Skocz do zawartości

RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.06.2020 o 22:45, zoltan78 napisał:

Oczywiście że tak. Ustawienia, dźwięki, alarm i tam wybierasz lokalny dźwięk. Lub w ustawieniach samego budzika możesz zmienić dźwięk. Zegar trzy kropki, ustawienia.

Niestety na chwilę jest ok a później dzwonek zmienia się na ten systemowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś instrukcja downgrade z A10 do A9? Na najnowszej wersji globala ni działa GPS na sklonowanych Pokemonach  a poprzedni rom oficjalny jest na A9. Do tego tu jest mediatek a to ponoć też komplikuje. 
Też, mam problem z tym GPSem. Myślisz, że tylko zejście do 9 rozwiąże problem? A czy w ogóle na 9, GPS działał prawidłowo? Wcześniej nie było potrzeby klonować tej gry więc nawet nie wiem czy działało.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym jest błąd. Zarówno w eea jak i global. Zejście na jakiś niższy powinno rozwiązać problem. Jednak  w globalu niższy 11.0.1 na Q został wycofany, nie wiem jakie miał bugi. A niższe już tylko na P. Pewnie wgranie nawet 11.0.1 załatwi sprawę. Coś sknocili na najnowszym wydaniu  bo to problem szerszy. Niby pracują już nad update, ale kiedy będzie to nie wie nikt.

Oczywiście  nie da się ot tak wrzucić niższego  tylko trzeba bootloader odblokować (tydzień czekania) i dopiero próbować. 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Global Stable ROM dla Redmi Note 8 Pro
 

MIUI 11.0.5.0.QGGMIXM
 

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V11.0.5.0.QGGMIXM_7594842c66_10.0.zip

OTA
https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QGGMIXM/miui-blockota-begonia_global-V11.0.4.0.QGGMIXM-V11.0.5.0.QGGMIXM-4ab0e444cc-10.0.zip


Changelog

  • Optimization: SIM compatibility issues
  • Fix: Dual apps couldn't use location services
  • Fix: Emergency broadcast info wasn't displayed correctly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Podczas rozmów przez głośnik nie przez słuchawkę w telefonie od czasu do czasu jest taki dziwny stukot i trochę trzeszczy, a po czasie przechodzi. Dzisiaj zaobserwowałem, ale wiąże to z wczorajszą aktualizacją do Androida 10. Wcześniej tego problemu nie zaobserwowałem. Ponadto u mnie problem nie występuje podczas słuchania muzyki. Jest tylko w trakcie rozmowy w trybie głośnomówiącym, więc to raczej nie wina głośnika. Po wyjęciu z pudełka wszystko było ok. Potem wskoczyło kilkanaście aktualizacji i jest jak jest podczas rozmów na głośnowówiącym w Xiaomi Redmi Note 8 Pro (128), jakieś trzaski, bulgotanie...pstrykanie...bardzo rzadko jest dobra jakość rozmowy, z kolei po wyłączeniu trybu głośnomówiącego jakość rozmowy jest OK (bez trzasków) i podczas słuchania muzyki nawet na full też jest OK, ma ktoś na to jakiś recept... Czytałem w sieci i sporo osób odnotowało podobny problem.

 

Zauważyłem że często się to pojawia jak rozmówca po drugiej stronie za bardzo się drze i szybko mówi. No rozmowa z botem z banku na głośnomówiącym przebiegała bez tych problemów

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, zonee napisał:

Pany Gdzie u licha w tym xiaomi Redmi Note 8 Pro znaleźć opcje "Pomiń ekran blokady" ???????? Jedyne co widzę to w opcjach programistycznych ale jest wyszarzona !!!

Usuń blokadę ekranu/ odcisk palca to będzie ta opcja dostępna. To chyba normalne, że jak masz ustawioną blokadę to nie będzie pominięcia tego.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ! Ekran blokady - ten przed PIN - że skrótami do aparatu i telefonu co ma.do tego ? Chce aby odrazy po wybudzeniu pytał o PIN. A nie jak teraz trzeba wcześniej przesunąć do góry i dopiero PIN

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6010 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale na swoim Oneplus 6T z A9 chyba tak nie było ale nie pamiętam - zrobię jak mówicie usunę PIN wtedy dam "pomiń ekran blokady" i dodam PIN.

 

Ps. Za długo siedziałem na Android 5 w Redmi Note 2 bo skośne.my friendy nie aktualizują androida

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6010 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zonee napisał:

zrobię jak mówicie usunę PIN wtedy dam "pomiń ekran blokady" i dodam PIN

Pomiń ekran blokady to odblokowanie ekranu po naciśnięciu przycisku zasilania lub dwukliku, jeśli jest ustawiony bez przesunięcia palcem po ekranie. Jeśli ustawisz jakąkolwiek blokadę ekranu to nie ma prawa takie ominięcie blokady działać. 

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...