Skocz do zawartości

Jak to jest z AOD?


jasiek60

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, może naiwne pytania, ale nie mogę sobie poradzić.

1. Wchodzę w zegarku do ustawień AOD i widzę, że można wybrać albo tarczę cyfrową, albo ze wskazówkami, albo w ogóle żadnej tarczy nie wyświetlać. Czy jest możliwość w tym miejscu wybrania do wyświetlenia podczas bezczynności innej tarczy? Można wgrać tarczę, która będzie wyświetlana podczas tych 8 sekund aktywności, a czy można zmienić tarcze "wygaszaczowe", oryginalna jest wstrętna?

2. U mnie jest tak, że odłożony zegarek wyświetla przez kilka sekund wybraną tarczę "główną", po czym przechodzi do tarczy AOD. Niestety, po niedługim czasie ta tarcza znika, a zegarek robi się czarny, nie ma żadnego AOD. Czy ta tarcza może być wyświetlana cały czas? Nie śpię w zegarku, a chciałbym w nocy mieć możliwość kontroli godziny. Da się to ogarnąć?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Tarcza AOD musi być odpowiednio przygotowana... jest ciemniejsza, ma mniej  danych i co najważniejsze, jej elementy nie mogą wyświetlać się ciągle w tym samym miejscu (by nie wypalać amoleda), nie da się więć jej zmienić (choć technicznie powinnoo to być możliwe).  BTW wg mnie nie jest zła wizualnie, ale to kwestia gustu.

Ad 2. Jak używałe GTRa też wy swietlała mi się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Zegarek kupiony przez saturn.de, udało się go sparować, tyle, że AOD działa kilka minut. Czy jestem jedyny? Chyba nie, znalazłem na niemieckim forum, polecam przetłumaczyć translatorem, idzie zrozumieć: https://www.mi-forum.net/threads/aod-geht-abends-aus.8779/ 

Właśnie się aktualizuje, nowe firmware, ciekawe, czy coś zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...