Joanna66

Brak możliwości założenia konta Mi Fit

Recommended Posts

Potrzebuje pomocy. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy Mi Band4. Niestety.. ściągnęłam aplikacje Mi Fit i w trakcie próby przejścia ustawień początkowych wyświetla mi się takie coś: 

D2A25A2C-43EF-43E4-B454-FE9FC54F600D.png

• Sad 1

Czyli, ze coś padło u nich? Bo już sama nie wiem co robić... szukam wszędzie odpowiedzi, ale wszystkim to idzie jakoś szybko, łatwo i przyjemnie .. odinstalowałem aplikacje chyba 3 razy... logowalam się na kilka sposobów i nic ..

Edited by Joanna66

Ta wyglada to na jakiś globalny error bo próbowałem różne konta rejestrować z różnych krajów po vpn i nic nie przyniosło skutku...... pozostaje nam czekać.

Mam nadzieje , ze będę mogła skorzystać z opaski.. to moja pierwsza , słyszałam o takich błędach ale nawet nie mam pojęcia ile to może potrwać ..

U mnie nadal nie działa :( Kupiłem nowy telefon i nie mogę zalogować się do aplikacji MiFi. Mam błąd, że hasło nieprawidłowe, a jest prawidłowe. Wprowadzam je zarówno ręcznie, jak i poprzez menadżer hasła i ciągle hasło nieprawidłowe. Jak próbuję przypomnieć hasło, to jest napisane, że konto nie istnieje. Jak się loguję przez stronę www to wszystko działa normalnie. Próbowałem połączenia przez Wi-Fi, LTE oraz starą i nową wersję aplikacji MiFit. Logowanie nie działa już drugi dzień.

Edited by Tomecek

Próbowaliście tymczasowo zalogować się poprzez FB czy Google? Ja mam konto poprzez Google i też po przywróceniu ustawień nie mogłem się zalogować. Zalogowałem na kilka dni na FB, aż tak na statystykach mi nie zależy.

Edit: z tym problem spotkałem się kiedyś, nie teraz.

Edited by Mateusz.Ch

Potwierdzam, brak możliwości parowania urządzenia z aplikacją. Dostaje taki sam komunikat.

Próbowałem na IOS (Iphonex) oraz Android (Huawei P20pro + Alcatel1s) .. Nie mogę korzystać z urządzenia :(

Zalogowałem się przez www, usunąłem parowanie konta z apką MiFit, zresetowałem hasło przez www. Zainstalowałem ponownie aplikację i znowu hasło nieprawidłowe. Przy logowaniu przez Google piszą, że konto nie istnieje i mam założyć nowe. Awaria u mnie trwa już 3 dzień :(

Dnia 18.10.2019 o 02:43, Tomecek napisał:

Zalogowałem się przez www, usunąłem parowanie konta z apką MiFit, zresetowałem hasło przez www. Zainstalowałem ponownie aplikację i znowu hasło nieprawidłowe. Przy logowaniu przez Google piszą, że konto nie istnieje i mam założyć nowe. Awaria u mnie trwa już 3 dzień :(

Zaryzykowałem, rozparowałem swoją opaskę i wylogowałem z aplikacji. Bez problemu zalogowałem się na aktualne konto poprzez Google i konto Xiaomi.

Pamiętam, że na zmodowanej aplikacji Mi Fit nie mogłem zalogować się w ogóle przez Google, zaś przez Facebooka poszło bez problemu, Spróbujcie tę formę logowania.

Ostatnio ogólnie były problemy z parowaniem, synchronizacją, logowaniem, chińczakom klękły serwery. ( Jak trampek dalej będzie dusił ryżową krainę to nawet hulajki nie ruszą )

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

5 dzień awarii. Nadal nie mogę się zalogować poprzez emaila i hasło. Dało radę poprzez konto Google ale musiałem poprzez Google założyć nowe konto i straciłem wszystkie swoje sparowane urządzenia i dane. Jednak lepsze to niż nic. Jako ciekawostkę podam, że moja mama ma Redmi 7A. Dostała stabilną aktualizację do MIUI 11. Teraz jak ktoś do niej dzwoni to jest dzwonek ale ma czarny ekran i nie może odebrać połączenia. Nie ma to jak jakość firmy Xiaomi :|

Edited by Tomecek