Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi


Witam wszystkich jest może ktoś na tym forum kto ma lub miał problem z redmi note 8 pro
 Wygląda to tak. Jest internet, przemieszczę się gdzieś, za pewne następuję zmiana sieci i internetu nie ma. Muszę klikać "preferowane typy sieci" raz na LTE, raz na 3G aż w końcu się połączy lecz nie na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Pomoglibyście? 

Mam problem z tapetą - jak próbuję ustawić jakiekolwiek zdjęcie spoza Motywów, to się strasznie przyciemnia. Widzę normalny, słoneczny, jasny i kolorowy obrazek, a jak ustawię jako tapetę na ekranie głównym, to się ustawia ciemny, ponury i co najmniej o kilka tonów ciemniejszy. Szukałam w ustawieniach wyświetlacza, ale nic o tapecie nie ma, a w samym menu Tapeta nie ma nic na temat jasności... 

Ktoś się spotkał z czymś takim i umie jakoś zaradzić...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dylemat. Żona posiada Note 7.

Chce kupić nowszy a ten dać córce. Głównie chodzi o jakość zdjęć, reszta ma poboczne znaczenie. Czy będzie zadowolona z 8Pro czy może warto dopłacać do 9Pro który wedle recenzji jednak nic nowego nie "daje"?

Druga sprawa, jakie polecacie Etui i szkło hartowane do 8/9? Ważne by chroniło ekran więc miało rant wystajacy ponad taflę ekrenu i to samo z aparatami. W 7 używa przezroczystego Nillikin chyba w wersji crystal i spisał się przez kilkanaście miesięcy na medal. A co do 8/9 nie za miliony ale sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zostala mi ładowarka po lumii 950 xl . Chciałem ją sobie ładować w pracy note 8 pro. Prąd wyjściowy jaki ma to 3 A a model jeżeli coś to da to AC 100E oczywiście jest bto szybkie ładowanie . Mogę takiej ładowarki używać do note 8 pro?

Edytowane przez arek810316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tym zastanawiałem, ze względu na baterie i ciekawy procek, ale na razie na zastanawianiu się skończyło po 3 dniowym bawieniu się pożyczonym od kumpla. default_smile.png) brak luźnej waluty, a znowu RN8 w maju kupione, wrzuciłem ROM indonesia i na razie odpukać nie mam się zbytnio o co przyczepić.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, KorppX napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Redmi Note 8 Pro jednak nie jest nigdzie jednoznacznie napisane czy ten smartfon posiada Ant+. Czy któryś z użytkowników może podbrać aplikację ANT tester i wrzucić tutaj screena ? Ant+ jest mi potrzebne do łączności z opaską sportową garmina. 

 

 

 

IMG_20201230_172603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem unlock bootloadera, doczekałem 7 dni, iwgralem indonezyjski rom, ale mi się nie spodobał dialer, dzisiaj chciałem wgrać global, zacząłem odblokowywać bootloadera, a ta kanalia podaje odczekaj 168 godzin. Co jest grane?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, bo chcę zamówić kabel do ładowania baseus z szybkim ładowaniem, bo swój posiałem, rozumiem że oryginalna kostka którą dostałem z telefonem ładuje szybkim ładowaniem i szybciej się nie da? 

Jaki kupić kabel żeby ładował tak samo czy może szybciej będzie jak wezmę 5A? 

A jak nie to wziąć taki z oznaczeniem 2.4A?

PS w ogóle wyczytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0+, prawda to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale fabryczna ładowarka od RN8pro tyle nie podaje, przewód 5A nic nie zmieni. Ja mam w domu Poco X3 i ładowarka od niego jest mocniejsza i na kablu 3A jest ok. Ale szkoda mi baterii i na co dzień jadę z uniwersalnej ładowarki 2.4, jak się trafia sytuacja że jednak na szybko potrzebuje podładować, to wtedy na tej uniwersalnej przepinam przewód z gniazda 2.4 na gniazdo QC3 .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Netoper napisał:

Prawda, ale fabryczna ładowarka od RN8pro tyle nie podaje, przewód 5A nic nie zmieni. Ja mam w domu Poco X3 i ładowarka od niego jest mocniejsza i na kablu 3A jest ok. Ale szkoda mi baterii i na co dzień jadę z uniwersalnej ładowarki 2.4, jak się trafia sytuacja że jednak na szybko potrzebuje podładować, to wtedy na tej uniwersalnej przepinam przewód z gniazda 2.4 na gniazdo QC3 .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Czyli żeby ładować maksymalnie szybko fabryczną kostką to kupić kabel 2.4A czy 3A? Bo rozumiem że fabryczna kostka i fabryczny kabel to są 2.4A? Czy fabryczne to są qick charge 3.0? 

Bo nie wiem jaki kabel baseusa kupić żeby ładowało tak jak wcześniej na oryginalnym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby ładować maksymalnie szybko fabryczną kostką to kupić kabel 2.4A czy 3A? Bo rozumiem że fabryczna kostka i fabryczny kabel to są 2.4A? Czy fabryczne to są qick charge 3.0? 
Bo nie wiem jaki kabel baseusa kupić żeby ładowało tak jak wcześniej na oryginalnym


Każdy kabel Baseus bez problemu da radę obsłużyć 18W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...