Jump to content

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@blaca   1. No dobra, ale tak jest zawsze, że na forum wchodzą tylko ludzie, którzy mają problem, a Ci, którzy nie mają czyli pozostałe 98% nie wchodzi tutaj bo po prostu nie ma po co. Skoro

Ktoś spróbować musiał  A że trafiło na mnie, trudno, życie  jest ryzyko jest.... 

Posted Images

23 godziny temu, Zwinny napisał:

Mam pytanie, czym się różnią global romy z oznaczeniem np 11.0.2.0 od 11.0.4.0 i czemu wszyscy nie mają jednakowej wersji? Ja wgrałem niedawno 11.0.4.0 i ten rom śmiga jak szalony, wszystko się błyskawicznie odpala i zero spowolnień

skąd ściągałeś roma?

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pomoglibyście? 

Mam problem z tapetą - jak próbuję ustawić jakiekolwiek zdjęcie spoza Motywów, to się strasznie przyciemnia. Widzę normalny, słoneczny, jasny i kolorowy obrazek, a jak ustawię jako tapetę na ekranie głównym, to się ustawia ciemny, ponury i co najmniej o kilka tonów ciemniejszy. Szukałam w ustawieniach wyświetlacza, ale nic o tapecie nie ma, a w samym menu Tapeta nie ma nic na temat jasności... 

Ktoś się spotkał z czymś takim i umie jakoś zaradzić...? 

Słuchajcie dylemat. Żona posiada Note 7.

Chce kupić nowszy a ten dać córce. Głównie chodzi o jakość zdjęć, reszta ma poboczne znaczenie. Czy będzie zadowolona z 8Pro czy może warto dopłacać do 9Pro który wedle recenzji jednak nic nowego nie "daje"?

Druga sprawa, jakie polecacie Etui i szkło hartowane do 8/9? Ważne by chroniło ekran więc miało rant wystajacy ponad taflę ekrenu i to samo z aparatami. W 7 używa przezroczystego Nillikin chyba w wersji crystal i spisał się przez kilkanaście miesięcy na medal. A co do 8/9 nie za miliony ale sprawdzonego?

Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E oczywiście jest bto szybkie ładowanie . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?

Edited by arek810316

Sam się nad tym zastanawiałem, ze względu na baterie i ciekawy procek, ale na razie na zastanawianiu się skończyło po 3 dniowym bawieniu się pożyczonym od kumpla. default_smile.png) brak luźnej waluty, a znowu RN8 w maju kupione, wrzuciłem ROM indonesia i na razie odpukać nie mam się zbytnio o co przyczepić.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...

Zastanawiam się nad zakupem Redmi Note 8 Pro jednak nie jest nigdzie jednoznacznie napisane czy ten smartfon posiada Ant+. Czy któryś z użytkowników może podbrać aplikację ANT tester i wrzucić tutaj screena ? Ant+ jest mi potrzebne do łączności z opaską sportową garmina. 

Edited by KorppX
7 godzin temu, KorppX napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Redmi Note 8 Pro jednak nie jest nigdzie jednoznacznie napisane czy ten smartfon posiada Ant+. Czy któryś z użytkowników może podbrać aplikację ANT tester i wrzucić tutaj screena ? Ant+ jest mi potrzebne do łączności z opaską sportową garmina. 

IMG_20201230_172603.jpg

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Może ktoś jeszcze podesłać screnna, potwierdzić że RN8P nie ma ANT+. Dziwi mnie to, że nie posiada ant, ponieważ RN7P i RN9P mają wbudowany wykrywalny ant a RN8P nie ma. Może to przez to, że jest na mediateku ?

• 1 month later...

Zrobiłem unlock bootloadera, doczekałem 7 dni, iwgralem indonezyjski rom, ale mi się nie spodobał dialer, dzisiaj chciałem wgrać global, zacząłem odblokowywać bootloadera, a ta kanalia podaje odczekaj 168 godzin. Co jest grane?

Diabli wiedzą, może jakiś błąd w bazie Xiaomi, że po zmianie romu przypisało że to nowy telefon.
Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Dokladnie, bo wtedy liczy od nowa.
Musiało Ci się nudzić, że tam wlazłeś i odnowiłeś :) A mi z głowy wypadło, bo wchodzę tam tylko raz i potem już nie wracam.

Pytanko mam, bo chcę zamówić kabel do ładowania baseus z szybkim ładowaniem, bo swój posiałem, rozumiem że oryginalna kostka którą dostałem z telefonem ładuje szybkim ładowaniem i szybciej się nie da? 

Jaki kupić kabel żeby ładował tak samo czy może szybciej będzie jak wezmę 5A? 

A jak nie to wziąć taki z oznaczeniem 2.4A?

PS w ogóle wyczytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0+, prawda to?