Skocz do zawartości

RN 8 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Temat już tyle wisi a odpowiedzi żadnej odpowiedzi. To aż tak wersja na MTK bije na głowę tą na Snapie?

Osobiście wolę poczekać na wersję Note 8T. Mimo tylu pozytywnych opinii (znaczna część sponsorowanych) wolę jednak pewnego Snapa.

Edytowane przez Trello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o wyjaśnienie jak pisał inny forumowicz czy ten model ma diodę
powiadomień bo jedni piszą, że ma ją wersja note 8 a wersja note 8t jej
nie ma.
A inni piszą odwrotnie do tego wszędzie piszą, że to te same
telefony jak majster piirzu mówi a to nie prawda bo mają nawet różne wymiary oprócz nfc posiadania. Prosimy was
jako forum o rozwianie tych wątpliwości raz na zawsze sprostowaniem widocznym bo na komentarzach na różnych forach w tym pod filmem pirza aż piszczy od tych problemów o których pisze ja w zapytaniu do was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2019 o 19:58, Eragon napisał:

Ma ktoś ten telefon na Miui Polska? Jak się sprawuje? 

Ja kupiłem w przedsprzedażny, używam drugi dzień i generalnie jestem zadowolony z jakości wykonania i działania. Jedyne co mnie denerwuje to mankamenty softowe (znikające powiadomienia z belki np) wiec czekam z niecierpliwością na MIUI 11.

Czasami też jakby dotyk nie załapywał, nie wiem czy to przypadkiem nie wina folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Crowmaster napisał:

Ja kupiłem w przedsprzedażny, używam drugi dzień i generalnie jestem zadowolony z jakości wykonania i działania. Jedyne co mnie denerwuje to mankamenty softowe (znikające powiadomienia z belki np) wiec czekam z niecierpliwością na MIUI 11.

Czasami też jakby dotyk nie załapywał, nie wiem czy to przypadkiem nie wina folii

No czyli nie zainstalowałeś jeszcze Miui Polska i masz zapewne wersję 8T. 
Ja mam chińską 4/64 i właśnie zaczynam zabawę. Do jakości, poza wystającymi aparatami(za bardzo), na razie się nie przyczepię. Robię miesięczną zmianę z Mi5, Here we go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli nie zainstalowałeś jeszcze Miui Polska i masz zapewne wersję 8T. 

Ja mam chińską 4/64 i właśnie zaczynam zabawę. Do jakości, poza wystającymi aparatami(za bardzo), na razie się nie przyczepię. Robię miesięczną zmianę z Mi5, Here we go!

Myślałem, że miui polska tylko instaluje się na chińczyku. Zainstalować sobie na polskiej dystrybucji? Będą aktualizacje do 11 przez OTA czy recznie będę musiał?

 

Edit: nie widzę softa na miui polska dla redmi note 8t

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku nie zrozumiałym  brakiem chęci udzielenia odpowiedzi i wyjaśnienia raz na zawsze dla przyszłych kupujących ponownie was proszę o napisanie czy note 8 ma diodę powiadomień i czy note 8t ma diodę bo są niejasności, że note 8 ma a 8t nie ma. Z góry dziekuję za prostą odpowiedź użytkowników tych wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku nie zrozumiałym  brakiem chęci udzielenia odpowiedzi i wyjaśnienia raz na zawsze dla przyszłych kupujących ponownie was proszę o napisanie czy note 8 ma diodę powiadomień i czy note 8t ma diodę bo są niejasności, że note 8 ma a 8t nie ma. Z góry dziekuję za prostą odpowiedź użytkowników tych wersji. 
Note 8t nie ma diody

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy 8t dostał już aktualizację do MIUI 11 i czy została rozwiązany problem ze znikającymi powiadomieniami na belce??

Zastanawiam się nad kupnem albo 8pro albo 8t, ale w pierwszym przypadku boję się trochę MTK, a w drugim braku diody powiadomień i znikających powiadomień z belki. Co jest dla mnie dość istotne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Czy 8t dostał już aktualizację do MIUI 11 i czy została rozwiązany problem ze znikającymi powiadomieniami na belce??
Zastanawiam się nad kupnem albo 8pro albo 8t, ale w pierwszym przypadku boję się trochę MTK, a w drugim braku diody powiadomień i znikających powiadomień z belki. Co jest dla mnie dość istotne. 
Nie ma jeszcze aktualizacji niestety :(

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to najbardziej odpowiedni temat na takie pytanie, ale wiecie może czy w RN8T (albo ogólnie w MIUI 10) można wyłączyć ściszanie się dźwięku multimediów gdy przychodzi powiadomienie? Trochę mnie irytuje jak słucham muzyki i przy każdym powiadomieniu np. z messengera muzyka jest wyciszana na czas wybrzmienia dźwięku powiadomienia. Da się to ustawić tak, żeby muzyka (w Spotify) grała sobie na zwykłym poziomie głośności, a dźwięk powiadomienia też był odtwarzany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Miui eu 11 stable i pojawił się problem z ustawieniami trybów lokalizacji. Dostępna jest tylko opcja "Tylko GPS", przy próbie przełączenia na "Oszczędzanie baterii", lub "Wysoka dokładność" - rozłącza GPS.
Na wersji global można było przełączać bez problemów. Nie wiem czy, to wina miui eu, czy coś jeszcze trzeba ustawić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2019 o 12:38, Dark_dark napisał:

Witam, 

Czy 8t dostał już aktualizację do MIUI 11 i czy została rozwiązany problem ze znikającymi powiadomieniami na belce??

Zastanawiam się nad kupnem albo 8pro albo 8t, ale w pierwszym przypadku boję się trochę MTK, a w drugim braku diody powiadomień i znikających powiadomień z belki. Co jest dla mnie dość istotne. 

Global jest MIUI 11. Dostałem 2-3 dni temu ;) Może partiami idzie. Wersja Eu ma już od jakiegoś czasu. 

 

10 godzin temu, xiar napisał:

Zainstalowałem Miui eu 11 stable i pojawił się problem z ustawieniami trybów lokalizacji. Dostępna jest tylko opcja "Tylko GPS", przy próbie przełączenia na "Oszczędzanie baterii", lub "Wysoka dokładność" - rozłącza GPS.
Na wersji global można było przełączać bez problemów. Nie wiem czy, to wina miui eu, czy coś jeszcze trzeba ustawić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

A poza tym jak wrażenia z EU? Jakieś porównanie względem Globala? Warto w przypadku tego telefonu? Zrób mini reckę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jak wrażenia z EU? Jakieś porównanie względem Globala? Warto w przypadku tego telefonu? Zrób mini reckę! 
Najważniejszą zmianą dla mnie, jest pozbycie się wielu niepotrzebnych aplikacji z globala. Jeszcze za wcześnie na ocenę pracy na baterii, ale telefon działa szybciej. Pojawiają się nowe opcje, wspomnę tylko o
- możliwości zmiany wielkości ikon
- rozbudowanej opcji zmiany rozmiaru siatki
- nagrywaniu rozmów
Uważam, że warto zmienić na eu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Crowmaster napisał:

Ja nie widzę na xiaomi.eu romu do 8t. Są za to dwa do note 8. Który wybrać?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

Bo nie ma, ale ma być podobno z miui 11.

Zawsze sprawdzaj po nazwie kodowej 

Note 8 to ginkgo

Note 8t to prawdopodobnie willow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...