Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem test na ładowarce fastcharge Samsunga od s8 i hiaweia po i bateria dłużej się ładuje i dluZej trzyma. Tak samo jak w poco x3 uzywam oryginalnej.33 Wat mam mniejszy sot od rn8 pro. Różnica 35.minut na plus dla rn8 pro ładowanego wolniej i dłużej . Używam kabla z zestawu i jeszcze m oryginalny Sony.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carlos81kk napisał:

Różnica 35.minut na plus dla rn8 pro ładowanego wolniej i dłużej

To raczej przypadek. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia takiego zachowania. Chyba że za wcześnie odłączasz ładowanie i nie dobija do pełna akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ziutek11113 napisał:
No dobra ale redmi note 8 pro ma szybsze ładowanie niż 18w 

Czyli jakie ma według Ciebie? :D

IMG_20210222_160055.thumb.jpg.0e46d4b66c9ac1981c92f718346d48b2.jpg 

A ten napis na fabrycznej folii 18W fast charge, to według Ciebie producent dla zmyłki zamieścił, czy może w inny celu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pkonrad napisał:

Czyli jakie ma według Ciebie? :D

 

A ten napis na fabrycznej folii 18W fast charge, to według Ciebie producent dla zmyłki zamieścił, czy może w inny celu? ;)

A ok mój błąd, zamówiłem kabel z szybkim ładowaniem 3A

Ale czytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0, prawda to? 

Edytowane przez zoltan78
usunięto screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok mój błąd, zamówiłem kabel z szybkim ładowaniem 3A
Ale czytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0, prawda to? 

Quick Charge to technologia od Qualcomm. RN8 Pro posiada procesor Mediatek, a nie Qualcomm. Ten telefon po prostu obsługuje szybkie ładowanie do 18W i tyle w temacie.

https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf - tutaj masz oficjalny dokument jakie urządzenia wspierają daną technologie QC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pkonrad napisał:


Quick Charge to technologia od Qualcomm. RN8 Pro posiada procesor Mediatek, a nie Qualcomm. Ten telefon po prostu obsługuje szybkie ładowanie do 18W i tyle w temacie.

https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf - tutaj masz oficjalny dokument jakie urządzenia wspierają daną technologie QC.

Czyli ładowarką oryginalną ładowarką będzie ładował tymi 18w? Czy na oryginalnej ile wyciąga? Ile amperów ma oryginalna kostka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pkonrad napisał:
27 minut temu, ziutek11113 napisał:
Czyli ładowarką oryginalną ładowarką będzie ładował tymi 18w? Czy na oryginalnej ile wyciąga? Ile amperów ma oryginalna kostka? 

Przecież na ładowarce masz wszystko opisane. Pytasz o coś co masz jak wół napisane na oryginalnej kostce!

No dobra źle napisałem, jest 2A czyli żeby ładować max szybko musi być 3A? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Po ciężkich bojach udało mi się wgrać rom indonezja, nagrywanie rozmów wróciło ale tylko do dzisiaj. Chciałem zadzwonić ze strony olx i system kazał mi wybrać dialera (miałem dwa do wyboru)  wybrałem jeden z nich i teraz kicha. Gdy dzwonię nie pokazuje mi się ikonka możliwości włączenia nagrywania. Czy może mi ktoś pomóc w tej kwestii, z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sincz napisał:

Może został wybór w aplikacjach domyślnych systemowych. Zmienić na dialer Xiaomi.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

1 godzinę temu, Sincz napisał:

Może został wybór w aplikacjach domyślnych systemowych. Zmienić na dialer Xiaomi.

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za szybką odpowiedź, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2021 o 16:51, ayala73 napisał:

Witam. Po ciężkich bojach udało mi się wgrać rom indonezja, nagrywanie rozmów wróciło ale tylko do dzisiaj. Chciałem zadzwonić ze strony olx i system kazał mi wybrać dialera (miałem dwa do wyboru)  wybrałem jeden z nich i teraz kicha. Gdy dzwonię nie pokazuje mi się ikonka możliwości włączenia nagrywania. Czy może mi ktoś pomóc w tej kwestii, z góry dziękuję za pomoc 

Możesz napisać z jakiego poradnika korzystałeś i z czym miałeś problemy?

Również zastanawiam się nad przejściem na rom indonezja, bo brakuje mi nagrywania rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 28.03.2021 o 12:42, zuku1786 napisał:

Możesz napisać z jakiego poradnika korzystałeś i z czym miałeś problemy?

Również zastanawiam się nad przejściem na rom indonezja, bo brakuje mi nagrywania rozmów.

Cześć, od dłuższego czasu nie zaglądałem na forum dlatego tak późno odpisuję. Największy problem miałem z odblokowaniem botloadera, później już było spoko. Niestety nie pamiętam z którego poradnika korzystałem, bo sobie nie zapisałem. Ale powiem że na pewno warto właśnie ze względu na nagrywanie rozmów, które działa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, carlos81kk napisał:

W Chinach jest kolejna Beata. Jest szansa że nie długo go zobaczymy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

BEATA.....?Według wcześniejszych zapowiedzi mieliśmy dostać stabilną wersję do końca czerwca,no i chyba tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
21 minut temu, ohara napisał(a):

Nie, to jest eu,można też pobrać - https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/begonia/

received_1182666472606039.jpeg

No ale na inny kraj,bo czemu mieliby wypuszczać 2 softy na jeden kraj.No i w końcu jest android 11,bo do tej pory był 10

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ohara napisał(a):

Nie kraj tylko ogólnie EU,ty też masz taką samą wersję softu,ja mam dwa redmi note 8pro na swoim używam ver.indonesia a na drugim EU i tą 12.5.7 to już kilka miesięcy temu zainstalowałem bo pojawiła się w update,a kilka dni temu 12.5.15

 

Mam też 12.5.15.Nie było przy regionach ustawionych na Szwajcarię i Wielką Brytanię,ale pojawiła się po ustawieniu regionu na Polskę

Edytowane przez maszkara72
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...