Skocz do zawartości

Brak możliwości założenia konta Mi Fit


Joanna66

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli, ze coś padło u nich? Bo już sama nie wiem co robić... szukam wszędzie odpowiedzi, ale wszystkim to idzie jakoś szybko, łatwo i przyjemnie .. odinstalowałem aplikacje chyba 3 razy... logowalam się na kilka sposobów i nic ..

Edytowane przez Joanna66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nie działa :( Kupiłem nowy telefon i nie mogę zalogować się do aplikacji MiFi. Mam błąd, że hasło nieprawidłowe, a jest prawidłowe. Wprowadzam je zarówno ręcznie, jak i poprzez menadżer hasła i ciągle hasło nieprawidłowe. Jak próbuję przypomnieć hasło, to jest napisane, że konto nie istnieje. Jak się loguję przez stronę www to wszystko działa normalnie. Próbowałem połączenia przez Wi-Fi, LTE oraz starą i nową wersję aplikacji MiFit. Logowanie nie działa już drugi dzień.

Edytowane przez Tomecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście tymczasowo zalogować się poprzez FB czy Google? Ja mam konto poprzez Google i też po przywróceniu ustawień nie mogłem się zalogować. Zalogowałem na kilka dni na FB, aż tak na statystykach mi nie zależy.

 

Edit: z tym problem spotkałem się kiedyś, nie teraz.

Edytowane przez Mateusz.Ch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2019 o 02:43, Tomecek napisał:

Zalogowałem się przez www, usunąłem parowanie konta z apką MiFit, zresetowałem hasło przez www. Zainstalowałem ponownie aplikację i znowu hasło nieprawidłowe. Przy logowaniu przez Google piszą, że konto nie istnieje i mam założyć nowe. Awaria u mnie trwa już 3 dzień :(

Zaryzykowałem, rozparowałem swoją opaskę i wylogowałem z aplikacji. Bez problemu zalogowałem się na aktualne konto poprzez Google i konto Xiaomi.

Pamiętam, że na zmodowanej aplikacji Mi Fit nie mogłem zalogować się w ogóle przez Google, zaś przez Facebooka poszło bez problemu, Spróbujcie tę formę logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dzień awarii. Nadal nie mogę się zalogować poprzez emaila i hasło. Dało radę poprzez konto Google ale musiałem poprzez Google założyć nowe konto i straciłem wszystkie swoje sparowane urządzenia i dane. Jednak lepsze to niż nic. Jako ciekawostkę podam, że moja mama ma Redmi 7A. Dostała stabilną aktualizację do MIUI 11. Teraz jak ktoś do niej dzwoni to jest dzwonek ale ma czarny ekran i nie może odebrać połączenia. Nie ma to jak jakość firmy Xiaomi :|

Edytowane przez Tomecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? 

Podczas zakładania konta w mi fit w ogóle nie mogę go potwierdzić , ani przejść dalej ( nie ma pomarańczowego napisu "gotowe" , czy coś w tym stylu )

Jest ktoś w stanie mi pomóc z tym , telefon Huawei Y7 , sprawdzałem na p10 lite i tam już się dało , ale na co dzień korzystam z Y7.

80679268_436046267279907_3557366723734667264_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...