Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

No tak.ma być ... Odblokowanie przyciskiem bądź dwuklik .... I liczę że zapyta odrazu o PIN pomijając ekran powitalny.

 

 

Sprostowanie:

1 - Usunąłem PIN i Odcisk palca.

2 - W opcjach programistycznych włączyłem wtedy opcję "Pomiń ekran blokady" (po usunięciu PIN już nie był wyszarzony)

3 - Dodałem PIN

4 - Ekran blokady dalej powrócił (ten z powiadomieniami na którym należy przesunąć palcem w górę i dopiero pokarze się PIN do wprowadzenia - którego chcę się pozbyć)

5 - Opcja w "Programistycznych" znów jest wyszarzona i ustawiona na wyłączoną !

Jakieś sugestie czy da się to wyłączyć ? Dodam Że lamĄ nie jestem trochę się nawet znam :P ale przejrzałem cały tel i nie widzę nic aby pominac ten ekran startowy i odrazu po wybudzeniu mieć okno z PIN

Wysłane z mojego ONEPLUS A6010 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od jakiejś aktualizacji jak sprawdzam status baterii to mam tak jak na załączonym zdjęciu. Może głupie pytanie ale jak z tego odczytać ile już pracuje telefon po naładowaniu na baterii ? Przed aktualizacją było jasno opisane ,że  od naładowania działa już np 2 dni i 6 godz itd...

 

Screenshot_2020-08-27-13-29-26-461_com.miui.securitycenter.jpgj

Edytowane przez arek810316
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2020 o 19:47, figurel napisał:

A w MIUI 12 Indonezja jest tak ładnie:
 

Odliczam czas do odblokowania botloadera. Mam zamiar właśnie wgrać Miui 12 Indonezja.
Podzielisz się doświadczeniem. Ja ze względu na możliwość nagrywania, oraz działające NFC chcę przejść.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Jeżeli tak, to nieświadomie, jak już. W pośpiechu. Jakieś punkty karne są zbędne, tak od razu.  
 

Edytowane przez Sincz
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sincz napisał:

Mam zamiar właśnie wgrać Miui 12 Indonezja

Podzielisz się doświadczeniem.

Nie ma co się rozwodzić, jestem bardzo zadowolony, nagrywa rozmowy, Google Pay działa, chodzi płynnie, animowane tapety ładnie wyglądają, bateria całkiem dobrze. Tylko z ciekawości śledzę wątek, żadne problemy tutaj poruszane mnie nie dotyczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozwodzić, jestem bardzo zadowolony, nagrywa rozmowy, Google Pay działa, chodzi płynnie, animowane tapety ładnie wyglądają, bateria całkiem dobrze. Tylko z ciekawości śledzę wątek, żadne problemy tutaj poruszane mnie nie dotyczą. 
Ale NFC dobrze funkcjonuje? Używam NFC do logowania się przez e-dowod np. w gov.pl. Zamiast profilu zaufanego. Telefon, NFC- dowód.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sincz napisał:

Ale NFC dobrze funkcjonuje? Używam NFC do logowania się przez e-dowod np. w gov.pl. Zamiast profilu zaufanego. Telefon, NFC- dowód.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Możesz dokładniej opisać to logowanie za pomocą NFC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dokładniej opisać to logowanie za pomocą NFC?
Pobierasz ADO app. Jeżeli masz już nowy dowód i aktywowną funkcje, która umożliwia używanie go w serwisach internetowych. Uruchamia ją na żądanie urzędnik przy wydawaniu dowodu. I nadajesz kody. Przechodzisz do strony np. gov.pl i logowania. Wybierasz logowanie e-dowodem. Wyświetla się kod do zeskanowania właśnie przez uruchomioną aplikację. Bo wcześniej przygotowujesz aplikację i włączasz NFC. Skanujesz kod prosi o wklepanie numeru z dowodu, przykładasz do tylnej części telefonu. Następnie prosi o pin nadany do autoryzacji transakcji takich właśnie. Wszystko odbywa się szybko i płynnie. Wygodniej, niż profilem zaufanym.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozapisywaly mi się po 3 kontakty do jednej osoby ,dwa pierwsze są na karcie SIM a trzeci na koncie google. Tych dwóch pierwszych nie idzie usunąć,wyskakuje mi Podczas zapisywania kontaktu wystąpił błąd..i nie można z tym nic zrobić. A ten trzeci z kolei z konta google bez żadnego problemu można usunąć..

Jak mogę usunąć kontakty..?

 

Screenshot_2020-09-01-12-54-42-947_com.google.android.dialer.jpg

Edytowane przez arek810316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum. Z xiaomi zetknąłem się około rok temu kiedy otrzymałem laptop w prezencie model Xiaomi mi Ruby. Generalnie wszystko śmiga bezproblemowo. W ubiegłym tygodniu padł mój wysłużony telefon Chińczyk Leeco LS3. Myślę nad zakupem tego RN8pro. Mam w kieszeni 700-900zł i chyba za tą ilość niewiele więcej uda mi wyrzeźbić. Mam do Was pytania: kupię go od Chińczyka z allegro, czy będę miał gwarancję tu w serwisie w Polsce? Lubię biegać, czy to prawda, że telefon ma problemy z GPS? Może macie jakieś inne propozycje w tej cenie ewentualnie jakieś tipsy co trzeba zrobić koniecznie po pierwszym włączeniu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nic nie kupisz, GPS u mnie ok.

Zasadziłem rom indonesia (fabrycznie był Eu) bo ma dialer Xiaomi. Problem był z bluetooth po aktualizacji, więc cofnąłem się do tego (screen), i odpukać jakichś dziwnych zachowań nie ma.

91b61dda8dfe1f29a46f3412d4fa196a.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Jak te poco3 ma działać i i mieć problemy jak poco2 to wolę nokie 3310 :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...