Skocz do zawartości

Aktualizacjia aplikacji facebook - 12 KB


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem forum oraz googla, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - otóż od miesiąca mam problem z aplikacją facebook. Non stop chce się aktualizować i pokauje że jest dostępna aktualizacja o rozmiarze 12KB. Robiąc aktualizację pobiera się prawidłowo i instaluje jednak aktualizacja funkcji facebook przebiega bezskutecznie, apka znowu wisi dostępna jako udpate w sklepie play. Dzieje się tak w kółko, a bateria leci na łeb na szyję. Telefon jest po full wipe, wersja apki to 242.0.0.43.119 (poprzednia wersja aplikacji to samo), mój telefon to Mi9.

P.S od razu piszę, że nawet wyłączając wszystkie aktualizacje dzieje się samo - non stop pobiera aplikację i nie może zaaktualizować funkcji fb - miał ktoś podobny problem, wiadomo co jest przyczyną? Problem ten mam od 2 tygodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FromWP napisał:

@r0bertt spróbuj zainstalować z apk tą ostatnią wersję, albo nowszą betę, lub alphę. https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/facebook/facebook-242-0-0-43-119-release/

Dziwne bo pobrałem najnowszą betę i wyświetla mi się dostępna starsza aktualizacja w normalnym rozmiarze 60 mb, zaktualizowalem i znowu dostępna aktualizacja 19 kb... :/ czyściłem też dane podręczne google play jak radzi facebook ale nic nie pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...