0.0 oficjalnym 4.0.10 (wszystkie poprzednie zasoby zastąpione tymi oficjalnymi) i czy jest możliwość aktywacji w nim wyświetlania kto dzwoni ? Ewentualnie jeżeli mam N&F czy mogę jego 'zmusić' do wyświetlania ?

W N&F jest opcja w ustawieniach zaawansowanych 'nazwa pola kontaktowego' ale i tak za każdym razem jest tylko połączenie nadchodzące. Update: jeżeli wyłącze w mi fit alert o połączeniach przychodzących to chyba zaczyna nimi zarządzać N&F i pokazuje ok.

Edytowane przez Randhir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzybu1983 napisał:

Panowie, 

A czy jest Ktoś w stanie zmoodować najnowszą wersje MiFit tak jak kiedyś robił to MrTomi?

Brakuje funkcji rozpoznawania dzwoniącego itp...

Czy duży jest problem zmoodować aplikację?

 

Dnia 17.10.2019 o 15:50, maciek04 napisał:

Był link wersji bez fw. Bodajże z XDA.

Znalazłem. MiFit

Praktycznie to samo a może nawet więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, radier napisał:

Włączyć mi fit i poczekać chwilę.

Próbowałam kilkakrotnie wyłączyć i włączyć, nic to nie dało. restart zegarka i telefonu także bez skutku. Mi fit włączony cały czas w tle.

 

Edytowane przez rpone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2019 o 08:41, rpone napisał:

Jak wymusić aktualizację A-GPS? 

Każde włączenie treningu mam komunikat: połącz z aplikacją i automatycznie aktualnij.... .

Wszystko bez modow, Mi Fit 4.0.11 , fw 1.1.6.36.

 

a gdybyś zaktualizował sam GPS do wersji która jest w jednej z paczek BioOS w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MIXTERek napisał:

a gdybyś zaktualizował sam GPS do wersji która jest w jednej z paczek BioOS w tym temacie?

Nie działa. 

Próbowałem: 

- restarty zegarka i telefonu

- reset zegarka

- zmiana mi fit na starsze wersje (czyszczenie pamięci aplikacji)

- zmiana języka w telefonie na angielski co skutkowało aktualizacją na zegarku na wersje 1.1.6.34.  

Wszystko powyższe nic nie daje i dalej mam komunikat przy treningach "połącz z aplikacją...itd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maciek04 napisał:

Ustawienia fabryczne w Bipie robiłeś?

Tak

 

Edit

Nie wiem jakim sposobem ale zegarek zaczął aktualizacje A-GPS...

Już myślałem że będzie sukces a tu... Kolejny problem. Mi fit nie widzi zegarka.. a na zegarku informacja aktualizacji A-GPS... Jakby się zawiesił. Nic nie reaguje..jakieś pomysły?

Edytowane przez rpone
Dodatkowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rpone napisał:

 

Nie wiem jakim sposobem ale zegarek zaczął aktualizacje A-GPS...

Już myślałem że będzie sukces a tu... Kolejny problem. Mi fit nie widzi zegarka.. a na zegarku informacja aktualizacji A-GPS... Jakby się zawiesił. Nic nie reaguje..jakieś pomysły?

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry ;-)  garść informacji. Jak zegarek się zawiesił to miał ok 38% baterii. Nie reagował na nic, telefon też go nie widział. Zawisł na amen. Zacząłem szukać i znalazłem takie opcje: czekać aż się rozładuje ; zdjąć wyświetlacz i baterie odłączyć. Wybrałem opcję pierwszą w wersji hard tj żeby szybciej było to włożyłem go do zamrażarki. 7h i się rozładował.  Wyciągam, parę minut poleżał w temperaturze pokojowej a następnie do ładowarki. Pierwsze włączenie, działa.  Parowanie z mi fitem i wpadła aktualizacji A-GPS. Wydaje się że jest wszystko już ok. Ładuje się. Zobaczymy czy bateria nie dostała po du..e.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem Mifit, wgrałem przez gadget bridge bipos 0.5.1, wgrałem MrTomi-4.0.0-PL.apk i po uruchimieniu mifita robi mi aktualizacje i nie mam żadnych innych opcji bipos. Pod zakładką alipay są normalne płatności. Co robię nie tak?

Po tej akcji w informacji o zegarku mam FW 1.1.6.36

 

Edytowane przez regnar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...